Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 14 » Siteheart - paypal по-українськи
22:47
Siteheart - paypal по-українськи
Нещодавно подивитися профільinetstar нахабріл тут замітку про SiteHeart. Я не знаю, як так вийшло, але її загальними зусиллями втопили, і соверщенно даремно. Напевно було не осягнути колективним розумом. Тому після власних експериментів уявляю другу версію. Спрощену і разжеванную. Як то кажуть, для дітей дошкільного віку, які турбувалися відправленням і отриманням грошей.

Пінаєв електронні гроші. А так їм і треба.

Щодо електронних грошей можу відразу засмутити. Всі користуються іншим - пластиковими картами. Якщо ви підійдете до дорослого дядька, і попросіть його перевести яндекс-мані, то він пошле вас нахуй з дуже великою ймовірністю вас не зрозуміє. Бо нормальна дядько тримає гроші в банку, і сплачує всі пластиком. За вебманями розклад аналогічний.

Електронні гроші звичайно ідеально підходять для мікро-платежів, але коли суми трохи більше - є варіанти:

a) По-перше, нам у результаті потрібні реальні гроші, а не віртуальні
б) У -друге, введення-виведення не безкоштовний
в) По-третє, пластика зараз як бруду, навіть якщо у людини немає комп'ютера.

При самому ідеальному розкладі, якщо платимо в рублях (а значить, тільки в Росії), витрати складуть 1.5%. А якщо не пощастить - 4.5% (переклад плюс висновок на банківський рахунок).

Якщо переводити в іншу державу, то наш спадок - вебмані, а там ще веселіше. Відсоток частіше від 2, плюс треба пострибати, домовляючись з кур'єром про зустріч (або кудись їхати)

Ну і найбільша неприємність, якщо дядько, який платить, не має поняття про електронні гроші. Якщо ви його спробуєте навчити - він вам в кращому випадку на доступному албанському говіркою пояснить дорогу в Бобруйськ і зажадає банківські реквізити. У гіршому - скаже, що заплатить коли порозумнішаєте.

Я це проходив кілька разів.

Тому плавно стікає до інших методів. Кредитних картах і мерчанта.

Мерчант

Ідеальний випадок - коли гроші падають на пластикову карту. Тоді їх можна зняти в банкоматі і купити собі шоколадку (це ж здорово).

У кого немає пластику - марш в Альфабанк. Хто не любить Альфабанк - ідіть перекручуватися з Ощадбанком. Хто знає інші банки - йдіть туди і не ставте дурних питань. Тиждень, і карта у вас.

Що нам ще треба і що не треба:

- потрібен хороший мерчант, який погодиться нас обслуговувати
- потрібен низький відсоток за перекази
- абсолютно не потрібні складності з оформленням договорів і фірм

(*) Мерчант - це така контора, яка обробляє пластикові картки і забезпечує переклад грошей.

Послуги Мерчант обійдуться в середньому близько 2-5%. Приблизно те ж саме, що ми маємо з електронними грошима. Залишилося вибрати підходящого.

Самий класичний мерчант - PayPal. Але з Росією і Україною повноцінно не працює. Вони вважають, що тут живуть нігерійці, які всіх обманюють. Тому заплатити можна, а отримати грошей - хрін.

Тому ми підходимо в цвяху нашої програми - SiteHeart. Зроблено в Україні:)

Це їх ПриватБанк підметушився. На Україні зараз повне беззаконня хороші умови для банківської і комерційної діяльності, тому звідти до нас доходять дуже цікаві продукти.

Вартість перекладу з картки на картку - 3.5% плюс 1.75 $. Швидкість проходження грошей 3-6 банківських днів.

Докладніше про процентовку в SiteHeart.

Отже, маємо 3.5% + 1.75 $. На 100 $ це 5.5% З одного боку, це багато. З іншого, на 200-500 $ дуже навіть нормально, особливо якщо за бугор (або звідти) перекладати.

Для мікроплатежів звичайно електронні гроші вигідніше. З іншого боку, людині не треба пояснювати що таке електронні гроші, де їх брати й переводити. Нерви і час теж дечого стоять (особисто мої - безцінні). Нам же не треба по 100 платежів на день здійснювати. Так, кілька разів на місяць підкинути родичам на морозиво.

У загальному, відсоток треба вважати акуратно. Бо, незважаючи на здаються розміри, відпадає маса головного болю.

Найголовніша фішка, яка нас цікавить - це переклад з пластику на пластик. Робиться елементарно, без всяких реєстрацій. 5 хвилин - і інвойс готовий. Оплатити - теж 5 хвилин. Імовірність нарватися на людину без пластику набагато нижче, ніж на людину без електронних грошей.

(*) Тут деякі громадяни будуть розповідати, що у їхніх знайомих немає пластикових карт. Моя порада - запитати у цих знайомих, а чи є у них гроші, які вони горять бажанням вам переказати. І все стане на свої місця.

Підводні граблі

1. SiteHeart обслуговує ТІЛЬКИ карти Visa. Mastercard - не котить. У принципі, це не дуже добре. З іншого боку, у людей як правило ЗАВЖДИ є гранати обох систем. Так що, зі скрипом, але проходить.

2. Гроші йдуть 3-6 банківських днів. Довго? Питання філосовскій. Особисто мені цілком прийнятно.

Що ще крім перекладу між пластиками

Взагалі, мерчанти призначені для торгівлі. Якщо ви хочете дійсно щось продавати - ідіть на сайт і читайте хелп. Є API на XML і можна навернути хоч чорта в ступі.

З приколів - елементарно робляться кнопки «Подаруйте мені грошей». Ось приклад (в кінці сторінки): http://www.rcdesign.ru/contacts

Якщо вам є що продавати - без проблем робиться щось схоже.

Разом, що ми маємо

1. Нарешті-то радянські аборигени можуть повноцінно долучитися до цивілізації і по-людськи обробляти пластик.

2. Для випадків, коли влом возитися з банківськими реквізитами, можна плюнути на пару зайвих доларів. Запитуємо у людини, який номер вибитий на кредитку, і кидаємо гроші без головних болів.

3. Можна нормально обходитися з ситуаціями, коли людина не має поняття про електронні гроші. Для іноземців взагалі практично єдиний варіант.

4. До 500 $ - точно дешевше, ніж Wire Transfer.

5. Від 500 $ - точно не дорожче ніж Western Union, Moneygramm, Contact та інші системи приватних переказів готівки, плюс не треба відривати зад від стільця і ??пертися в банк.

Загалом, як-то так. У кого будуть зауваження - welcome. Holy Wars влаштовувати не треба - я користуюся всіма згаданими способами перекладу грошей, залежно від ситуації.

PS. Окреме спасибі подивитися профільinetstar на знахідку. Всі плюси в карму - йому.
Переглядів: 615 | Додав: w1zard | Рейтинг: 0.0/0

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0