Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 13
Всім привіт.
Ми випустили нову версію популярного перемикача клавіатури Punto Switcher 3.0.

Тепер він підтримує Windows Vista, включаючи 64-бітну версію.
Інтерфейс трохи перероблений у бік спрощення і більшої наочності.
Тепер можна перевизначати гарячу клавішу Break і інші, які раніше були
жорстко задані.
Розкладку стало можливим перемикати і по комбінаціях Ctrl + Space, Alt + Space (привіт маководам!).
Виправлено безліч старих помилок і недоліків.

Для більш тісної взаємодії з користувачами ми створили клуб Пунта, де можна висловити зауваження або пропозицію і отримати відповідь на своє запитання від Сергія Москалева, творця програми.

Офіційний сайт - punto.yandex.ru
Прес-реліз - company.yandex.ru/news/2008/0909/index.xml

Завантажити версію 3.0
Переглядів: 485 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс.Діск тепер дозволяє зберігати на своєму сервісі файли розміром до 5 гігабайт. Раніше діяло обмеження на розмір файлу в 750 мегабайт. Щоб успішно завантажувати файли такого розміру, потрібно використання нових браузерів, такі як Internet Explorer 7 і Mozilla Firefox 3.0.

Переглядів: 516 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

«Яндекс» оголосив про випуск свіжих знімків з супутника, опублікованими на бета-версії Яндекс.Карт.

Додані знімки по восьми містах Росії:
Самарі
Тольятті
Уфі
Казані
Іжевськ
Оренбурга
Ульяновську
Магнітогорськ

Для прикладу, у Google maps до цих пір немає знімків деяких міст (Ульяновськ, Магнітогорськ), а які є, датовані не пізніше 2006 року.
Переглядів: 514 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Сьогодні (24 серпня) - День незалежності України. Першим, хто «привітав» - був Яндекс.

День незалежності Україна і яндекс
Не знаю, відображався чи він російським користувачам, але при заході на yandex.ru з українського IP, - був ось такий логотип.

Мабуть, таким чином Яндекс демонструє свою лояльність українським користувачам і, тим самим висловлює що українська інтернет-аудиторія йому дуже важлива.

(Крос-пост з мого блогу «iRedactor»)
Переглядів: 448 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Слідом за авторами Хабре, лаєшся на рамблеровского робота, дозволю собі кинути шматок мінеральної породи в город Яндекса.

5 Гб трафіку на місяць зайвими не бувають, це і привернуло мою увагу - розслідування вивело на слід павука нашого улюбленого пошуковика. Скріншот під катом - зверніть увагу, наскільки колосальна різниця в «старанності» ботів різних пошукових систем, у тому числі гугла, яху, а також деяких інших. Яндекс - рекордсмен - накачав на 4 з лишком Гбайт трафіку за поточний місяць, що становить 87% від всього трафіку на домені.

Скріншот
Бот яндекса зійшов з розуму?
Переглядів: 481 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Ура! Тепер і для Windows! Сьогодні я виклав чергову версію плагіна для закачування знімків на Яндекс Фотки.

Не знаю, чи працював раніше плагін у версії Lightroom для Windows, але судячи з тих помилок, які я виявив - не повинен був :-)

Загалом, тепер я здається все полагодив, і воно має працювати . Вся справа була в тому, що версії LR для MacOSX і Windows по різному обробляють cookie, які надходять від браузера. Ну да ладно, простим користувачам це не цікаво, а розробникам LR я ще напишу пару ласкавих.

Крім того, що плагін полагоджений і перевірений під Windows XP, інших змін немає. Втім, якщо щось не так, не соромтеся залишати коментарі.

