Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 14
Продаж планшетів Apple на Тайвані знаходиться поза законом (влади Китайської республіки ще не видали Apple ліцензію). Тому комерсантам доводиться шукати обхідні шляхи і застосовувати незвичайні маркетингові схеми.

Наприклад, на сайті Yahoo Auctions можна знайти чохол для iPad cтоимость 32 000 нових тайваньських доларів (приблизно $ 1042).

Хоча в нормальних інтернет-магазинах такий же чохол коштує у 30 разів дешевше, тут він входить до числа найпопулярніших товарів. Справа в тому, що до чохла безкоштовно додається iPad 64 ГБ з WiFi і 3G.

Представники офіційної влади вже прокоментували, що продаж iPad таким способом все одно залишається порушенням законодавства. Однак вони не можуть пред'явити претензії до сайту Yahoo Auctions і зняти товар з продажу, тому що формально сервіс аукціонів не продає продукцію Apple.
Переглядів: 450 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Багато хто запитує, звідки береться помітна розбіжність у даних щодо відвідуваності сайтів, знятих різними способами. Причини такої розбіжності ясні, якщо порівнюються системи статистики з різними принципами роботи: наприклад, аналізатор лог-файлів вважає відвідування зовсім не так, як Javascript-лічильник, і не варто очікувати від них збігів. Проте, іноді схожі методи дають різні результати: наприклад, не збігаються дані, зняті Google Analytics і Яндекс.Метрика. Правильно налагоджені системи зазвичай видають дані з різницею не більше 1-2%, але що робити, коли погрішність більше?

У більшості випадків виправити таку розбіжність дуже просто. Спочатку треба визначити, чи є помилка системної: якщо дані за кожен день, за тиждень і за місяць в одній з систем завжди менше, ніж в іншій, то найбільш вірогідна причина похибки - відсутність або неправильна робота одного з лічильників на певних сторінках. Порівняйте звіти по сторінках: швидше за все, ви побачите, що один з лічильників не вр ... Читати далі »
Переглядів: 456 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Picture 1
Вчора зі мною сталася історія, яка спонукала написати про це окремий пост. Коротко - я купив програму в інтернеті, після чого зі мною розмовляла служба безпеки банку. Детальніше - під катом.

Взагалі-то історія крім мене і служби безпеки банку має ще одного учасника. Це моя сестра. Нещодавно вона якраз влаштувалася на нову роботу. І поки йде процес працевлаштування, її відправили поки робити деякі справи додому, оскільки робоче місце виявилося не готове. Їй потрібно було підготувати дуже великі і складні таблички в Excel. З комп'ютером вона взагалі-то не дуже (хоч і Excel знає), тому вона зробила дурну помилку. Коли вона хотіла скопіювати файл з флешки на робочий стіл, вона не скопіювала його, а зробила ярлик. Потім на робочому столі (як вона думала) зробила всю роботу і щоб не плутати файли, спочатку видалила стару копію на флешці, а потім хотіла записати нову з робочого столу. Зрозумі ... Читати далі »
Переглядів: 553 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Для покупця в інтернет-магазині (ІМ) дуже важливі рекомендації вже купили, рейтинг товару, відгуки про нього. Напевно, кожен користувався Яндекс.Маркет і уявляє, що це таке.

Невеликий скріншотік для розуміння
image


Що це дає клієнтам?



Багато клієнтів беруть щось вперше, і вони б з задоволенням почитали відгуки від товарі від тих, хто це вже купував. Така оцінка достатня об'єктивна, якщо, звичайно, адміністратори ІМ не видаляє всі негативні відгуки.

Купівля набагато більше задовольняє, коли у товару п'ять зірочок користувацького рейтингу, погодьтеся.

Плюс до цього, афільованим клієнтам можна надавати знижки і різні преференції в магазині.

Корисність для адміністрації магазину



Але які можливості це відкриває для керуючих НИМ!

По-перше, це створення якогось спільноти навколо магазину ... Читати далі »
Переглядів: 482 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Росіяни вважають за краще вибирати товар в онлайні, а купувати в офлайні?

У квітні цього року IAB Europe у партнерстві з TNS Infratest і Google провела дослідження серед інтернет-користувачів 39 країн, включаючи Росію. Мета дослідження - зрозуміти, як споживачі використовують Інтернет для пошуку і придбання різних товарів.
Респондентам були задані більше 100 питань про їх он-лайн активності, відношенню до інтернет-магазинів і схемі здійснення покупок. Дані викладені у відкритому доступі в у вигляді відкритої бази даних «Споживчий барометр». Кожен бажаючий може побудувати цікавлять його діаграми. Я ж поділюся тим, що мене здивувало найбільше.

Багато цікавих і несподіваних діаграм за результатами дослідження під катом.


1. По всіх (!) Групам товарів від автозапчастин до туристичних путівок і мобільників - ... Читати далі »
Переглядів: 510 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У цьому топіку зібрана по шматочках історія інтернет-магазину побутової техніки в Мінську. Оригінал розмазаний по декількох сторінках форуму searchengines.ru. Щоб не витрачати час на гортання форуму, я зібрав всі повідомлення автора в єдине ціле.

Розділ перший. Оптимістична.

Честолюбство нас непокоїло, звичайно ж, з подвально-гаражних інтернет-торговців ми дуже хотіли перетворитися в офіційного дилера всіх ключових виробників побутової техніки. Вели потроху переговори з представництвами, зондували грунт.

Ми зібрали інформацію про інших місцевих дилерів, накидали простенький бізнес-план. З'ясувалося, що нормальний білоруський дилер має обіг 30-50 млн. USD в рік. Для такого бізнесу треба, відповідно, оборотні засоби (свої або позикові) у розмірі не менше 3-5 мільйонів USD.


У нас стільки нема. Довго мучили Ексель і калькулятор, розраховуючи можливі варіанти. Нарахували, що дилер європейських виробників може вижити маючи в обороті 250 тисяч доларів (до ... Читати далі »
Переглядів: 563 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Доброї ночі,% username%!

Після публікації нашої першої статті про офшорні компанії, ми отримали від Вас багато питань, на частину яких я постараюся розгорнуто і ясно відповісти в цій статті.

Почнемо мабуть ...

Навіщо потрібні офшорні компанії?

Як вже було сказано, офшорні компанії можна використовувати для різних цілей. Ми розглянемо два основних варіанти, розташувавши їх по популярності.

Перший варіант - "скарбничка":
Якщо у Вас є деякі накопичення і хочете убезпечити їх від тих чи інших ризиків, вивести зі сфери впливу законодавства країни, в якій Ви знаходитесь , або зберегти в таємниці існування зарубіжних рахунків на Ваше ім'я. У такому разі збереження Ваших коштів гарантується тим, що Ви користуєтеся карткою, приписаної до рахунку в офшорній компанії та оформленої на її - а не Ваше - ім'я. Ви, таким чином, фактично використовуєте гроші компанії, призначеним директором якої лиця, що дозволено законом майже будь-якої країни.
< ... Читати далі »
Переглядів: 567 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Я проводив різні розпродажі. Це були і складські залишки, які треба було швидко продати, і розпродаж популярних позицій з хитрою націнкою. І ось спробував тотальний розпродаж для поповнення оборотних і щоб трохи розворушити активність: останні півтора тижні пристойне затишшя (за винятком окремих днів). Усього було 4 розпродажу, були успіхи, були і невдачі. Про те, як я проводив, що робив, які помилки і результати, я й розповім.



Фокус № 1

Першу розпродаж я проводив у Елітпарфюме в 2008 році, оформив її у околопроектном блозі, тому що на сайті в той час не дозволяв функціонал і повісив рекламу на сайті. Результат був класний, навіть позиції, які стояли мертвим вантажем, пішли дуже швидко. Природно, після того разу розпродажу повторювали. Результати були хороші.

Ставив низьку націнку на залишки, щоб їх просто продати, деякі мало не по собівартості. Надалі, коли розпродажу стали носити характер не тільки «продати все залишки», я робив певну зни ... Читати далі »
Переглядів: 582 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Кілька місяців тому я провів невелике дослідження, в якому порівнював різні кур'єрські служби (КС), які пропонують різні послуги для інтернет магазинів. По закінченні кількох місяців я вирішив подивитися як змінилася ситуація, чи з'явилися нові гравці на ринку, чи не змінилися ціни.
Огляд кур'єрських служб для інтернет-магазину - 2
Для написання першої статті я відвідував сайти компаній і збирав інформацію звідти. Цього разу я вирішив піти іншим шляхом і дати самим компаніям можливість розповісти про себе. На жаль, спроба провалилася - відповіло тільки 4 компанії з 15. Честь їм і хвала - Навігатор-Кур'єр, Аксіомус, О-Кур'єр, ЮніЕкспресс .


Коротко про плюси і мінуси таких КС, які так полегшують життя інтернет-магазинах, як тільки відкрилися, так і вже великих, що сформувалися . Хоч вони і взяті з попередн ... Читати далі »
Переглядів: 531 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Добре,%username%!

Останні статті на тему офшорних компаній (стаття № 1 / стаття № 2) підняли цікавить IT фахівців питання про спосіб використання подібних фірм для отримання коштів через Paypal і інші системи такого роду на рахунки офшори. Дякуємо всім читачам, задати свої питання, - сьогодні ми поговоримо про Paypal і рахунках офшорних компаній.

Як багато хто знає, платіжна система Paypal відмовляється співпрацювати з власниками рахунків, відкритих в країнах СНД (в основному мова йде про Росію і Україну). Сьогодні ми розглянемо варіант відкриття рахунку Paypal з можливістю подальшого виведення коштів на картку Вашої офшорної компанії, де б вона не знаходилася.

Більшості користувачів Paypal, мабуть, відомо, що ця платіжна система дозволяє вивести кошти з внутрішнього рахунку на карту, видану банками Індонезії, Люксембургу, Малайзії, Філіппін, Словаччини, Туреччини, Чилі, Уругваю, Болгарії, Кіпру, Естонії, Гібралтару , Ісландії, Латвії, Ліхтенштейну, Литви, ... Читати далі »
Переглядів: 703 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Щоб пожвавити групу, публікую відповідь виконавчого директора холдингу eHouse Владислава Улендеева, який не увійшов до інтерв'ю.

При всій своїй потужності eHouse практично не використовує трафік з пошукачів, у той час як всі інші інтернет-магазини буквально сидять на трафіку з "Яндекс.Маркет".
Я запитав Владислава, чому eHouse не бере участі в Маркеті, і ось що він відповів:

Відповідь проста. Решта не вмію рахувати ефективність реклами на "Яндекс Маркеті". Реклама на «Яндексі» не ефективна. І ніяких інших причин не рекламуватися там немає. Ми вміємо рахувати з точністю до цента ефективність реклами на кожного відвідувача і на кожне джерело. Також, ви не праві про те, що ми не рекламуємо на пошукачах. Ми активно рекламуємо на Гуглі. З нього ми отримуємо реальних покупців, а не роботів, які клацають на засланні в «Маркеті».
Ми пробували кілька разів. Але результат роботи з "Маркетом" плачевний. І не треба тут шукати підводних каменів. Їх немає. Просто дорого і не ... Читати далі »
Переглядів: 476 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Привіт! У нас новина: товарообіг інтернет-магазину 003.Ru в першому кварталі 2006 року склав $ 11,6 млн. У порівнянні з аналогічним періодом 2005-го обсяги продажу виросли більш ніж на 140%. Найбільше зростання продажів відзначається за напрямками «Велика побутова техніка», «Дрібна побутова техніка», «ТБ і відеотехніка». Цифра $ 11600 тисяч включає тільки роздрібні продажі інтернет-магазину. Найбільш затребуваними товарами в першому кварталі 2006 року стали: холодильники, пральні машини, телевізори.

Оператором інтернет-магазину є ТОВ «Інтернет Трейд». Згідно з планами компанії, в 2006 р. сукупний оборот повинен скласти близько $ 70 млн. Крім 003.Ru ТОВ «Інтернет Трейд» є оператором інтернет-магазинів M3x.Ru (гіпермаркет побутової електроніки), Byttehnika.Ru (інтернет-магазин побутової техніки), Technopolis.Ru (гіпермаркет побутової техніки).
Переглядів: 483 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Місяць тому стало відомо, що компанія WM Transfer Ltd., Нарешті, знайшла в Білорусі банк, який погодився виступити гарантом нової електронної валюти WMB (білоруські рублі). Гарантом виступив «Технобанк».

В офіційних тарифах "Технобанк» вже давно з'явилися нові послуги, пов'язані з введенням і виведенням WMB. Незважаючи на це, введення валюти WMB затримувалося. І ось тепер настав останній етап цієї процедури: офіційне голосування користувачів.

Відповідно до пункту 2.3.2 кодексу системи WebMoney Transfer, для схвалення кандидатури «Технобанк» потрібно, щоб «за» висловилися не менше половини користувачів, що взяли у голосуванні. Голосування вважається успішним, якщо в ньому взяли участь як мінімум 10% від користувачів, що мають атестат не нижче персонального й ненульовий залишок на гаманці на момент оголошення голосування. Тобто потрібно зібрати голоси близько 1000 чоловік.

Голосування оголошено 29 серпня 2006 р. в 13 год 52 хв 10 сек по МСК і закінчиться 10 вересня 2 ... Читати далі »
Переглядів: 488 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Інформація з сайту інтернет-магазину побутової техніки та електроніки Itell.Ru:

Шановні панове!

Інтернет-магазин Ітелла, на сьогоднішній день припинив свою роботу, у зв'язку з тим, що він був переданий в оренду, як надалі з'ясувалося в руки шахраїв. Дані люди, отримавши доступ до магазину, вивантажили на порталі Яндекс Маркет, товарні пропозиції за сміхотворною ціною і, природно, у магазина збільшилася кількість відвідувачів в десятки разів. Громадяни, які замовляли товар за готівку, просто не отримали його. Але набагато гірші справи з тими людьми і організаціями, які оплатили товар безготівково. Гроші, як ми розуміємо, були переведені на рахунок підставної фірми, яка брала у вас замовлення і яка не має ніякого відношення до нашої організації
У зв'язку з цим, ми можемо порадити вам одне - звертайтеся до правоохоронних органів. У даній ситуації ми вам допомогти не можемо.

Для нас це, така ж, вкрай, неприємна ситуація.

З повагою, адміністратор сайту It ... Читати далі »
Переглядів: 519 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Випущена нова версія програми WM Keeper Classic, яка передбачає змінену процедуру реєстрації нового учасника WebMoney Transfer. Тепер процес реєстрації починається на сайті системи WebMoney, а завершується у програмі WM Keeper Classic 3.1.0.0 введенням реєстраційного коду.

Крім цього, зміни торкнулися поштового плагіна. Тепер пошта автоматично перевіряється при підключенні додатку до сервера, повідомлення про непрочитані листах показується при зміні їх кількості, а відправити лист кореспонденту зі списку можна, вибравши відповідний пункт у контекстному меню.

Наявністю додаткових опцій може похвалитися WM-чат, який дозволяє тепер показувати тип атестату і відключати раніше встановлені плагіни. Варто зауважити, що, починаючи з версії 3.0.0.3, в WM Keeper додана підтримка WMB-гаманців (білоруські рублі) і оновлений модуль авторизації Enum, а між своїми гаманцями, якщо вони одного типу, можна робити перекази за допомогою мишки.
Переглядів: 481 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Не впевнений, що всім присутнім хабраюзерам буде близька тема, але всеж ... Вирішив я одного разу з партнером замутити стартапчік. Каламутив-каламутив і намутив до ступеня 80% готовності. На цій стадії треба було інтегрувати отаке диво з платіжною системою. Бізнес модель має на увазі щомісячні абонентські платежі (recurrent billing), тема не нова, реалізували не один сайт з цим самим recurrent billing, проте ми не врахували, що всі попередні клієнти були імпортні. У результаті, всього одного дня досліджень було достатньо, щоб зрозуміти, що в Росії без участі клієнта транзакцію по картці провести неможливо. У службі відповідальної за інтернет еквайринг Імпекс банку мені навіть повідомили, що подібні операції заборонені законом, але не змогли відповісти яким саме.

У ближньому зарубіжжі (Білорусь, Україна, Латвія, Естонія) теж нічого підходящого не знайшлося, проте сотні людино-годин вже витрачених на проект не дозволяли просто все кинути і забути.

Здавалося б глухий кут, а ... Читати далі »
Переглядів: 505 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У понеділок компанія Oki Electric заявила про те, що вона розробила систему розпізнавання райдужної оболонки ока для мобільних телефонів оснащених камерами. На відміну від попередніх технологій розпізнавання, які спиралися на камери для зйомки в інфрачервоних променях для сканування райдужної оболонки ока, нова технологія використовує звичайні камери мобільних телефонів.

Oki планує зробити технологію комерційно доступною до 2007 року. Це дозволить істотно поліпшити безпеку мобільних платіжних систем.

Як заявляє компанія Oki, будь-який мобільний телефон або кишеньковий комп'ютер, оснащений цифровою камерою, може здійснювати розпізнавання райдужної оболонки ока після установки спеціального програмного забезпечення. Точність отожествления повинна бути досить високою, з лише 1 помилкою на 100.000 розпізнавання. Крім того, система може розрізняти справжні очі і їх фотографії.
Переглядів: 466 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Деякий час тому в мережі з'явився: http://www.mediamarkt.ru, а на 2 грудня 2006 р. намічено офіційне відкриття перших магазинів мережі «Media Markt» в Росії. Європейський гігант («Media Markt» - це 389 мегамаркетів у дванадцяти європейських країнах) має намір серйозно битися за суттєву частку ринку з найбільшими вітчизняними мережами «Ельдорадо», «М. Відео »,« Техносила ». Клієнтам обіцяються" мізерні "ціни, висока якість обслуговування і величезний вибір товарів. Ймовірно, найближчим часом ми зможемо побачити на екранах своїх моніторів приблизно наступне:

http://www.mediamarkt.de
http://www.mediamarkt.nl

Малоймовірно, але все ж таки можливо, що й це:

http://www.mediaonline.de

Але я майже впевнений у тому , що всі ми найближчим часом побачимо агресивну рекламу «Media Markt» на топових сайтах Рунета.
Переглядів: 532 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

В останньому номері журналу ГРОШІ з'явилася чергова стаття про технології платежів за допомогою банківських карт і про те, які небезпеки чекають там рядового користувача (посилання).

Тема, безумовно, потрібна і корисна. Однак я й раніше помічав в аналогічних статтях досить велика кількість фактів, не зовсім або зовсім не збігаються з дійсністю, але то були все ж дрібниці, в цілому картини не спотворюють. Тут же один з абзаців вийшов просто шедевральний.

Наведу його повністю:
«... Або, припустимо, оплачуєте ви покупку через якийсь інтернет-магазин, продовжує директор з маркетингу компанії Adscore.ru Сергій Шівалін, багато років вивчає ринок кіберкрімінала. «Середньої руки інтернет-магазин - це сотні тисяч карток. Якщо там буде хтось нечистий на руку, йому буде технічно не дуже складно отримати номер і термін дії карти », - говорить він. Крім того, відзначає Шівалін, більшість сайтів робиться бездумно, у доброї половини з них є мінімальні уразливості: через ... Читати далі »
Переглядів: 413 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Звернув увагу на те, що бізнес високотехнологічних товарів в сучасному глобалізованому світі дуже сильно нагадує принцип Digg.com.
Виробник публікує свіжу модель, користувачі голосують за неї своєю увагою і гаманцем, купуючи її, внаслідок маловідомі автори животіють у кінці рейтингу, а розкручені бренди в разі вдалої моделі мають її в перших рядках рейтингу попиту, що призводить до подальшого збільшення цього попиту, і тільки швидке старіння через появу нових моделей поступово скидає старі з їх вершини. Недостатньо вдалі моделі, не дивлячись ні на популярність бренду, ні на рекламні зусилля, не потрапляють на умовну "першу сторінку" і набагато швидше сходять зі сцени. Повна аналогія з Digg, тільки часовий період не дні, а роки і голосу не віртуальні, а реальні гроші!
Цим же пояснюється і те, що що кількість брендів майже у всіх товарних підгрупах постійно скорочується - за межами "першої сторінки" мало шансів вижити.
Переглядів: 538 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Компанія Microsoft представила близько 60 нових технологій, спрямованих на ринок інтернет-реклами. Серед ключових напрямків, над якими працює її дослідницька лабораторія adCenter Labs, особливо варто відзначити сервіси для роботи з ключовими словами і контентом, підбором рекламних оголошень та оцінки їх ефективності.

30%-е зростання ринку онлайн-реклами, зафіксований торік, підштовхує Microsoft до активних дій. Компанія, що володіє практично необмеженими можливостями в софтверному світі, ніяк не може закріпитися в інтернеті, констатувавши падіння прибутку в третьому кварталі 2006-го року, в той час як Google показує стабільний ріст, подвоївши свої доходи за той же період.

Природно, що такий стан справ аж ніяк не влаштовує компанію Білла Гейтса. На минулому вчора в Редмонді Demo Fest софтверний гігант представив кілька ключових онлайн-технологій, серед яких особливо помітні продукти для електронної комерції, такі як:

- платформа для аналізу ключових слів (Keyword ... Читати далі »
Переглядів: 473 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Компанія Microsoft починає розробляти онлайнову платіжну систему, яка дозволить здійснювати мікроплатежі дешевше, ніж по звичайних картках. Про це заявив Білл Гейтс на сніданку в Давосі.

Білл Гейтс сказав, що ця ідея прийшла під час «думательной тижня» (think week), яку він влаштовує собі двічі на рік. Протягом цього часу Біллі усамітнюється в своєму лісовому будиночку, відмовляється з будь-ким спілкуватися - і думає. У минулі роки під час таких сесій самоізоляції йому прийшли ідеї браузера Internet Explorer, планшетного комп'ютера Tablet PC і бізнесу онлайнових відеоігор.

Вихід Microsoft на ринок платіжних систем може загрожувати не лише конкурентам PayPal і Google Chekout, але навіть міжнародним платіжним системам Visa і MasterCard, чиї онлайнові доходи теж можуть бути поставлені під загрозу. Білл Гейтс обіцяє, що через їх систему буде набагато вигідніше здійснювати мікроплатежі, ніж за допомогою звичайних пластикових карток. Наприклад, газети зможуть продавати доступ д ... Читати далі »
Переглядів: 409 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Спантеличився пошуком безкоштовного open-source движка для керування електронним магазином на платформі LAMP. Хочеться щось на зразок WordPress, тільки для магазину.

Є досвід розробки з нуля магазинів на платформі Microsoft. NET і Microsoft eCommerce Server. Останній з функціональної насиченості дуже крутий, але реалізація залишає бажати кращого і користуватися всім цим великий гемморой.

Нагугліл ось кілька готових рішень:

  • phpShop
    Демо і скріншотів на сайті не знайшов. І якось все скромненько.

  • OsCommerce
    Досить хороший сайт. Беруть участь у виставках. Є скріншоти - начебто досить функціонально.

  • Modern Merchant
    До версії 1.0 ще не добралися. Скріншотів не знайшов, але начебто цікава система.

  • MyMarket
    Про диво, є демо сайт, але він чомусь ніфіга не продає.

  • Worksystem
    Щось наворечено-незрозуміле.

  • Zen-Cart
    Щось схоже древнє. На перший ... Читати далі »
Переглядів: 638 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Якщо поповнюєте свій сайт або ведете блог протягом кількох місяців, але не знаєте, що робити далі (помінялися пріоритети, пропав інтерес)?

Незважаючи на причину, чому ви готові відмовитися від свого сайту, в інтернеті завжди знайдуться люди, готові купити ваш блог (питання лише в ціні, з якою ви будь згодні або не згодні).

Перш, ніж шукати місце для продажу або організації аукціону для вашого проекту, врахуйте декілька важливих моментів:

1. Покупці завжди хочуть бачити статистику сайту і логи сервера (унікальні відвідувачі, к-ть переглядів сторінок, географія відвідувачів, показники по Alexa). Цю інформацію ви можете або відразу дати цікавляться, заповнивши відповідні графи при реєстрації в аукціоні, або надавати її за бажанням потенційних покупців.

2. Якщо ви використовуєте Adsense, Amazon Affiliates або іншу рекламну систему для отримання прибутку, будьте готові поділитися і фінансовими показниками. Потенційні покупці будуть використовувати їх як ключові ... Читати далі »
Переглядів: 814 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Інтернет-магазин програмного забезпечення SoftKey оголосив про обіг в 300 млн рублів у 2006 році, що на 112% більше показника 2005 року. Загальна кількість клієнтів магазину за 5 років його роботи склало 300 тисяч.

Найбільшим попитом користувалися товари категорії «Інтернет, локальні мережі» - продаж цих продуктів склали 26%. Програми антивірусного захисту купили 16% клієнтів, продукти Microsoft - 14%, товари категорії «Безпека» - 13%, «Утиліти» - 8%, «Мультимедіа, графіка, дизайн» - 7%. Лідерами продажів серед вендорів стали «Бітрікс», «Лабораторія Касперського», Agnitum, Kerio Technologies, Microsoft, RAR Lab, RITLABS, SmartLine.