Інструкція з установки залишилася на колишньому місці. І доповнена описом того, як встановлюються плагіни в LR2.
Переглядів: 502 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс випустив XML-склонятор російських імен. Сервіс за адресою export.yandex.ru / inflect.xml? Name = Вася% 20Пупкін бере ім'я і видає його відміни в такій формі:
  1. <inflections>
  2.   <original> Вася Пупкін </ original>
  3.   <inflection case = "1" > Вася Пупкін </ inflection>
  4.   <inflection case="2"> Васі Пупкіна </ inflection>
  5.   <inflection case="3"> Васі Пупкину </ inflection>
  6.   <inflection case="4"> Васю Пупкіна </ inflection>
  7.   <inflection case="5"> Васею Пупкіним </ inflection>
  8.   <inflection case = "6" > Васі Пупкін </ inflection>
  9. </ inflections>
Користуйтесь на здоров'я:)

Склонятор став 17-м міні-проектом збірки Яндекс.Нано.

P. S. Виявив на Хабре єдину дівчину-учасницю розробки проекту:)
Переглядів: 587 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Тепер при пошуку по якому-небудь кольором Яндекз видає симпатичний «квіточко-семицветик», якщо його можна так назвати.

Яндекс став показувати кольору

Цікаві назви кольорів:
  • шкіри буйвола
  • морської піни
  • яндекса

Загалом, дуже зручно для дизайнерів.
І погратися:)
Переглядів: 515 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс випустив спеціальний плагін для популярних форумних систем (PHPBB 3.x, vBulletin ® 3.x, IP.Board 2.x), який дозволяє домогтися індексації ВСІХ сторінок вашого форуму Яндексом.

Я. RSS став першим opensource-проектом із серії Яндекс.Нано.

Усім форумних адміністраторам швидко завантажувати і тестувати:)
Переглядів: 487 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Компанія «Яндекс» оголосила про випуск третьої версії програми Punto Switcher - автоматичного перемикача російської та англійської розкладок клавіатури. Півроку тому компанія повністю викупила права на Punto Switcher у автора Сергія Москалева (про такий результат справи можна було здогадатися ще рік тому), найняла його на роботу, і тепер сама випускає нові версії.

Навіщо «Яндекс» купив десктопну програму і найняв собі розробника - цілком зрозуміло. Функція автоматичного перемикання розкладки потрібна і в «Яндекс.Барі» при наборі URL, і для корекції пошукових запитів на основному сайті, і для більш просунутої індексації веб-документів в інтернеті. Це важлива технологія в області комп'ютерної лінгвістики російської мови. Але ж ця область залишається головним (і, можливо, єдиним) перевагою «Яндекса» перед західними пошуковими системами.

Програма Punto Switcher 3.0 працює тільки під XP і Vista. У програмі оновлений інтерфейс, виправлені помилки і недоліки попередніх версій. Н ... Читати далі »
Переглядів: 461 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Якщо ви відкриваєте Інтернет-магазин, то напевно захочете додати його в Яндекс.Маркет. Уважно прочитавши правила і виконавши масу вказівок, Ви теоретично можете розраховувати на схвалення заявки. Але далеко не завжди! Навіть якщо Ви зробили все правильно, і не порушили жодного правила!

У Служби Якості (СК) з приводу вашого магазина може бути своя думка. Обгрунтовувати його Вам ніхто не буде. Просто скажуть «Ваш магазин - дублююча вітрина сайтів ....» І не важливо, що це сайти конкурентів, і що Вас з ними нічого не пов'язує. У СК просто вирішили, що Ваш сайт черговий клон когось із конкурентів.

«Як же так?! Я незалежний магазин! », - Обуріться Ви.
«Критерії перевірки не розголошуються», - відповість СК і запропонує написати офіційний лист (на фірмовому бланку, з печаткою), з вашими аргументами.

Наївно вважаючи, що лист дозволить вирішити проблему, Ви витратите 30-60 хвилин робочого часу на докладний опис фактів, що підтверджують Вашу незв'язаність із зазначени ... Читати далі »
Переглядів: 435 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Наболіло. Вирішив винести на суд громадськості.
Днями довелося зайнятися написанням оголошень для Я. Директа. Тематика - seo.
Складаю таке оголошення:

Професійна seo оптимізація
Seo оптимізація сайтів в інтернеті. Висока якість робіт. Гарантії.
*********. Ru

і відправляю на модерацію.