SoftKey відзначає зростання активності регіональних користувачів: якщо в 2005 році на Москву з областю доводилося 63% продажів, то в 2006 році вже 51%. Компанія має в своєму розпорядженні дилерською мережею з 350 партнерів, що продають, в основному, операційні системи, інтернет-технології, засоби безпеки, поштові програми. При цьому 85% продан ... Читати далі »
Переглядів: 453 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

WebMoney посилило безпеку грошових переказів, у зв'язку з чим багато хто може втратити час і нерви.
Так як я їх вже втратив, пишу цей пост, щоб отримати профіт ви ці граблі обійшли стороною.

Зображення для залучення уваги

Отже, якщо ви користувач цієї системи і плануєте в найближчому майбутньому виведення грошей, новий захист може на вас спрацювати і перестаратися.

Подробиці, інструкції:

ВебМані ввели смс-підтвердження фінансових операцій. Здавалося б - здорово. Незручність виникло у двох моментах:

1. Його включили по-замовчуванню, нікого не запитавши.
2. Про це нікого не попередили і не повідомили про включення.

У результаті для мене стало сюрпризом нове поле, тим більше ніяких смсок не прийшло.

При цьому смски приходять на той мобільний номер, який ви вказали при реєстрації, навіть якщо після цього ви його 10 разів поміняли, забули, підтвердили н ... Читати далі »
Переглядів: 515 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Як відомо, платні лінії Skype Prime дозволяють створювати платні телефонні номери з тарифом мінімум 50 центів за хвилину, при цьому Skype забирає собі 30% від суми платежу, а решту перераховує на рахунок PayPal протягом 120 днів. Незважаючи на всі ці недоліки, оплата по телефону відкриває ряд нових можливостей для інтернет-бізнесу, оскільки облікові записи в Skype мають мільйони користувачів, а процес відбирання у них грошей скорочується до кількох секунд, які потрібні для набору телефонного номера.

1. Прийом платежів за шароварний софт. Автор програми встановлює платну лінію і видає реєстраційний код на N-ної хвилині розмови, в залежності від вартості програми і кількості ліцензій. Прямо тут же можна передати покупцеві файли. Якщо Skype знизить комісію хоча б у десять разів, то може перетворитися на повноцінну платформу для електронної комерції.

2. Спосіб розрахунку при продажу товарів з аукціону. Якщо покупець хоче побачити товар наживо, то він дзвонить по «скайпу» і ди ... Читати далі »
Переглядів: 597 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Предметом випущеного сьогодні дослідження «Яндекса» стала роздрібна інтернет-торгівля в Росії (PDF). Дані, зібрані службою Яндекс.Маркет, охоплюють період з лютого 2006 по лютий 2007.

Відповідно до дослідження, ринок роздробу в Рунеті за рік виріс на 42%, тоді як на Заході аналогічний показник склав 25%. Як і раніше за покупками в онлайн частіше приходять москвичі - їх частка переходів на сайти інтернет-магазинів дорівнює 61%.

Кількість гравців на даному ринку за рік збільшилася майже наполовину (на 47%). Велика їх частина - бізнеси, що пропонують обладнання (77%), будматеріали (+68%), подарунки та квіти (+62%), книги (+52%), дитячі товари (+49%). При цьому інтерес покупців найактивніше ріс до товарів групи «Будівництво та ремонт» (+30%). Гарним попитом користуються також комп'ютери, електроніка, фототовари, телефони, побутова техніка. Крім того, у коло інтересів споживачів все частіше потрапляють одяг та взуття, товари для дому, спортивні товари та будівельні матеріали. ... Читати далі »
Переглядів: 473 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Ozon.ruНа минулому сьогодні прес-конференції представники Ozon.ru і Baring Vostok Capital Partners офіційно підтвердили отримання інвестицій від західних партнерів - міжнародного синдикату, до складу якого увійшли Index Ventures, Holtzbrinck Ventures і Cisco Systems. Інвестиції склали $ 18 млн., витрачатися вони будуть протягом приблизно 5 років.

Index VenturesВенчурний фонд Index Ventures, який свого часу вкладав кошти в такі проекти, як MySQL, Skype, Netvibes і Last.fm, виступив основним інвестором. Втім, розподіл часток у синдикаті не розголошується. Залишилося невідомим і те, чи стали партнери власниками частки в Ozon.ru.

В якості основних ... Читати далі »
Переглядів: 460 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Електронний бізнес 2.0
Що ми знаємо про електронному бізнесі? Корпоративний сайт - це вже електронний бізнес? А інтернет-магазин? Спробуйте зробити запит в пошукових системах, і ви багато дізнаєтесь про центри електронного бізнесу, але знайти інформацію про сам електронному бізнес виявиться не так вже й просто. Більшість веб-розробників і раніше обмежуються шаблонними рішеннями: представницький сайт, каталог, електронний магазин і т.д. Але чи достатньо того, щоб побудувати ефективні рішення для електронного бізнесу?

Перш за все, давайте глянемо - на кого може бути спрямований електронний бізнес. Сьогодні відома класифікація, згідно з якою інтернет-рішення може бути орієнтована на ведення бізнесу з споживачами (B2C), з співробітниками усередині компанії (B2E), з іншими компаніями (B2B), на транз ... Читати далі »
Переглядів: 612 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Ще один сценарій шахрайства з використанням пластикових банківських карт. Найбільш уразливі карти Ощадбанку, придатні для платежів в інтернеті - починаючи від Visa Classic і MasterCard Standard. Власники «зарплатних» Maestro та інших Momentum даного прийому не піддані.


Невеликий лікнеп
1. У Ощадбанку є можливість переводити гроші з картки на картку і поповнювати чужу картку, знаючи тільки її номер (на лицьовому боці). Ніякі інші значення для цього не потрібні.

2. Є можливість дізнатися ім'я власника чужій (!) Карти за її номером, виконавши платіж на неї через Ощадбанк-Онлайн. Пробуємо перекинути на чужу карту скажемо 10 рублів, вводимо номер чужий карти і на екрані «Перевірте реквізити» бачимо суму нашого платежу, номер чужий карти і ... ПІБ її власника.

3. Багато хто просить про допомогу і розміщують оголошення на благодійних сайтах. Крім звичайних банківських реквізитів та номерів гаманців WebMoney / Яндекс.Деньги все частіше почало траплятися «або ... Читати далі »
Переглядів: 1204 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Нещодавно подивитися профільinetstar нахабріл тут замітку про SiteHeart. Я не знаю, як так вийшло, але її загальними зусиллями втопили, і соверщенно даремно. Напевно було не осягнути колективним розумом. Тому після власних експериментів уявляю другу версію. Спрощену і разжеванную. Як то кажуть, для дітей дошкільного віку, які турбувалися відправленням і отриманням грошей.

Пінаєв електронні гроші. А так їм і треба.

Щодо електронних грошей можу відразу засмутити. Всі користуються іншим - пластиковими картами. Якщо ви підійдете до дорослого дядька, і попросіть його перевести яндекс-мані, то він пошле вас нахуй з дуже великою ймовірністю вас не зрозуміє. Бо нормальна дядько тримає гроші в банку, і сплачує всі пластиком. За вебманями розклад аналогічний.

Електронні гроші звичайно ідеально підходять для мікро-платежів, але коли суми трохи більше - є варіанти: ... Читати далі »
Переглядів: 614 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Доброго часу доби, Хабрачеловекі;)
Багато людей користуються платіжною системою Webmoney. У цьому хабратопіке я вирішив расскать вам про неї все.
Читаємо-с! Сподіваюся, буде цікаво ...


Але якщо ви розраховуєте, що зараз я візьму і так розповім вам про WebMoney все-все, не сподівайтеся. Тому що "платіжна система WebMoney" - це така річ, яка ніби як існує, але в той же час і її, начебто, як і немає. Зайшовши на сайт webmoney.ru і спробувавши почитати користувача угоду, ми спантеличено почухай в потилиці, оскільки наткнемося відразу на вісім угод. Почавши розбиратися, ми зрозуміємо по ланцюжку і скоро зрозуміємо, що нам треба вивчити ще кілька угод, потім ще кілька, потім кількість угод зросте до десятків ... І ми зрозуміємо, що вичленувати з-поміж всього цього нагромадження те, що є власне системою WebMoney - вельми проблематично .

Всі розбите на функції, ділянки, ... Читати далі »
Переглядів: 579 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Ні, зовсім немає конкуренції на ринку електронної комерції. Принаймні в Санкт-Петербурзі точно. Чому? Та тому що не дивляться навколо себе. Ось приклад. Компанія «Торгівля із Складу», відома як zakazi.spb.ru, зробила на своєму сайті в розділі «Доставка» заяву, що вони «вперше в Санкт-Петербурзі» здійснюють доставку в той же день. Ще й вартість цієї послуги трохи завищена - 200 рублів. «Навряд чи», - хочеться сказати. Не менш відома як в Петербурзі, так і в Москві та інших регіонах Росії компанія «ULTRA Electronics» здійснює доставку за таким принципом вже не перший рік. Більш того, не відстає і компанія «Техношок», яка хоч і не вказує про цю умову в умовах доставки, але завжди йде назустріч клієнтам і дрібну побутову техніку кур'єрською доставкою здійснює в той же день за домовленістю з клієнтом .

Таким чином, в бажанні виділитися на тлі інших, не варто забувати про те, що попередньо потрібно дослідити цей «фон». Більш того, ігнорувати великих гравців ринку ... Читати далі »
Переглядів: 508 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Доброго часу доби)
Так як у мене в самого є інтернет магазин, і думаю багато хто знає що це таке, вирішив опублікувати цю статтю!
Читаємо з інтересом ...

На даний момент різні види Інтернет-продажів, у тому числі - мережеві магазини, переживають у Східній Європі період екстенсивного розвитку. За підрахунками консалтингових агентств, у найближчі 5 років у Східній Європі частка продажів через Інтернет на ринку електроніки та супутніх товарів підніметься з нинішніх 1% до 15-30%.

Не дивно, що Інтернет-маркетинг перебуває під пильною увагою оптових і роздрібних дистриб'юторів та виробників. В
розробку подібних мережевих ресурсів вкладаються значні матеріальні кошти, а їх окупність не викликає особливих сумнівів. Веб-агентства стверджують, що розвиток цієї перспективної (як
показує досвід західних компаній) гілки бізнесу гальмується виключно невисоким проникненням Інтернет-технологій у глибинку. У невеликих містах та селах у Східній Європі, Україні та Росії ... Читати далі »
Переглядів: 481 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Найбільший у світі інтернет-магазин Amazon.com розширює співпрацю з дрібними незалежними торговцями. У рамках програми Fulfillment by Amazon компанія Amazon надає підприємцям свої склади (їх 20 штук по всьому світу), систему логістики і службу доставки. При цьому клієнт зовсім не повинен виставляти товар на сайті Amazon, а може працювати, наприклад, через eBay.

Для підприємця це дуже зручно: він маркує товар і надсилає його на склад компанії Amazon, а вже та виробляє розсилку по роздрібних замовленнями. Підприємець зберігає право продавати частину товару по своїх каналах. Зберігання товару здійснюється по $ 16 за кубометр на місяць. Вартість доставки залежить від ваги товару, терміновості доставки та упаковки (див. таблицю).



Як нескладно здогадатися, програма "Fulfillment by Amazon" вписується ... Читати далі »
Переглядів: 461 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Згідно з даними Forrester Research, самим жирним сектором ринку в перший раз за всю історію американського е-ритейлу стала категорія "Одяг", на неї покупці витратили рекордні $ 18,3 млрд., втім, вже в цьому році очікується зростання продажів до $ 22100 млн , тобто 10% всіх продажів одягу буде здійснюватися за допомогою мережі.

Другим по значущості сегментом став "Computer hardware and software" з обсягом продажів в $ 17,2 млрд., за ним з невеликим відставанням слідує категорія "Автомобілі та запчастини", обсяг продажів, у якої склав $ 16,7 млрд.

У порівнянні з 2005 роком ринок виріс на 29%. Таким чином, 6% всіх роздрібних продажів у США відбувається в онлайні. За прогнозами експертів, в 2007 році ринок е-ритейлу в Америці зросте на 19%.

* У цифру $ 174,5 млрд. не входить категорія "Подорожі та туризм".
Переглядів: 459 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Добрий вечір.

Днями мені довелося зіткнутися з цікавою системою bus.com.ua (України). Вся справа в тому, що мені несподівано знадобилося з'їздити в інше місто, і я будучи на роботі зайшов подивитися розклад автобусів на вищевказаний сайт. Виявилося, що крім безпосередньо розкладу на частину автобусів можна замовити чи придбати квиток на сайті (сплативши WebMoney або картою).



На самому сайті все виявилося простіше простого.
1. Вибираємо на сайті ticket.bus.com.ua станцію відправлення та призначення, підбираємо рейс, вибираємо кількість квитків і вводимо свою електронну пошту (на неї пришлють пароль)

2. Після перевірки вільних місць, нас попросять ввести прізвище та ініціали, присланий по електронній пошті пароль. Мене трохи здивувало необхідність введення прізвища як і подальша перевірка документів у касі, напевно це робиться для безпеки.
На цьому ж етапі можна вибрати як будемо платити. Можливі цілих три варіанти для Visa / MasterCard - для власни ... Читати далі »
Переглядів: 475 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Досить часто я користуюся послугами інтернет-магазинів і помітив одну загальну проблему.
Сидячи якось увечері, вирішую, що мені дуже потрібна одна залізяка. Час виявляється пізніше і пора б вже спати. Лягаю, з думкою завтра на роботі - пошукати, підібрати її і замовити, щоб доставили на наступний день. І не тут-то було - на наступний день на роботі виявляється багато роботи і часу вибирати, підбирати, а найголовніше згадати про неї, чомусь не залишається = (
image
Увечері, прийшовши додому, згадую про неї, замовляю. Наступного дня мені передзвонюють, кажуть типо вибачте - доставка тільки на наступний день.
У принципі нічого страшного, але думка така ненав'язлива - «блін, ну от чому!? Я ж типу день тому замовив . Ну і що, що пізно ... »

Так ось думка / ідея.
Я розумію, що інтернет-магазинах необхідно (за логікою) складати план доставки на наступний день і розподіляти п ... Читати далі »
Переглядів: 510 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Відтепер компанії PayPal стане легше просувати свої послуги для європейських клієнтів, тому що платіжна система отримала офіційну банківську ліцензію в Євросоюзі.

Ліцензія, видана люксембурзьким фінансовим органом Commission de Surveillance du Secteur Financier (CSSF), набуде чинності 2 липня 2007 року. Європейське представництво PayPal переїжджає з Великобританії до Люксембурга.

До теперішнього моменту PayPal мав тільки статус емітента електронних грошей, що обмежувало його право працювати безпосередньо з юридичними особами через особливості європейського законодавства. У США банківської ліцензії у PayPal немає до цих пір, а там вона працює як сервіс переказу грошей, зареєструвавшись у кожному штаті.

Активізація PayPal в Європі трапилася через місяць після того, як конкуруюча система Google Checkout запустила платіжний сервіс для британських інтернет-магазинів і оголосила про експансію в інші європейські країни. У даний момент в PayPal зареєстровано 35 млн європей ... Читати далі »
Переглядів: 464 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

За статистикою Національної асоціації учасників електронної торгівлі (НАУЕТ), в 2006 році обсяг ринку електронної торгівлі Росії виріс в 2,5 рази і склав $ 10,1 млрд, тобто 1% від ВВП.

Основну частину цього ринку забезпечив сектор B2B, то є великі міжкорпоративні угоди по металу, устаткування, енергії, продуктів АПК, послуг зв'язку і т.д. Для кожної з цих галузей існує спеціалізована біржа, торги на якій відбуваються через інтернет. Обороти сектора B2B в минулому році зросли в 4,7 рази до $ 6,15 млрд.

Обсяг державних тендерів (сектор B2G) виріс на 22% до $ 2,45 млрд.

Обороти роздрібних інтернет-магазинів (B2B ) виросли на 49% до $ 1,5 млрд.

Найбільшу онлайнову активність минулого року виявили телекоми, зокрема, які входять в «Связьинвест». Приріст угод у цьому секторі склав 85% - до $ 790 млн.

Обсяг сегмента B2B може цього року подвоїтися, вважає виконавчий директор НАУЕТ Антон Нікольський. Якщо темпи зростання інших секторів ринку залишаться на пото ... Читати далі »
Переглядів: 455 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Ось уже кілька місяців жителі віртуальних світів, затамувавши подих, чекають, коли ж американський Конгрес опублікує спеціальний звіт з питання оподаткування віртуальних світів, тобто з проблеми стягнення прибуткового податку на реальний прибуток, отриману від бізнесу у віртуальному світі. Оскільки зараз віртуальні світи ростуть дуже бурхливими темпами (приблизно на 10-15% на місяць), то економічні вкладення у віртуальну нерухомість, банки та виробництво приносить надприбуток. Не дивно, що податківці звернули увагу на тіньову економіку.

Днями стало відомо, що це питання буде винесено на розгляд парламенту в найближчий час. Спеціальна комісія вже підготувала звіт для Конгресу США і він буде опублікований у серпні 2007 року. Невідомо, які висновки він містить, але багато експертів висловлюють думку, що оподаткування віртуальних економік - це лише питання часу.

News.com
Переглядів: 469 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Як відомо, багато інтернет-магазини пропонують партнерські програми, що працюють за простою схемою: ви розміщуєте посилання на ІМ або на окремий товар, а якщо відвідувач перейде з такої спеціальної посиланню з кодом і купить товар, то із суми покупки вам буде відраховано 2-3 %.

Але є інша схема. Повноцінний інтернет-магазин з каталогом товарів, їх описом, кошиком і формою замовлення. Але от тільки асортимент і ціни погоджені з іншим інтернет-магазином, в який просто передаються отримані замовлення, а з них, зрозуміло, вже йдуть відсотки.

Хочу поцікавитися у фахівців і власників інтернет-магазинів, на скільки така схема можлива в плані рентабельності. Тобто чи реально можливо, щоб свій ІМ, що працює за такою схемою приносив хоч якийсь дохід? Особливо цікавить це питання на тлі зниження ефективності і популярності партнерських програм, як маркетингових інструментів.
Переглядів: 481 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Нова іконка WebMoney Keeper 3.5.0.0Два дні тому вийшла нова бета версія програми WebMoney Keeper. У першу чергу помітні оку простого користувача зовнішні зміни. Змінився мураха на іконці: тепер він став більш ... «вебдванулевим»:) Значно перероблені діалогові вікна програми. Наприклад, переказ коштів тепер виконується крок за кроком: спочатку заповнюється вікно з даними «реципієнта», потім, при необхідності, параметри протекції операції, після чого підтверджується операція шляхом введення Трьохсимвольний коду з картинки.

До речі, про протекцію. Крім стандартного варіанту, з'явилася можливість обмеження терміну транзакції за часом. Тобто кошти стають доступними отримувачу автоматично, після закінчення встановленого терміну.

Що змінили всередині програми, говорити складно. Одне можу сказати, що поки клієнт працює з помилками. На офісному комп'ю ... Читати далі »
Переглядів: 469 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Часи абсолютного домінування PayPal залишилися далеко в минулому. Трохи більше року тому компанія Google запустила платіжну систему Google Checkout, а ось тепер у колишнього монополіста з'явився ще один дуже небезпечний конкурент.

Найбільший у світі інтернет-магазин Amazon запустив у вигляді обмеженої бети свою власну платіжну систему під назвою Flexible Payments Service (FPS), яка відрізняється надзвичайно низькою комісією за платежі. Вже зараз власники інтернет-магазинів можуть подати заявку і безкоштовно отримати доступ до API. Для звичайного користувача це означає ось що: якщо у вас є аккаунт на сайті Amazon, то ви можете «прив'язати» до нього свою пластикову картку, після чого відпадає необхідність додаткової авторизації при розрахунку в будь-якому інтернет-магазині, який підтримує дану систему.

З точки зору комісійних прийом платежів через FPS вигідніше, ніж використання PayPal або Google Checkout. Особливо це помітно при мікроплатежів, тому що система дозволяє інте ... Читати далі »
Переглядів: 484 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

З'явився принципово новий для Росії спосіб електронних розрахунків і заощаджень - гаманці системи WebMoney Transfer - Gold (WMG), кошти на яких забезпечені золотом.
Кошти на гаманцях WMGold забезпечені золотом в злитках. Для забезпечення використовується золото не нижче дев'ятсот дев'яносто п'ятому проби (тобто 99,5% чистоти). Гарантом по WMGold виступає компанія WM Metals FZE (ОАЕ). У даному випадку Гарант Системи, за договором з сертифікованою компанією-зберігачем, також забезпечує і збереження золотих злитків. Курс продажу благородного металу учасникам Системи буде встановлюватися двічі на день, виходячи з котирувань Лондонської біржі металів (morning and evening fixing).
Придбати WebMoney Gold можна як безпосередньо - банківським переказом на сайті http://www.metdeal.com, так і через обмінну біржу WebMoney http://wm.exchanger.ru, і, незабаром, у авторизованих обмінних пунктів цифрових валют.

Співвідношення курсів валют усередині Системи здійснюється на тому ж біржовом ... Читати далі »
Переглядів: 490 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У вересні 2007 року в Інтернеті з'явився перший український месенджер «Балачка».

Програма створена для спілкування за допомогою мережі Інтернет. Месенджер «Балачка», окрім традиційної для подібних продуктів функціональності має також ряд додаткових переваг.

За допомогою «Балачки» можна відправляти SMS-повідомлення на номери українських мобільних операторів, встановлювати статуси повідомлень і створювати власні статуси користувачів, проводити он-лайн конференції. Кількість «смайликів», доступних користувачам «Балачки», близько сотні, що дозволяє висловити практично будь-які емоції. При обміні повідомленнями програма дозволяє легко відправити співрозмовнику картинку. При додаванні нового контакту існує можливість присвоїти йому спеціальний звуковий сигнал, який буде ексклюзивним для даного користувача.

Програма дозволяє багатократний запуск, тобто одночасно можна використовувати кілька копій «Балачки». Це зручно, якщо у вас є кілька екаунтів, і ви можете запустити ... Читати далі »
Переглядів: 471 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

А чому б вам, колеги, не долучитися до інтернет-магазінству?
Страшно? Те-то ж, і мені страшно. І тут ми поговоримо про те як побороти свої страхи. За допомогою ... об'єктно-орієнтованого підходу.

Під кінець цього щорічного з'їзду він виступав перед присутніми, широким наказовим, чудовим помахом руки вказував на величезну карту Сполучених Штатів, яка покривала всю стіну
за його спиною, і говорив так:
- Ось він, ваш ринок! Ідіть і продавайте!
Томас Вулф, "Додому вороття немає"

Один мій знайомий інтернет-творець дуже спритно заробляє на всіляких нащадках банерної системи. Сайти, реклама, рейтинги цитування ... Одного разу я його запитав - а чому б тобі не змайструвати власний інтернет-магазин (далі - "І-М")? Мовляв, доходи в рази вище. У відповідь він помовчав і сказав - складно це.

Блоки й інтерфейси

Так, це складно. Але шлях вирішення проблем на шляху становлення інтернет-магазінаціі на мій погляд є. Це класичний "Divide and Conquer" - "Розділяй ... Читати далі »
Переглядів: 558 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Логотип E-AviaУ понеділок у Великому залі будівлі РІА «Новости» в Москві пройшла прес-конференція «Оплата електронних квитків: російська специфіка, ризики і перспективи», організована компанією ChronoPay із нагоди що двома днями раніше запуску проекту E-Avia - універсальної платіжної платформи для бронювання авіаквитків в режимі онлайн.

Як не дивно, проблеми такої важливої ??для країни галузі, як пасажирські авіаперевезення, дуже рідко отримують належне висвітлення в наших ЗМІ. Одна з таких проблем - це нагальна необхідність як можна швидше, практично негайно, ввести зручний і ефективний механізм купівлі / продажу електронних квитків. У цьому питанні ми «позаду планети всієї», як зазначив на прес-конференції віце-президент компанії ChronoPay і керівник проекту E-Avia Ігор Зворикін.

... Читати далі »
Переглядів: 483 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Компанія «Яндекс» опублікувала велике дослідження ринку електронних платежів в російському інтернеті (PDF). Робота складена на основі платіжної системи "Яндекс.Деньги", але деякі індикатори (наприклад, співвідношення платежів за товари і послуги, структура платежів, поведінковий профіль найактивніших користувачів і т.д.) можна вважати загальними для всіх платіжних систем . У звіті розглядається статистика з літа 2006 року по літо 2007 року.

Кілька цікавих фактів. Найдорожчі товари, за які розплачуються електронними грошима - техніка та квіти, особливо у вересні (середня вартість букета у вересні 2006 року досягла 7000 рублів ). Але взагалі за товари майже ніхто не платить, а через інтернет зазвичай оплачують тільки стільниковий зв'язок, хостинг і інші послуги. Найактивніша категорія платників - квартиронаймачі.