Отримую повідомлення про те, що рекламна кампанія відхилена. Не розуміючи в чому справа, скаржуся на підтримку. Приходить таку відповідь:

«Річ у тому, що ми не приймаємо до показів рекламу, яка гарантує просування в пошукових системах, тому що подібна реклама вводить в оману.
А це, у свою чергу, суперечить п. 1 «Вимог до рекламних матеріалів» (http://advertising.yandex.ru/trebovaniya1.xml), згідно з яким Яндекс не приймає рекламу, яка, зокрема, вводить користувача в оману, в тому числі включає недостовірні відомості про товар / послугу. "

Ломая голову, переписую десятки оголошень ... їх схвалюють ... РК стартує ... Я заходжу подивитися що ще ... Читати далі »
Переглядів: 425 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Сьогодні в рамках проекту Яндекс.Нано для Я. Онлайн for Windows з'явилися модулі повідомлень від соціальних мереж Однокласники і Вконтакте. Нові модулі можна встановлювати як окремо (в цьому випадку також буде встановлено сам Я. Онлайн), так і поверх вже встановленого раніше Я. Онлайн.

Після установки і авторизації починають приходити повідомлення про повідомленнях з Однокласників та ВКонтакті (як про звичайні повідомленнях, так і про запрошення в групи або про залишених ким-небудь мітки на фотографіях).

Завантажити нові модулі повідомлень можна на сторінку на http://nano.yandex.ru/project/social.
Переглядів: 459 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

За версією Яндекса, в країні не відбувається нічого, крім життя і роботи відомого блогера Медведєва.

Варто відзначити, що жодному блогеру раніше не вдавалося удостоїтися такої честі!

Image

UPD До речі, не тільки забавні, але і цікаві думки пишуть у каментах!
Переглядів: 529 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Мені здається, забули про цей чудовий сервіс Яндекса, який за вебдванольной доброї традиції перебуває в стані бета ...


Як повідомляє Яндекс, Яндекс.Сайт - це пошук по сторінках ваших сайтів. Поясню: на сайті встановлюється форма, зовнішній вигляд якої ви можете злегка налаштувати (налаштування в основному ведеться по кольорам). Форма встановлюється на одній з сторінок вашого сайту. При пошуку інформації користувач буде отпрален на сторінку Яндекса, в якій не буде реклами (можливо це тільки зараз), а зовнішній вигляд цієї сторінки ви можете оформити знову ж таки при додаванні свого сайту в пошук по Яндекс.Сайт. Щоб було зрозуміліше, відразу розміщую скріншот на отриманий жах результат.
Яндекс.Сайт

Щоб використовувати пошук за допомогою Яндекс.Сайт потрібно зареєструвати свій сайт в системі Яндекс.Сайт і ... Ну а далі все я дума ... Читати далі »
Переглядів: 527 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Всі знають, що при користуванні пошуковими системами можна досить гнучко формувати пошуковий запит. Наприклад, щоб знайти інформацію на тему «Кіно» у контексті рок-групи в Яндексі можна використовувати запит «кіно near цой». У цьому випадку пошукач «зрозуміє», що ви шукаєте сторінки, в яких поряд зі словом Кіно фігурує прізвище Цой (а не просто на одній сторінці).

Крім таких очевидний речей Яндекс уміє наступні «фішки» з ключовими словами.

  • Якщо почати запит зі слів "що таке..." буде проведений пошук по Яндекс. енциклопедії (яндекс словники). Наприклад: Що таке акведук?
  • Додавши в кінець запиту "... по-англійськи" (німецькою, французькою) можна отримати переклад слова. На російську мову можна перевести додавши спочатку англомовного запиту слово "переклад" Наприклад: ковбаса по-англійськи
  • Дізнатися погоду можна набравши "погода" або "погода в..." для того, щоб дізнатися погоду не в ваш ... Читати далі »
Переглядів: 506 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Не попадіться на чергову вудку шахраїв. Тільки що отримав листа, наступного змісту:

Здравствуйте, на Ваше ім'я відправлена ??листівка. Відправник листівки: Откриткі@Yandex.ru Листівку Ви можете подивитися протягом 90 днів за посиланням cards.yandex.ru / card.html? Cd = 00dcfed993b461be466bcca05114e17f Натисніть на неї, щоб потрапити на сторінку з листівкою.
Щоб вчасно дізнаватися про найближчі святах, іменинника і конкурсах, підпишіться на розсилку. Откриткі@Yandex.Ru - листівки на всі випадки життя!


При переході по першій посиланням відкривається сторінка авторизації Яндекс-паспорта. Я вже почав вводити пароль, як зауважив, що в адресному рядку написано yandexpochta.freehostia.com / passport.htm. Це фішинг, мета якого зібрати ваші логіни і паролі. Але сторінка була точною копією оригінальної і лише завдяки випадку я не віддав свій логін і пароль зловмисникам. Через півхвилини спрацював Касперський, опиняється на сторінці ще й вірус. Так що, якщо у вас н ... Читати далі »
Переглядів: 687 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс дивно ставиться до нових сайтів, спочатку нас довго (3 міс) не індексував зовсім, потім потихеньку почав, восени ніби все налагодилося, але після чергового апдейту ТІЦ впав і за ним упав трафік і швидкість індексації, причому в рази. Розумні люди на форумах сказали, що це трапилося з усіма сайтами, які не присутні в Яндекс.

Опа, подумали ми, схоже нас провокують на хабар, так як заявку на безкоштовне розміщення ми подали давно, але нас, природно, нитки нікуди не взяв. Ми всі розуміємо, що заявок багато і Яндекс не може все розглянути, в результаті нами було прийнято рішення платити, тому що від цього страждають наші клієнти, які місяцями чекають поки їхній сайт створений у нашій системі буде проіндексовані, а Яндекс це все таки пошуковик № 1 в РФ.

Заявка була складена і відправлена, далі сталася листування запропонована читачам під катом, яка вбила в нас віру в світлий відкритий і справедливий інтернет, ось так один чиновник, суб'єктивно, за своїм бажанням вирішу ... Читати далі »
Переглядів: 570 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Відкрита реєстрація учасників дев'ятого і останнього Кубка «Яндекса» з пошуку в інтернеті.

Це прощальний захід, який більше не буде проводитися в такому вигляді. У дев'ятому Кубку навіть не передбачено матеріальних призів. Про причини закриття змагань «Яндекс» не повідомляє.

Перший відкритий Кубок Росії по пошуку в інтернеті «Яндекс» провів у квітні 2001 року. У липні 2003 року були опубліковані правила і методика змагань. З тих пір за ліцензією «Яндекса» було проведено близько 80 пошукових змагань в Росії, України, Білорусі, Киргизії, Ізраїлі, Норвегії та США.
Переглядів: 450 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Компанія «Яндекс» випустила інформаційний бюлетень «Пошук в інтернеті: що і як шукають користувачі». Інформаційний бюлетень містить у собі дані з вересня 1997 року по вересень 2008 року. Повну версію (13 сторінок) можна завантажити у форматі PDF, а тут ми наводимо витяг самих цікавих фактів.

Почнемо з найпопулярніших запитів останнього часу. Їх список в цілому змінюється вкрай повільно. На топ-10 не впливають ні новини, ні сезонність - мова йде про десятки тисяч однакових запитів на день. Проте за останні півтора року найбільші часто задаються запити до «Яндексу» змінилися досить сильно (див. таблицю). Це перше серйозне зміна першої десятки за кілька років. Основна причина цих змін - поява та величезна популярність соціальних мереж. Перший раз за кілька років запит [порно] перестав бути самим популярним, поступившись запитам [однокласники] і [у контакті]. У топ-50 найбільш частих запитів в серпні 2008 року входить дванадцять запитів, пов'язаних з соціальними мережами.