За п'ять років існування «Яндекс.Денег» користувачі зробили більше 15 млн транзакцій через цю систему. Активність користувачів зростає - кількість транзакцій в лип ... Читати далі »
Переглядів: 538 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

=================
= UPDATED 07.08.2008 =
=============== ==
https: / / www.tinywm.com

Дуже багато нового, все переписано заново :-)

- Можна сплатити більше послуг (все що є на telepay.wmtransfer.com)
- Купівля цифрових товарів (!!!). Товари з магазинів на базі http://www.digiseller.ru (plati.ru, publicant.ru) можна купити в один клік (не всі товари, а тільки тих продавців, які в списку довірених)
- ну та дизайн змінився, так скромненько, без наворотів
- HTTPS

Починалося все так: купив я смартфон Sony Ericsson P900. При всій великій кількості його можливостей мені не вистачало зовсім трохи: я не міг керувати з нього своїм WebMoney гаманцем.
Деякий час по тому з'явився Java клієнт сервісу http://www.telepat.ru (aka GSM Keeper) і можливість використовувати enum-Авторизація для лайту, але:
- java клієнта доводилося перевстановлю ... Читати далі »
Переглядів: 522 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


Компанія HeadHunter (hh.ru) працює на ринку інтернет-рекрутингу з 2000 року. Місія компанії - надавати HR-менеджерам і рекрутерам зручні інструменти для пошуку персоналу і допомагати претендентам в пошуку гідної роботи. Клієнтами HeadHunter є понад 40 тис. компаній, на сайті hh.ru едіновременно представлено більше 1 млн. резюме і 60 тис. вакансій. Представництва HeadHunter працюють в 11 регіонах Російської Федерації, а також в Україні та Казахстані. У 2007 р. компанія HeadHunter приєдналася до глобальної мережі рекрутерів The Network.

Free-lance.ru - професійний ресурс, створений у 2005 р. для пошуку віддаленого виконавця (фрілансера) на конкретний вид робіт. За досить короткий термін існування, Free-lance.ru став провідним ресурсом віддаленої роботи в Рунеті. Сьогодні сайт забезпечує замовленнями тисячі веб-розробників, дизайнерів, програмістів, менеджерів і копірайтерів. Щомісяця на порталі з'являється більше 3000 пропозицій віддаленої ро ... Читати далі »
Переглядів: 507 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У коментарях до посту про TinyWM я обіцяв викласти у вільний доступ бібліотеку для роботи з XML-інтерфейсами WebMoney Transfer, яка була написана мною для власних потреб.

Тримаю слово: завантажити вихідний код і приклад використання бібліотеки WmClasses можна на тут.

Все дуже просто, для кожного з WM-інтерфейсів є свій клас:
- CmdSendInvoice
- CmdSendWebMoney
- CmdOperationsHistory
- CmdSendMessage
- CmdInInvoices
- CmdOutInvoices
- CmdRejectInvoice
- CmdVerifySignature
- CmdPursesBalance

Всі вони є спадкоємцями базового класу WmXmlCmd.
У нього є метод Execute (), який власне виконує команду, і властивості RetVal і RetDesc, значення яких потрібно дивитися, якщо при виконання цього методу виникло виключення.

Використовувати ці класи потрібно так:
- створити екземпляр класу
- встановити значення для властивостей (номер гаманця, сума і т.п.)
- викликати метод Execute
- обробити результат виконання команди (деякі класи ... Читати далі »
Переглядів: 491 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

На правах безумства.

Чим далі, тим більше йде конфронтація між захисниками авторських прав та піратами. Причому правда є на обох сторонах - логічно, що автор книги, або музики, або фільму повинен отримувати гроші за свою працю, але логічно ж, що читач, прочитавши книгу, бажає їй поділитися.

Однак інтернет дозволяє поділитися книгою / музикою / фільмом з усім світом.

Яка ідея може поєднати настільки суперечливу ситуацію?

Моя пропозиція: концепція колективної покупки. Тобто якщо одна людина отримала електронну копію книги, то він її поширить по всьому світу, так? Ну тоді має сенс цю копію відразу всьому світу і продати.

Тобто виставляється в інтернет-магазині книга. Коштує вона, наприклад, 50 000 рублів. І будь-хто може попередньо сплатити, скажімо, 10 рублів (або більше, за бажанням). Як тільки сума набереться - книга стає доступна для скачування всім.

Плюс після продажу не обов'язково закривати рахунок, щоб і інші читачі могли потім покласти ту ... Читати далі »
Переглядів: 486 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

IPhoneДеякі інтернет-магазини, що належать холдингу eHouse, почали продаж комунікатора iPhone компанії Apple. Незважаючи на те, що офіційно комунікатори до Росії не поставляються і невідомо, коли це відбудеться, можливі конфлікти з виробником продавця, схоже, не бентежать.

Новий товар з'явився на «полицях» на цьому тижні - за ціною від $ 699 до $ 799 за штуку (з 4 і 8 гб пам'яті відповідно).

Майже відразу після появи відвідувачі залишили не дуже схвальні відгуки про продавця там, де це можливо. У відвідувачів виникли цілком очікувані питання: чому вартість комунікатора настільки перевищує ціну його продажу в США і як може серйозний інтернет-магазин займатися нелегальними продажами «сірої» техніки.

Керівник відділу продажів професійних рішень компанії Maczone (одного з найбільших дилерів Apple в Рос ... Читати далі »
Переглядів: 498 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Дуже цікаву тему підняли на форумі CGM (увага! дуже багато літер !)... на жаль помітив її тільки сьогодні.


В останній місяць (ніби як) з'явився троян для WM.
Зроблений він, як я розумію, "на замовлення" і антивіруси (Norton 360, NOD32) його не бачать.
Проходить ніби як через дірки в Java-машині, тобто регулярного апдейта Windows не достатньо. Троян виставляє root-kit, який не виявляється антивірусним софтом. Реально я зміг знайти root-kit тільки за допомогою UnHackMe (http:// www.greatis.com/security/, входить до RegRun Platinum).
Прояв трояна (можливо вже після того, як зграя гроші, але швидше за все - водночас) - при заході в WM keeper прога пише, що некоректні пароль, а при спробі ініціалізації за допомогою KWM-файлу, троян обнуляє цей файл.

[... ськіп погриз ...]

У мене поцупили в районі трохи більше 2к WMZ. Місяць тому там лежало 16к, але завдяки щасливому випадку як раз до цього моменту вивів їх.

цитата повідомлення від san_piter @ cgm, 1 ... Читати далі »
Переглядів: 514 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

З якоїсь невідомої причини повз Хабре пройшло цікаве (швидше, на жаль, своєї непродуманістю) Постанова - "Про затвердження Правил продажу товарів дистанційним способом".
Документ покликаний врегулювати взаємовідносини покупців і продавців у тих випадках, коли у покупця немає можливості "помацати" товар, а торгівля ведеться дистанційним способом, тобто через Інтернет.

Цікаві коментарі дає Вебпланета.
З самим поставновленіем можна ознайомитися на сайті Російської газети.
Ну, і на десерт закон "Про захист прав споживачів".

Я ж у свою чергу резюмую.

Обов'язки продавця (інтернет-магазину):
- запропонувати покупцеві послуги з доставки
- повідомити про необхідність використання кваліфікованих фахівців з підключення
- надати інформацію про основні споживчі властивості товару та адресу (місце знаходження) продавця, про місце виготовлення товару, повному фірмовому найменуванні (найменування) продавця, про ціну та про умови придбання товару, про його доставк ... Читати далі »
Переглядів: 1412 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Фонд «Громадська думка» (ФОМ) опублікував результати загальноросійського дослідження під назвою «Фінансове поведінку в інтернеті: практики, проблеми, очікування», яке складено на основі опитування 6000 респондентів у 200 населених пунктах Росії. Завдання дослідження - з'ясувати, що думають учасники проекту про інтернет-гроші і покупки в мережі, а також представити тематично структуровані роздуми і аргументи учасників проекту (у спеціальній дискусійній групі).

Опитування показало, що довіра людей до віртуальних грошей поки невелика: всього лише 28% користувачів вважають електронні платежі надійними і безпечними, у той час як 45% дотримуються протилежної позиції.

Опитування також показало, що система «Яндекс.Деньги» набагато популярніше, ніж Webmoney. Крім того, подальше дослідження виявило, що користувачі вважають електронні гроші не зовсім справжніми, і тому витрачають їх з більшою легкістю.

Частка користувачів, які купували які-небудь товари або послуги за допомог ... Читати далі »
Переглядів: 457 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Платіжна система PayPal, що належить інтернет-аукціону eBay, дає користувачам можливість створювати віртуальні картки оплати.

Нова послуга PayPal Secure Card дозволяє генерувати один унікальний номер картки Mastercard, щоб користувачі «Палиці» могли його використовувати на сайтах, які не беруть для оплати PayPal. Як повідомляє Reuters, пакет програмного забезпечення, який йде разом з PayPal Secure Card, автоматично визначає сторінки оплати і заповнює платіжну інформацію користувача.

Це чудова послуга згодиться не тільки тим, хто збирається оплатити товар / послугу на сайті, не приймає PayPal, але і тим, хто просто не має кредитної карти. У плані безпеки дана послуга теж хороша і є прекрасною альтернативою використання кредитки в Мережі, тому що дані користувача і кредитки через PayPal Secure Card не передаються.

Платіжна інформація PayPal не зберігається на комп'ютерах користувачів з причин безпеки. Замість цього всі логи активності Secure Card міститься в призначе ... Читати далі »
Переглядів: 468 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


Владислав Кочетков - представник холдингу "Фінам", розкрив плани розвитку та перспективи платіжної системи MoneyMail

"Ми не ставимо собі за мету стати лідерами ринку. Проект вже цілком конкурентоспроможний, показує високі темпи зростання. Але ММ з'явилася на ринку всього два роки тому, так що відрив від лідерів все ще досить великий. За підсумками наступного року ми плануємо увійти до трійки.
У ММ є одна суттєва перевага - вона створена на апаратному комплексі банку "ФІНАМ", всі її платежі повністю легальні. Це гарантує, що у разі посилювання регулювання ринку, наприклад, з боку ЦБ, проблем у компанії не виникне
Основні пріоритети розвитку:
1) збільшення кількості партнерів (інтернет-магазини тощо), причому акцент буде робитися на регулярні платежі (комуналка, мобільний зв'язок, Інтернет, кредити тощо),
2) активна експансія в регіони,
3) про ... Читати далі »
Переглядів: 531 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Якщо система комп'ютерного аналізу вважає, що даний конкретний покупець не принесе інтернет-магазину багато грошей, то його можна обслуговувати в останню чергу. Така суть нового патенту Generating Current Order Fulfillment Plans Based on Expected Future Orders, який отримала компанія Amazon.com від патентного відомства США.

Система підраховує, яка прибуток від кожного замовлення при різних термінах доставки (з урахуванням вартості зберігання товару). Таку систему, ймовірно, запускають у дію в період різдвяних продажів, коли служба оформлення замовлень і доставки все одно не здатна обслужити всіх клієнтів вчасно, так що деяких спеціально «загальмовують», а самі прибуткові переставляють вперед по черзі. Заявка на патент була подана в 2001 році, так що система напевно вже пройшла тестування або навіть введена в дію.

Ілюстрація з патенту

Незважаючи н ... Читати далі »
Переглядів: 489 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Золото, золото, золото ...У понеділок прес-служба торгової мережі «Ельдорадо» повідомила (див., наприклад, тут) про відкриття української версії свого інтернет-магазину, за функціональністю аналогічної своєму російському «старшому братові», який почав свою роботу в минулому році. Інтерес до події підігріла сума витрат на магазин, що склала $ 150 тис. Причому більший інтерес викликала навіть не сама сума (цілком значна!), А той факт, що вона стала відома громадськості, незважаючи на звичайну практику компанії не оприлюднювати подібну інформацію. Що ж, можливо, це був прорахунок когось із київської прес-служби, але для нас це - шанс трохи краще уявити собі скільки ж коштує створення проекту такої величини.

Сподіваючись на те, що, зробивши один крок до відкритості бюджетів, компанія зробить і ще паро ... Читати далі »
Переглядів: 514 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Чим більше часу людина проводить в інтернеті - тим більше цінними є для нього різні невловимі речі, такими як аватари, артефакти, платні сервіси на улюблених сайтах, навіть просто медальки-піктограми, які здатні виділити людину із сірої маси. Все вищезазначене можна подати у вигляді подарунка, якому буде радий кожен дігераті як справжній представник цифровий техноеліти нового часу.

Напередодні новорічних свят дуже цікаво подивитися на ринок віртуальних подарунків, який вже виріс майже до ста мільйонів доларів. Для численних сервісів Веб 2.0, які самі по собі зазвичай безкоштовні, це один з небагатьох способів заробити реальні гроші.