... Читати далі »
Переглядів: 539 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Це не наїзд, не привід порівняти Яндекс з Гуглом. Це здивування: після введення пошукового запиту «Келихи для вина» [з великої літери] на першій сторінці Яндекса опубліковані більш-менш релевантні посилання, а далі - якийсь треш ... Судіть самі (картинки під катом):

image
image
image

Ось мій запит.
Вони вбили Кенні зламали Яндекс? Або у мене проблеми з IQ Мозілли / запитом?
Переглядів: 452 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Image

Сьогодні прийшов лист про те, що я можу взяти участь у бета тестуванні нової версії пошти Яндекс.

Відкрите тестування розпочнеться буквально днями. Але вже зараз можна випробувати новий інтерфейс пошти. Він став більш симпатичним. Так само за заявами розробників працювати з поштою тепер стало швидше. І це насправді так, в цілому завдяки все тому ж полегшеному інтерфейсу.

Поки що нова пошта не має всього функціоналу який є у версії 2009 року, але в листі запевняють що до фінальної версії буде багато нового. Що ж, побачимо.

Трохи картинок:

image

image ... Читати далі »
Переглядів: 457 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Давно чекав, коли хто-небудь запустить хороший мобільний пошук по картинкам. Ура, Яндекс, осилив першим - m.images.yandex.ru! Вся принадність нового сервісу в тому, що він автоматично ресайзіт знайдені картинки під дозвіл екрану мобільника. Тепер в три кліка можна змінювати картинку на десктопі - хоч раз на годину. Ну, і, звичайно, економія трафіку:)

По-моєму, це правильний підхід - адаптувати контент під пристрій, на який він передається. Хочеться сподіватися, що найближчим часом багато мобільні сервіси (яндексовскіе і не тільки) будуть розвиватися в цьому напрямку.

А ось як це виглядає на айфоне:

Мобільний пошук картинок від яндекса

UPD. Спасибі коментарям, працює так само і адреса m.ya.ru / images
Переглядів: 647 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Будьте інформативніше, будь ласкаЗаходжу сьогодні за адресою money.yandex.ru і бачу в своєму гаманці дуже велику суму, висновок якої я замовляв пару днів тому і вона була успішно списана. Нічого не розуміючи, йду в «історію операцій» і бачу там останній запис:

Онлайн шлюз
Банківська інформація
Коментар
Готівковий платіж 5 236

Дуже інформативно, не правда чи що? .. Більше ні відповіді ні привіту, крім пізніше поміченою новини з наступним текстом:

Шановні користувачі!

Звертаємо вашу увагу на те, що з технічних причин висновки грошових коштів через систему CONTACT і на банківські рахунки, вчинені з 6 по 7 листопада, будуть проведені в понеділок, 10 листопада. Приносимо вибачення за можливі незручності.

Замість внесення логіки, все стало набага ... Читати далі »
Переглядів: 529 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Image

Яндекс обнулив ТІЦ у доменів google.com і google.ru. Посилання "" Google "- пошукова система" через Яндекс.Каталогу тепер веде на порно-сайт.

Search.yaca.yandex.ru / yca / cy / ch / google.ru

Що відбувається?

UPD. Відповідь представника Яндекса:

Ми поважаємо своїх конкурентів і, звичайно ж, війну нікому не оголошували. Вся справа в тому, що в алгоритм склеювання дзеркал закралася помилка, в результаті якої домени google.com і google.ru були згруповані з даним сайтом. Помилка вже усунена, справедливість відновлена. Дякуємо за пильність:)

Ростислав Шоргін, Яндекс.Пошук
Переглядів: 507 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Схоже, Яндекс все ще вважає, що Земля плоска!

Google Maps

Яндекс.Карти

І, до речі, це той випадок, коли «по прямій» з Сіднея до Кейптаун летіти на 1220 км далі.
Переглядів: 530 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Протягом останніх місяців команда Яндекс.Картінок не переставала радувати свою аудиторію новою функціональністю. І, судячи зі статистики, поліпшення припали користувачам за смаком. У цьому пості ми хочемо провести своєрідну інвентаризацію - зібрати в одному місці інформацію про всі значущі зміни за останні півроку.

Після запуску пошуку дублікатів в картинка з'явиться можливість подивитися великі копії знайдених зображень.
Можливості пошуку по картинкам на яндексе
Цікаво, що, судячи за повідомленнями людей в блогах і на форумах, ця функціональність також використовується авторами фотографій для пошуку сайтів, на яких розміщені їх роботи.

Крім того, на картинках до традиційного перегортання сторінок видачі додалася можливість переглядати всі зображення, які знайдете в єдиній стрічці, прокручуючи її колесом мишки. Нові карти ... Читати далі »
Переглядів: 698 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Буквально вчора у мене з рахунку в Яндекс.Грошах зняли всі гроші що там були, а саме 9500 ру. Дуже прикро, дуже прикро, хочеться плакати. Як повели мої паролі - питання для мене цікавий до цих пір - користуюся антивірусом, паролі зберігаю тільки в зашифрованому вигляді. Посиленою авторизації в мене не було (каюсь, каюсь, винен).

Гроші пішли 3-ма платежами в WebMoney через Робокассу. Дзвінок в Робокассу нічого не дав - вони сказали що гроші переведені на рахунок (який саме не видають) і нічим допомогти не можуть. Сказали звернутися до техпідтримки Яндекс.Деньги і Webmoney. За їхнім запитам вони нададуть усі відомості якщо буде потрібно. Звернувся до служби техпідтримки обох компаній. Яндекс відповів, але як! .. Про це трохи нижче.



Перше що мені впало в очі - на головній сторінці Яндекс.Денег відсутні ці 3 перекладу:
image

Заходжу в іст ... Читати далі »
Переглядів: 499 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Привіт!

Криза на дворі, і ось що нам показує статистика найвідомішого пошуковика, за запитом «зброю купити»:

Статистика запитів в кризу

Скріншоти-скріншотами, а от посилання на це дійство.

Схоже, скоро буде жарко! :-)
Переглядів: 475 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Друзі, ми хочемо подарувати вам новий віджет. Це віджет-годинник для популярних платформ - Опери, Вісти і МакОС.
Його можна використовувати замість стандартних віджетів-годин, щоб дізнаватися час.
А також стежити за настанням Нового року завдяки вбудованому лічильнику днів.
Яндекс.Часи на Вісті
Цей лічильник днів як і секундну стрілку можна відключити. Все одно годинник нагадають про свято своїм святковим оформленням.
Завантажити віджет: для Mac OS X, для Вісти, для Опери.

Ми постаралися зробити віджет добре (спасибі shergin), наприклад, в Опері він справляється з перекладом системної дати тому (їм достатньо знову отримати фокус), що викликає проблеми у звичайних оперних годин. Крім того віджет вміє інформувати про вихід своєї нової версії і легко оновлюватися.

Офіційна сторінка віджету - nano.yandex.ru / project / clockwdgt /
Пост ... Читати далі »
Переглядів: 546 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Днями завів собі картку Альфабанка для покупок на ebay'е, і треба ж такому збігу трапиться - сьогодні Яндекс і Альфабанк ввели в експлуатацію новий сервіс «Гроші від А до Я», завдяки якому можна моментально переводити свою електронну готівку на рахунок і назад.

Комісії:
  • Альфабанк> Яндекс.Деньги - 0%
  • Яндекс.Деньги> Альфабанк - 2%
  • Webmoney WMR> Яндекс.Деньги> Альфабанк - ~ 3,5%

Цілком терпимо для моментального висновку.

Оригінал
Переглядів: 436 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Почнемо з того, що враження хороші, і я божевільного вдячний організаторам корисного для мене заходи. Вражень так багато, що своїми нотатками списав 12 аркушів блокнота, дрібним шрифтом. Нижче я ці нотатки розберу, систематизують і вони будуть придатні для читання. Я не буду викладати стенографічні записи самих доповідей, їх викладуть в мережу через 2-3 дні, там і почитаєте. Тільки мої враження:)


Приїхав я в упор до доповіді «Верстка в IntelliJIDEA» від Вадима Макішвілі. Як він сам вірно зауважив, він не пропихав нам редактор, а просто ділився своїм досвідом розробки, і як цю розробку зробити зручніше, швидше і якісніше.