Соціальна мережа Facebook отримує мільйони, продаючи маленькі піктограми, які розміщуються в розділі «подарунки» в профілі у користувача. Ці піктограми - келих пива для одного, нові черевички для дружини та багато іншого - можна купити по долару-два за штуку, вони користуються величезною популярністю. З моменту появи цієї функції в лютому 200 ... Читати далі »
Переглядів: 403 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Стаття в її первозданному вигляді лежить тут
http://owebmoney.ru/2007.shtml
1
Істинно правий був Ніцше, коли говорив: "Нести при собі своє золото в неотчеканенном вигляді пов'язано з незручностями; так чинить мислитель, позбавлений формул". З липня 2007-го користувачі WebMoney можуть зберігати своє золото у вигляді викарбуваних електронних монет на нових G-гаманцях. І це - головна подія , що минає, за версією овебмані.Ру. Новий тип титульних знаків - WMG - вже припав до душі бізнесменам як спосіб зберегти і примножити свої капітали. Не дивно, адже кожен WMG забезпечений 1 грамом справжнього золота, що зберігається у вигляді злитків. А золото, як відомо - найбільш ліквідний матеріал. речі, в черговий раз рішення про заснування нового Гаранта і нового типу гаманців приймалося на загальному голосуванням атестованих учасників WebMoney. "За" висловилося більше 95%.
2
Друге місце новорічного хіт- параду дістається розробникам WM Keeper Classic за влучність і скоростельность. ... Читати далі »
Переглядів: 508 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

ЛітакРосійський Союз Туріндустріі (РСТ) у понеділок прийняв у свої ряди компанію-розробника систем електронної комерції ChronoPay. Тим самим впливове галузеве об'єднання висловило свою гостру зацікавленість у якнайшвидшому розвитку сфери електронних платежів в туристичному бізнесі.

ChronoPay голосно заявила про себе у вересні, коли запропонувала першу в Росії платформу для бронювання авіаквитків через інтернет E-Avia. Компанія планує надати методичну і технологічну підтримку учасникам РСТ в організації безпечних онлайн-платежів за електронні авіаквитки, готельні номери та інші послуги.

За словами керівника проекту E-Avia Ігоря Зворикіна, «в Росії в цілому вже присутня необхідна інфраструктура для масового розвитку інтернет-продажів транспортних і туристичних послуг. У більшій частині великих ... Читати далі »
Переглядів: 524 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

1. Інтерв'ю закінчено приблизно до півночі 24 грудня і відредаговано хвилин за 40 до публікації рано-вранці 25 грудня. Свіже просто не буває.
2. Інтерв'ю велике.
3. Інтерв'ю було підготовлено спільно з ресурсом MoneyNews (http://www.moneynews.ru/article.asp?view ...), але саме тут вміщено без скорочень в початковому вигляді.
Отже ...

Яка частка сьогодні належить WebMoney на вітчизняному ринку електронних платежів? Яка динаміка цього показника у WebMoney в 2006-2007 роках, а також у порівнянні з іншими платіжними системами?

Думаю, що з приводу частки ринку не дуже коректно просити оцінити свою власну позицію самих лідерів цього ринку. Але за даними незалежних оцінок WebMoney Transfer належить не менше 70% ринку ЕПС в Росії. (Див. думки експертів: прес-секретаря ІК «Фінам» Владислава Кочеткова http://www.telnews.ru/theme/14919/ та Андрія Шипілова http://www.telnews.ru/theme/15004/).
Взагалі, наш оборот в 2006-му році в порівнянні з 2005-м, виріс удвічі за ... Читати далі »
Переглядів: 462 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Сподіваюся цей пост викличе більший інтерес у спільноти. Хочу обговорити з спільнотою про те, як ефективно вкрасти / захиститися від крадіжки відео.

Ще до того як почали працювати над Hivurt Video, ми зіткнулися з питанням "А як же захиститися від [з] піратства?" І ось наші роздуми. Для нетерпілівих відповідь відразу "Якщо хочете масову послугу, то ніяк. А якщо потрібна хороша захист, то використовуйте букву закону чи наші нові мозкові чіпи".

Дилема # 1: Що краще масова послуга або мозкові чіпи? (Правильна відповідь 2)

Якщо ви хочете дійсно масову послугу, то треба вибрати найбільш зручний варіант для користувача. У нашій презентації ми запитували аудиторію про те, що вони знають про кодеки, і несподівано для аудиторії виявилося що є люди які мають про них уявлення. Дійсно можна хитрим способом зашифрувати дані (є й такі пропозиції на ринку) і використовуючи цифровий підпис з ключами і секретними тунелями, але в дійсності всі способи шифрування і ... Читати далі »
Переглядів: 502 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У сьогоднішньому номері "Грошей" вийшла моя стаття про ринок інтернет-торгівлі технікою в Рунеті. Крім дослідження ринку, в цій статті досить повно описаний бізнес інтернет-магазинів, що торгують технікою - від того, скільки коштує створення свого інтернет-магазину до того, які проблеми стоять перед інтернет-рітейлерами, які "граблі" зустрічаються на їхньому шляху і скільки на цій справі можна заробляти. Цей ринок виявився дуже цікавим - перш за все, він відмінно підпадає під визначення "досконалої конкуренції", по-друге, гравці на ньому в основному дуже маленькі і, по-третє, інтернет-магазини починають заробляти фактично з першого дня свого відкриття (як правило - з другого, тому що саме на наступний після замовлення день вони доставляють товар своїм клієнтам і отримують за нього гроші).

Переглядів: 492 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Чи впливає колір контекстовой реклами на CTR (click through rate) і якщо так, то наскільки? Приблизно рік тому я проводив експеримент і пожертвував віддачею з реклами протягом двох тижнів, щоб розібратися в цьому.

Зміст полягав у тому, щоб перепробувати різні кольори і подивитися на зміну в кліки на рекламу та їх частоті. Відразу обмовлюся, що Adsense блок був завжди сірого кольору, а фон - чорний, тема сайту - фотоапарати та огляди.

Результати були наступні (колір реклами та% співвідношення від базового середнього значення сірого блоку реклами):

  • +70% (у принципі був дуже сильно здивований, що таке зростання взагалі був можливий)

  • +54% ( аналогічно з зеленим)

  • +9% (більш реальне зміна)

  • +7%

  • +4% (був практично впевнений, що піду в мінус)

  • 0 (практично один в один з сірим кольором )

  • -12% (напевно від неприязні людей до кольору, або через те, що кидається в очі, хоча як на мене, та ... Читати далі »
Переглядів: 469 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Всім привіт, 31 січня декілька особливий день. І все тому, що 26 років тому цього дня я з'явився на світ. На цій веселій ноті перейдемо до нашої сьогоднішньої теми.

А конкретно я збираюся розповісти і показати вам візуальний лічильник відвідувань і кліків на вашому сайті.

Сам я набрів на нього досить давно, але не знаю з яких причин він був закинутий в закладки. І напевно так і лежав би там до цих пір, якщо б я на нього випадково наткнувся на, коли шукав в закладках сайт з rss іконками. Власне сайт, про який йде мова - crazyegg.com (згоден, що "божевільне яйце" - назва дещо дивне, але про проекти судять по користі, яку вони приносять, а не за назвою).

Цікавого у використанні цього проекту ми маємо:

  • Можливість простежити всі кліки відвідувачів на заданих сторінках.

  • Можливість аналізу відвідувачів і їх маршруту

  • Відстеження рефералів і цікаві для них теми


Всього у нас 3 типи візуалізації. Але почнемо мабуть з ... Читати далі »
Переглядів: 478 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Найбільша в Росії система електронних платежів опублікувала статистику за 2007 рік.

Кількість реєстрацій в системі WebMoney з моменту її відкриття в листопаді 1998 року вже перевищило 4 млн і впритул наблизилася до 5 млн. За станом на 7 лютого 2008 року кількість облікових записів дорівнювало 4794878. З цієї кількості близько 1440 тисяч реєстрацій зроблено саме в минулому році.

Оборот склав $ 3,337 млрд. Кількість транзакцій - 27,4 млн. Жодна система електронних платежів в Росії поки навіть близько не може наблизитися до WebMoney за цими показниками.



23 липня минулого року були введені гаманці принципово нового типу WMG, тобто WebMoney Gold (забезпечені золотом). Клієнтський інтерфейс системи WM Keeper Classic перейшов до версії 3.6.0.1 зі значно зміненими і розширеними функціями. Вже на початку 2008 року з'явивс ... Читати далі »
Переглядів: 510 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Sape недавно оголосила про запуск в тестування контекстних посилань:
Нами закінчено альфа тестування механізму купівлі-продажу посилань безпосередньо з існуючих текстів сторінок (синоніми: контекстні посилання, гіперконтекст) і ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у бета тестуванні продукту.
Розміщення посилань стало більш природним, тепер вони ставляться прямо в контенті. Індексується тільки той контент, який вебмастер взяв у теги <sape_index>, причому при завантаженні сторінки ці теги видаляються автоматично. До продажу контекстних посилань допускаються тільки сторінки з постійним вмістом. Ціни на контекстні посилання встановлюються із сторінки управління цінами шляхом виставляння помножуючого коефіцієнта від звичайної ціни (1-2).

Вебмайстрам будуть запропоновані сторінки для покупки посилань і фрагменти текстів (сніппети) із знайденим ключовим словом. Виділивши мишкою потрібний фрагмент тексту і натиснувши на галочку навпроти сторінки, можна задати текст посил ... Читати далі »
Переглядів: 522 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Кричущий випадок безладності стався на сайті білоруського гаранта системи WebMoney Transfer (ВАТ «Технобанк»). У неділю сайт http://www.wmtransfer.by/ був зламаний і протягом декількох годин поширював троянський завантажувач Trojan-Downloader.HTML.Agent.ij. Проблема посилювалася тим, що ця шкідлива програма визначається тільки з самим свіжим оновленням «Антивірус Касперського», так що зараження зазнали сотні, а то й тисячі простих громадян, які заходили на сайт у цей час, щоб оплатити комунальні послуги або поповнити баланс мобільного телефону. Після того як вірус видалили, нормальна робота системи не була відновлена ??протягом майже всього дня.

Відзначимо, що подібні випадки прописані в призначеному для користувача «Угоді з гарантом системи по WMB». Зокрема, п. 8.4 говорить, що «Сторона зобов'язана повідомити другу Сторону про виникнення і припинення дії обставин непереборної сили, що перешкоджають виконанню зобов'язань за Угодою». Природно, ніяких повідомлень не було.

К ... Читати далі »
Переглядів: 453 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Приємна інформація для тих, хто зайнятий в індустрії електронної комерції. Опитування американських споживачів показали, що рівень їх задоволення від покупок в інтернет-магазинах досяг максимального значення за весь час вимірювань, незважаючи на рецесію. Індекс American Customer Satisfaction (ACSI) - це один з фундаментальних економічних показників. Останнє оновлення показало тотальне зниження індексу ACSI по всіх секторах, а інтернет-комерція стала єдиним винятком.

За 100-бальною шкалою індекс ACSI для інтернету (включаючи магазини, туристичні і брокерські сайти) за підсумками 2007 року виріс на 1,6 пункту до 81,6. Для порівняння, загальноамериканський індекс у IV кв. 2007 року впав на 0,3 пункту до 74,9, а за підсумками року залишився на тому ж рівні.

При обчисленні ACSI враховуються різні показники, в тому числі рівень сервісу і якість продуктів, кожен показник має свою вагу при складанні композитного індексу. За ідеєю, він повинен максимально об'єктивно відображати з ... Читати далі »
Переглядів: 498 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

WebMoney Transfer оголосила про запуск принципово нового і унікального продукту під брендом Keeper Embedded. Це бізнес-платформа для блогів, соціальних мереж, онлайн-ігр, співтовариств, web 2.0 проектів.

Учасники будь-якої спільноти і соціальної мережі, будь то «Хабрахабр», Facebook або World of Warcraft, тепер можуть одним кліком мишки пов'язати свій існуючий WM-гаманець з аккаунтом в потрібній їм соціальної мережі.

Після цього стає можливим проведення мікроплатежів і взаєморозрахунків всередині коммьюніті. Наприклад, таким чином власника «Хабрахабра» або Livejournal можуть налагодити автоматичні платежі на користь найактивніших учасників коммьюніті на сайті або організувати систему взаєморозрахунків за карму. Весь біллінг бере на себе WebMoney Transfer. Розмір грошової комісії і технічні питання вирішуються в договірному порядку. За замовчуванням власники співтовариства отримують відсоток від всіх вихідних платежів своїх юзерів.

У якості зразка вже створений перш ... Читати далі »
Переглядів: 462 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Розповідь про CMS-ках

Давно збирався написати статтю і поділиться своїми міркуваннями про створення інтернет-магазину. Досвід роботи з ними в мене сякий-такий є і тому підготовлена ??інформація може виявитися корисною ряду читачів. Відразу попереджу, що стаття скоріше для новачків у цій справі і людей, які бажають відкрити свою справу сфері e-commerce, але не знають як.

Описати в одній статті всі етапи - від задуму до реалізації - неможливо. Для цікавих зазначу, що дуже хороша стаття Артура Вельфа у виданні «Комерсант« Гроші »(наводжу посилання на Хабре, тому що там є корисне обговорення матеріалу). У матеріалі він пропонує відмінний аналіз ринку інтернет-торгівлі в сфері побутової техніки та електроніки. Але це тільки аналіз, невеликі розрахунки. Цілі створити керівництво до дії стаття не ставила. Я ж спробую перейти ближче до справи. У своїй першій статті я освещу питання вибору движка для сайту (по-науковому - системи управління сайтам ... Читати далі »
Переглядів: 674 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Білоруський гарант системи WebMoney Transfer ВАТ «Технобанк» прокоментував факт злому сайту wmtransfer.by. Нагадаємо, що головний сайт WM в Білорусі був заражений шкідливою програмою і як мінімум кілька годин поширював її серед користувачів.

З офіційного коментаря випливає, що зараження сталося не в неділю, а ще в п'ятницю 14 березня 2008 року. Відвідувачі сайту «протягом кількох годин могли бути піддані дії троянського коду, впровадженого на деякі сторінки сайту», повідомляється в заяві «Технобанк». Після надходження перших повідомлення від клієнтів про попередження, які видавало програмне забезпечення «Антивірус Касперського», було вжито заходів з боку банку і хостинг-провайдера, що дозволили відновити нормальну роботу сайту до середини дня.

«Технобанк» відзначає, що багато антивіруси вважають інтернет-сторінки з подібним кодом тільки «потенційно небезпечними».

На думку «Технобанк», незважаючи на всю серйозність інциденту, зважаючи передбаченої на сайті системи ... Читати далі »
Переглядів: 438 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Логотип Ozon.ruУ вівторок компанія Ozon.ru зібрала журналістів на традиційну щорічну прес-конференцію. Цього разу привід особливий: інтернет-магазин справляє свою першу круглу дату - 10 років з моменту заснування. Про минулий рік і плани на рік поточний розповіли генеральний директор «Озону» Бернар Люке (Bernard Lukey), директор з операцій Тетяна Щорс та Олена Івашенцева, партнер основного інвестора компанії - фонду Baring Vostok Capital Partners. І їм було про що розповісти: новий центр логістики, розділ приватних оголошень і початок продажів електронних книг.

Фінансові результати Ozon.ru відверто вражають. Незважаючи навіть на звичну для успішних ІТ-компаній динаміку розвитку, зростання бізнесу майже на 100% за рік після 10 років на ринку - це серйозно. Тим більше, що на минулорічній зустрічі з п ... Читати далі »
Переглядів: 503 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Прочитавши ось цей топік, я побачив, що дуже багато хабралюді (у тому числі й автор топіка) не уявляють собі, як працює оплата банківськими картками в інтернеті. Керуючись домислами і припущеннями, а не фактами, автор робить висновок, нібито карти Ощадбанку найбільш уразливі для шахрайства в інтернеті. Тому я вирішив розповісти про те, як насправді влаштована оплата банківськими картками в інтернеті, щоб хабралюді на підставі фактів, а не домислів, уявляли собі, як це працює, і де їх можуть чекати реальні, а не уявні, небезпеки.

Disclaimer: Я працюю в Ощадбанку Росії. Моя робота пов'язана з допомогою клієнтам, а не з картками, проте раніше я працював у галузі e-commerce, і дуже добре знаю, як працює схема оплати картками в інтернеті.


1. Отже, автор вищезгаданого топіка дорікнув Ощадбанк у тому, ніби він, показуючи при перекладі на картку через термінал або «Ощадбанк Онлайн» ім'я клієнта, полегшує таким чином роботу картковим шахраям. Це твердження не відповідає дійс ... Читати далі »
Переглядів: 1185 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У мережі з'явився новий проект: companyinfo.ru

На сайті представлені веб-адреси офіційних сайтів компаній-виробників побутової техніки і електроніки.

Сайт буде корисний як покупцям, які купують товари в інтернет-магазинах, так і самим інтернет-магазинах, виставляють товари побутової техніки і електроніки на продаж.

Мета проекту - надати можливість покупцям дізнатися з першоджерела більш докладну, а часто і більш точну інформацію про, що здобувається товар, а інтернет-магазинах розмістити на своєму сайті достовірне і більш повний опис товару, що продається.

PS: Цей проект був зроблений не мною, а новим хабрачеловеком з ніком 7bb. Він сам заповнював каталог для інтернет-магазину brwtehno.ru і, роблячи його, зіткнувся з такою проблемою - де взяти опису для товарів. У Яндекс.Маркеті і в інших інтернет-магазинах опису товарів часто містять помилки або вони неповні, і він почав збирати їх з сайтів виробників. А зараз, щоб допомогти іншим людям, в ... Читати далі »
Переглядів: 557 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У зв'язку з входженням Rupay в Холдинг РБК, 21 квітня 2008 року система буде перейменована в RBK Money і отримає нову адресу в мережі Інтернет - http://www.rbkmoney.ru

З допомогою придбання платіжної системи Rupay РБК отримав швидкий доступ на динамічно зростаючий ринок електронних платежів. Нова версія платіжної системи Rupay буде використовувати у своїй роботі інфраструктуру ВАТ "РБК Банк", придбаного наприкінці 2007р. Під єдиною торговою маркою RBK Money система буде пропонувати своїм клієнтам інноваційні платіжні сервіси, в основі яких лежить об'єднання електронних платежів і банківських послуг.

Система Rupay була заснована в 2002р. і є однією з перших російських систем, що надала автоматизований інструмент прийому платежів для підприємств електронної комерції. Rupay обслуговує понад 250 тис. російських інтернет-користувачів і 6 тис. інтернет-магазинів.


Крім зміни торговельної марки, вони планують впровадити ряд нових опцій в роботі системи. Зокрема, вводи ... Читати далі »
Переглядів: 417 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Логотип QIWIКомпанія ОСМП, добре помітна своєю маркетинговою активністю на тлі конкурентів, у минулий вівторок заявила про ребрендинг. Вже зараз 70 000 терміналів платіжної системи, встановлених по всій країні, дадуть притулок на собі птицю ківі, яка стала символом нового бренду - QIWI. Впізнаваність «автоматів» QIWI серед незліченних побратимів інших систем повинна підвищитися. А причиною, по якій люди будуть нести свої купюри саме в їх нутро, стане можливість оплачувати з їхньою допомогою найрізноманітніші послуги: від звичної мобільного зв'язку до штрафів і податків.

Протягом останніх місяців у Москві проводилися кілька пілотних проектів, в рамках яких через обмежену кількість терміналів можна було сплатити штрафні квитанції ДАІ, купити квитки в театр (мюзикл «Mamma Mia!") І на поїзд. Досвід здався ОСМП успішним, і тепер до кінця року всі ці нововведення стануть доступні чере ... Читати далі »
Переглядів: 504 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Логотип QIWIКомпанія ОСМП, добре помітна своєю маркетинговою активністю на тлі конкурентів, у вівторок заявила про ребрендинг. Вже зараз 70 000 терміналів платіжної системи, встановлених по всій країні, дадуть притулок на собі птицю ківі, яка стала символом нового бренду - QIWI. Впізнаваність «автоматів» QIWI серед незліченних побратимів інших систем повинна підвищитися. А причиною, по якій люди будуть нести свої купюри саме в їх нутро, стане можливість оплачувати з їхньою допомогою найрізноманітніші послуги: від звичної мобільного зв'язку до штрафів і податків.

Протягом останніх місяців у Москві проводилися кілька пілотних проектів, в рамках яких через обмежену кількість терміналів можна було сплатити штрафні квитанції ДАІ, купити квитки в театр (мюзикл «Mama Mia!") І на поїзд. Досвід здався ОСМП успішним, і тепер до кін ... Читати далі »
Переглядів: 565 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Дивно , але факт! На конференції "Інтернет і Бізнес" єдиним заходом безпосередньо пов'язаних з інтернет-торгівлею була мінісекція організована командою Oborot.ru - "Як з невеликого інтернет-магазину стати великим і багатим." Чому тематика інтернет-торгівлі була обділена увагою організаторів і учасників конференції мені особисто не зовсім зрозуміло, але власне мова піде не про це. У даному топіку я хочу поділиться із поважними хабровчанамі, найбільш цікавими на мій погляд, фактами, почутими мною при відвідуванні вищезгаданої мінісекціі.


Мнінісекція проходила в форматі круглого столу. У президії розмістилися представники «великих і багатих» (Евросеть, Books.ru, Ультра, SoftKey.ru, 003.ru) і відповідали на запитання від ведучого і залу. На жаль я не запам'ятав імен і регалій і не претендую на абсолютну точність цитат, якщо хтось підкаже / поправить з задоволенням додам / виправлю.

Евросеть (Катаєв Микола, Начальник відділу інтернет-комерції)

Інтер ... Читати далі »
Переглядів: 527 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

У цій, трохи навіть нагадує детектив, історії мова піде про сам, що ні їсти, сьогодення блудного сина Інтернет-комерції. Він показав себе всіма світу електронної комерції як яскравий бізнесмен-новатор, діяльність якого пов'язана з перетворенням Інтернету в глобальне ринкове простір майбутнього.


Річард Гордон і Ватарі Такахаші

І в цьому є частка правди. Незважаючи на те, що більшості користувачів всесвітньої павутини ім'я 62-х річного пана Річарда Гордона (Richard Gordon) ні про що не говорить, він, тим не менш, зіграв значну роль у становленні електронної комерції. Коли Amazon.com і eBay ще тільки робили свої перші боязкі кроки, компанії, створені містером Гордоном на самому початку 90-х, вже закладали основу для електронних транзакцій з використанням кредитних карток - ... Читати далі »
Переглядів: 982 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Колись давно я писав статтю, як нам, простим людям певної територіальної приналежності, тухлої жити без PayPal. І як можна спробувати викрутитися.

Все-таки дуже іноді хочеться прикрутити до сайту кнопку "подати на бідність 200 баксів", і приймати пластик. Бувають такі сайти, де відвідувачі з електронними грошима не дружать. І такі моменти, коли не хочеться заради PayPal оформляти офшорну фірму.

Як вже казав, можна викрутитися за допомогою SiteHeart. Але до недавнього часу була проблема - брали лише карти VISA. І ось, годину тому побалакавши з супортом дізнався приємну новину - процесинг MasterCard вони теж освоїли. Тобто більше не треба говорити людині "ні, ти мені не просто заплати, а саме карткою VISA".

Так, є нюанси, що гроші підвисають на місяць, але в деяких випадках це не має значення. Наприклад, якщо ви продаєте певні електронні товари або приймаєте добровільні пожертвування. Загалом, жити стало цікавіше.

PS. Для себе залишилося з'ясувати, чи можна на ... Читати далі »
Переглядів: 491 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Магазин комп'ютерної техніки ULTRA Electronics, відомий своїми найнижчими цінами, припиняє операційну діяльність з незалежних від неї обставин. З червня 2008 року приміщення магазину на Кондратьєвської проспекті в Санкт-Петербурзі орендується компанією комбриг. Новий орендар приміщення має намір повністю зберегти роздрібний формат роботи ULTRA Electronics і до кінця червня 2008 відкрити на цих площах роздрібний магазин під брендом Юлмарт. У свою чергу ЗАТ "УЛЬТРА Електроник АГ Санкт-Петербург" повертатиме гроші по оплаченому, але не відвантаженого товару корпоративних клієнтів. А також буде закривати заборгованості перед покупцями по зданому в гарантію обладнання.

Магазини в інших регіонах також припинили або припиняють свою діяльність.

Для довідки: у середині 2007 року протягом місяця магазини мережі ULTRA Electronics працювали з перебоями. Як пізніше з'ясувалося, це було пов'язано з арештом всіх складів компанії. Всі події цілком зрозумілі тим, що низькі ціни забезпечув ... Читати далі »
Переглядів: 522 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Як правило, платіжні системи мають свою частку з інтернет-магазинів (і до них прирівняних) виключно на відсотках з перекладів. Так було і з RUpay. Поки їх не зробили РБК Мані.
Я з Рупе працював практично з часу їх появи, і брав через них кошти від клієнтів.
Але тут відбулася угода століття, і пішли нові віяння.
Найцікавіше нове в договорі:

4.1. Винагорода Агента на підставі затвердженого Сторонами звіту Агента (Додаток № 3) складає 3 (Три)% від суми платежів, отриманих Агентом від користувачів за звітний період, але не менше 500 (П'ятсот) руб. (Мінімальна сума винагороди) за звітний період. Мінімальна сума винагороди підлягає оплаті також у разі відсутності Платежів на користь Принципала за звітний період. Винагорода Агента включає податок на додану вартість (ПДВ) 18%.