суботник
«суботник» на Яндекс.Фотках

А розповідати тут особливо нічого, треба просто качати Ідею, дивитися і можливо пересідати на неї. Вона Мультиплатформність. Ось допишу цей пост, і обов'язково скачаю, ... Читати далі »
Переглядів: 503 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Image

Всього кілька хвилин тому був опубліковано прес-реліз компанії «Яндекс» з новиною про те, що російська пошуковик навчився шукати в реальному часі. Нова технологія дозволяє знаходити практично зовсім свіженькі документи і сторінки - пара хвилин, і «Яндекс» вже всі проіндексував. Навіщо це компанії? Справа в тому, що від 2% до 8% пошукових запитів користувачів присвячені подіям, які тільки що відбулися. Зрозуміло, що всім хочеться знайти зовсім «свіжу» новина, як можна більше інформації про неї.

Так от, для того, щоб користувачі знаходили шукані новини, Яндекс навчився робити дві речі: перше - відокремлювати новинні події від загального потоку, і друге - шукати в реальному режимі часу завдяки створенню нового пошукового робота Orange. Він індексує свіженьку інформацію буквально за кілька секунд, викладаючи їх на пошукові сервери.

Цікаво, щ ... Читати далі »
Переглядів: 499 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Чи скоро з'явиться кнопка "Зберегти ВСІ вкладення" у Яндекс.Пошті?
Набридло клікати на кожному вкладенні, а вам, хабролюді?
Враховуючи, що вже з'явилися іконки «Зберегти» у вигляді дискети у кожного вкладення, то треба трохи напружитися і дописати цю мега-корисну функцію :-)
Переглядів: 508 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Оперативність техпідтримки яндексаВчора мене обурив спам-фільтр Яндекс-пошти: вони вже кілька разів заносили розсилку з ixbt.com в спам, а я дивувався, що не отримую щотижневі новини . Доводилося заходити у веб-інтерфейс і вручну діставати забраковане лист. І я кожен раз натискав кнопку «Це не спам", але не допомагало. Причому спам-фільтр у них же не відключається.

Написав про це замітку в пару рядків з області Литдибр у своєму далеко не самому популярному ЖЖ. Через 3 години отримую коментар, що проблема виправлена. Я спочатку навіть не зрозумів і засумнівався, що коментар відноситься до теми. Однак, після з'ясувалося, що це дійсно техпідтримка Яндекса і що вони дійсно все виправили.

Виношу публічну подяку Яндексу за оперативність. Таким і повинен бути хороший пошуковик і його сервіси.
Переглядів: 484 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

YES YES YES!
Звичайно, це не сильно змінить ситуацію, але перший крок розпочато.
Не знаю, як вас, але мене просто моторошно виводять з себе popunder з усякою порнухою і нечистю. Жах просто. І ось нарешті прийняті хоч якісь заходи боротьби з цим. Яндекс буде занижувати видачу для сайтів з popunder рекламою. Просто супер! =)
Тут офіційне повідомлення від Яндекса
Переглядів: 443 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс.Зображення запустили портретний пошук. Якщо включити фільтр "Портрети" (вона розташована в списку фільтрів під пошукової країною на сторінці результатів), то в результатах пошуку залишаться портрети як однієї людини, так і групові, фотографії і навіть картини.
Моріс Ешер
Фільтр "Портрети" на Яндекс.Зображення радикально міняє результати пошуку зображень за багатьма пошуковими запитами. Так, у відповідь на запит [Казимир Малевич] Яндекс.Зображення покажуть в основному абстрактні картини художника, а включення фільтру "Портрети" дозволить побачити, як художник виглядав і чиї портрети малював. А, наприклад, за запитом [формула 1] можна буде побачити не тільки на гоночні боліди, а й на обличчя тих, хто цими болідами управляє.