Тобто 500 рублів на місяць по кожному. У мене банк, де розрахунковий рахунок, бере менше, і при цьому нічого не знімає при відсутності операцій.

А тут схема або 500 просто так, або 3 в ... Читати далі »
Переглядів: 507 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Продовжуючи писати бізнес-план інтернет-магазину ноутбуків, склав список прямих конкурентів.

Прямими конкурентами вирішив назвати інтернет-магазини торгують тільки ноутбуками, або магазини у яких ноутбуки є профілюючою продукцією.

Працюючи над списком конкурентів зібрав трохи додаткової інформації, якою хочу поділитися. Ця ж інформація стала основою складання рейтингу для визначення най-най конкурентістих конкурентів.

Знайшов понад 1200 діючих інтернет-магазинів, в яких можна придбати ноутбуки. За статистикою отримав, що кожен третій магазин знаходиться в Києві, що не дивно.

У кінцевому підсумку я отримав список з 56 прямих конкурентів. Були відкинуті магазини:

  • без прямих київських номерів телефонів

  • c дизайнами за одну хвилину

  • магазини де ноутбуки є далеко не основним товаром


Вийшли такі результати:

Реклама інтернет-магазину:
5% - рекламую ... Читати далі »
Переглядів: 468 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Доброго% Хаброчеловек%!

Ми раді представити Вам чергову статтю на тему, розпочату вже у минулих випусках (№ 1, № 2, № 3), - «Офшорні компанії». На цей раз поговоримо про спільний порядку відкриття рахунків для Вашої офшорної компанії, з моменту прийняття рішення до отримання реквізитів і платіжних карток. Як завжди, хотілося б відзначити, що даний цикл статей призначений для тих, хто не розбирається в даному питанні, тому просимо не судити суворо за такий «всім начебто як» зрозумілі речі. Давайте, мабуть, перейдемо до справи.

Відкриття рахунку для офшорної компанії в Латвійському банку (або іншому, що працює з офшорами), в загальному сенсі нагадує відкриття рахунку для звичайного юридичної особи, з тією лише різницею, що процес перевірки Вас як клієнта (і представника компанії) займає в 2 рази більше часу.

Вибравши відповідний банк і попередньо уточнивши, чи працює він з компаніями з країни Вашої резиденції, Ви, за наявності повного комплекту документів, прямуйте ... Читати далі »
Переглядів: 539 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Останнім часом з'явилося багато сервісів, які пропонують підключити оплату за допомогою SMS на сайті. По суті, вони являють собою своєрідну прошарок між веб-ресур, оператором мобільного зв'язку і кінцевим користувачем. Такі компанії беруть всю технічну сторону справи на себе - власнику сайту необхідно лише встановити на своєму майданчику спеціальний код, який буде звертатися до білінгової системи при кожній оплаті.



Головний недолік SMS-біллінгів полягає у високій комісії мобільних операторів. Наприклад, користувач відправляє SMS вартістю 29 рублів, а власник сайту в кращому випадку отримує з них тільки 18 рублів. Однак, останнім часом, мобільні оператори і білінги істотно знижують свою комісію. Наприклад, при роботі за схемою "Мобільна комерція" дохід партнера може доходити до 70% -80% (залежно від ліквідності продаваного товару і послуги). Є підозра, що цифри ці будуть тільки рости, оскільки ринок величезний і поки що ще дуже багато бізнесменів вважають за краще SMS-оп ... Читати далі »
Переглядів: 518 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Інтернет-магазин ноутбуків Compusale.ru

Усім привіт! Сьогодні ми з подивитися профільalekspi хотіли б розповісти всім про те, як ми відкрили інтернет-магазин ноутбуків, у що нам це встало, які ми бачимо перспективи, які ставимо перед собою цілі, а також розкриємо деякі секрети. Сподіваємося кому-то наш досвід може виявитися корисним і підштовхне до відкриття своєї справи, також будемо раді конструктивних зауважень по сайту, благо, що тут це реально отримати.


UPD: Переніс в електронну комерцію

UPD2: Дякую всім за цінні коментарі. Дизайнер вже працює в поті чола, не шкодуючи олівця свого.


В першу чергу, хочеться сказати, що ц ... Читати далі »

Переглядів: 566 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


Сьогодні в Росії діють кілька спеціалізованих платіжних систем, що дозволяють організувати оплату по SMS за один день. Основні переваги - відкритість, оперативна підтримка, готові рішення і повна відсутність ризиків, пов'язаних зі специфікою організації таких платежів. Працювати з ними можна і без утворення юридичної особи.
На сайтах систем представлена ??вся необхідна інформація, відразу ж після реєстрації ви отримаєте конкретні інструкції по налаштуванню платежів на своєму сайті, а в деяких випадках - ще й оперативну допомогу від служби підтримки. Кошти від платежів переводяться раз на тиждень (зазвичай в середу або в четвер) на ваш електронний гаманець або розрахунковий рахунок організації.
Сучасні платіжні інструменти дозволяють звести розмір комісії всіх посередників у процедурі організації прийому платежів по SMS до 20-30%. Таким чином, партнер спеціалізованого сервісу буде отримувати в середньому 70-80% від номінальної вартості номера для абонента (вартості відправлен ... Читати далі »
Переглядів: 575 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


Насправді, для того, щоб почати приймати платежі на своєму сайті, можна піти двома шляхами. Перший - звернутися безпосередньо до контент-провайдера (в даному випадку більш доречний термін «агрегатор»), список перших п'яти за обсягом трафіку виглядає так:
1. i-Free
2. Infon
3. Incore
4. A1 («Перший альтернативний»)
5. Plastic Media

Такий шлях пов'язаний з низкою серйозних перешкод - це складна система технічного взаємодії, розрахунки раз на місяць, необхідність глибоко розуміти специфіку роботи SMS сервісів з усіма її тонкощами, повна відповідальність за фрод і шахрайство. Вони працюють переважно з юридичними особами, і буває деколи дуже складно достукатися до співробітника, який зможе вас підключити.

Для агрегатора не представляє особливого інтересу працювати з великою кількістю дрібних партнерів, тому що саме для цих цілей на ринку працює цілий ряд реселерів (для яких більше підходить термін «суб-агрегатори» або «платіжних систем»).

Переглядів: 513 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


Давайте на простих прикладах розглянемо дохід, який може отримувати власник сайту:

  1. Візьмемо невеликий магазин з продажу контенту, де середня відвідуваність становить приблизно 1 тис. чоловік в день. Середня конверсія аудиторії - 1-2%. Це приблизно 500 замовлень на місяць. Припустимо, що середня ціна одиниці контенту (вартість доступу на одну добу до всієї бази даних контенту) складає $ 5, тоді сайт заробляє близько $ 1800 в місяць.

  2. Ще один приклад - файловий хостинг, який надає за невелику плату преміум-можливості. Припустимо, відвідуваність його становить 10 тис. осіб на день. Вартість послуги дорівнює 1 $. Рівень конверсії близько 2%, що на місяць складе близько 6000 транзакцій. Сума доходу складе близько $ 4500 в місяць.

  3. При відвідуваності близько 20-30 тис. осіб на день (наприклад - сайт знайомств) і конверсії близько 1% при продажі Додаткові послуги (підняття анкет у видачі - $ 1, подарунки учасникам - $ 3 і т.п) можна домогтися прибу ... Читати далі »
Переглядів: 491 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


У даного способу є, зрозуміло, свої підводні камені і недоліки. Справа в тому, що вартість платежу обмежена сіткою коротких номерів оператора стільникового зв'язку, зазвичай це значення від $ 0,1 до $ 10 з кроком в $ 0,5 - $ 2. Максимальна сума одного платежу складає $ 10. У теорії, ви можете попросити абонента відправити кілька повідомлень для оплати товару, проте навряд чи комусь сподобатися ідея відправити більше п'яти SMS.

Другий істотний недолік цього способу платежу - все ще досить висока комісія операторів стільникового зв'язку, яка може досягати 40% і вище (слід зазначити, що сучасні способи організації платежів дозволяють значно мінімізувати комісію оператора - про це нижче). Це вносить певні обмеження на групи товарів і послуг, які можуть бути оплачені по SMS. У загальних словах ці обмеження можна описати таким чином - даний спосіб оплати ідеально підходить для товарів і послуг, собівартість виготовлення яких не залежить від тиражу (обсягів продажів) і вартість яки ... Читати далі »
Переглядів: 508 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


Власники сайтів всіх трьох категорій, як правило, пропонують своїм користувачам різні способи оплати, серед яких: кредитні картки, електронні валюти (Яндекс-гроші і WebMoney), SMS, а також ряд інших ще менш поширених в нашій країні систем. З ряду об'єктивних причин підключення системи прийому кредитних карток до сайту пов'язане з певними труднощами для ресурсу, а інтернет-грошима сьогодні користується досить невелика кількість користувачів (принаймні, назвати цей спосіб платежу масовим поки язик не повертається).

Імовірність наявності електронного платіжного гаманця чи кредитної картки, якою можна оплачувати покупки в мережі Інтернет (слід також зазначити, що далеко не всі банки в Росії дозволяють своїм клієнтам платити за допомогою карток за покупки в мережі Інтернет) зводить будь-який коефіцієнт конверсії аудиторії до незначних значень.

Саме тому в останні роки все частіше почали вдаватися до організації оплати за допомогою SMS повідомлень. Цей інструмент може як ... Читати далі »
Переглядів: 477 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011


Традиційно існує два основних способи заробітку на аудиторії проекту: продаж його рекламних можливостей та надання користувачам платних сервісів.
І якщо про перший вже сказано досить багато, то другий ще тільки починає свій активний розвиток.

За що надаються користувачам послуг можна виділити три основні категорії сайтів:

  • Спеціалізовані інтернет-магазини і сервіси (магазини програмного забезпечення, музики, відео, рефератів, темплейтів веб-дизайнів, документації, спеціалізованих статей для професіоналів, сервіси доставки повідомлень користувачам, розіграші та вікторини, відповіді на питання), основним завданням яких є надання відвідувачам специфічних послуг або продаж контенту (з оплатою за одиницю контенту). Такі ресурси вважають отримання доходу від реклами другорядним заробітком.

  • Сайти, доступ до яких можна отримати тільки на платній основі (нішеві і вузькотематичні професійні ресурси з цінною інформацією для певної аудиторії, ресурси для ... Читати далі »
Переглядів: 526 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Нещодавно, а точніше 14 липня, я замовив у Амазоне (напевно всі знають, що таке Амазон, але про всяк випадок посилання) пару книжок.
Оформивши замовлення, я отримав буквально через пару хвилин підтвердження по імейлу, що замовлення прийняте, його деталі, з розбивкою на вартість книжок і доставки. Звичайна практика для інтернет-магазину, нічого надприродного.

Далі - цікавіше. 16 числа я отримав від Амазонії лист такого змісту:

Greetings from Amazon.com.

We thought you'd like to know that we shipped this portion of
your order separately to give you quicker service. You won't be charged
any extra shipping fees, and the remainder of your order will follow as
soon as those items become available.

You can track the status of this order, and all your orders,
online by visiting Your Account at
http://www.amazon.com/gp/css/history/vie ...

There you can:
* Track your shipment
* View the status of unshipped items
* Cancel unship ... Читати далі »
Переглядів: 575 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

«Топік цінний коментах»
© Хабраюзер, XXI століття


Прошу ради. 20 липня 2008 зробив замовлення в Bolero. Сплатив «кредиткою». Гроші зняли, на мило прийшло «Повідомляємо Вас про те, що Ваше замовлення в інтернет-магазині Bolero.ru 21 липня 2008 отримав статус" сплачений "і прийнятий до виконання. Про готовність замовлення ми Вам повідомимо додатково. ».

Через два тижні я згадав про замовлення, він так і не прийшов. Заходу в свої замовлення - там його просто немає. На мило болеро не відповідає, додзвониться пробую на протязі 3-х днів.

Підкажіть, пліз, як вчинити?

Підсумки:


  1. Хабр читає велика людина з всей_той_сістеми, який розібрався з ситуацією.
  2. Якщо такого дива не відбувається (і зв'язатися з магазином немає можливості), повертаємо гроші через банк.
  3. Баги є скрізь і будуть завжди.
  4. Для жівущіх_за_мкадом інтернет-магазини - добро.
  5. Інтернет-магазини це взагалі добре.
Переглядів: 487 | Додав: w1zard | Дата: 14.03.2011

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0