Ще цікавий приклад: [Веселий Роджер]:)

Веселий Роджер ... Читати далі »
Переглядів: 763 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

За більш ніж рік роботи наших сайтів, у нас з'явилися такі побажання Яндексу, які можуть зробити роботу цієї пошукової системи більш дружелюбною до інтернет-сайтам які вона індексує.
За кожним з цих побажань коштує окрема історія, яка аргументує його важливість, крім того, багато хто з цих побажань досить просто виконати.

Використовуйте достатньо великий Сrawl-delay «за замовчуванням»
Одного разу у нас впав сайт, як виявилося робот YandexSomething скачував до 12 сторінок в секунду. Та у нас не було сrawl-delay, але це не повинно дозволяти роботу пошукової системи робити так багато запитів в секунду, установка цього параметра за замовчуванням хоча б в 1 секунду дозволила б уникнути таких проблем, ті хто хочуть швидше можуть налаштувати цей параметр, але сайти не знають про існування YandexSomething не повинні страждати від цього.

Розділяйте User-agent: YandexSomething і Yandex/1.01.001
Нашої реакцією на DoS атаку робота було заборонити його в robots. ... Читати далі »
Переглядів: 462 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Вже другий раз співробітники Яндекса підготували Відмінний захід, на якому я отримав корисну інформацію, поспілкувався зі своїми друзями і новими, цікавими, знайомими. Якщо минулого разу я почерканий більше десятка сторінок в блокнотику, то цього разу я активно писав у твіттер цитати, замітки і фотографії, і мабуть, мій потік твітів був першим тривалим репортажем в російській твіттері. Знову ж таки, моїм завданням зараз не є стенографування того, що відбувалося на Суботнику, тільки мої враження.


Відразу фотки:
Від Ростислава Орлова
Від Максима Рукомойнікова
Від самого Яндекса

UPD - доповіді вже викладені, відео буде в кінці тижня.

На цей раз я приїхав майже за півгодини до початку першої доповіді. Привітавшись із знайомими, випивши чашку кави і з'ївши пару найсвіжіших слоек, я якраз встиг зайняти своє місце до початку першої доповіді.

Першим слово взяв Богдан Гаркушин, з доповіддю «Способи організації пошуку по сайту засобами Ян ... Читати далі »
Переглядів: 594 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Не знаю за адресою чи пост, але все ж. Років зо два тому в мене був акаунт на Яндекс.Фотках. Який я благополучно видалив, так само видаливши всі фотки.
Але навіть зараз я за старими, прямими посиланнями бачу свої фотографії. Я не розумію, у них без розмірні гвинти? Це ж скільки сміття на серверах? Що я тільки не робив, і писав у саппорт, і особисто керівнику, і на Хабре.
Хто знає, яким законом можна регулювати термін зберігання файлів? А яка ситуація на інших фотохостингу?
Upd
Заглянув в пошту. Всі почалося 26 жовтня 2007. Тicket # 2007102310014151
Потім я натрапив ще раз на свої фотки і згадав про проблему, написав в саппорт 28 лютого 2008. Отримав відповідь
Здравствуйте, Сергію!

Ми вже знаємо про цю проблему і будемо намагатися вирішити її в самий найближчий час.
Вибачте за завдані незручності.
Переглядів: 477 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

На Яндексі вже деякий час крутиться рекламний блок сервісу «Пошук по портретах» вгорі праворуч на головній сторінці. З якоїсь дивної випадковості всі люди, чиї портрети там вивішені, є тими, на чию честь названо 16 типів інформаційного метаболізму в соціоніці. Не вистачає лише Гамлета, Джека Лондона, Штірліца і Дону Кіхота. І жодної людини понад соціонічних.

Ненав'язлива пропаганда соціоніки?
Переглядів: 474 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс в рамках сервісу wordstat запустив цікаву штуку: регіональну популярність запитів на карті. «Регіональна популярність» - це частка, яку займає регіон в показах по даному слову, поділена на частку всіх показів результатів пошуку, що припали на цей регіон. Можна погратися і виявити цікаві речі.

Розробкою сайтів найбільше цікавляться в Республіці Алтай.

d180d0b0d0b7d180d0b0d0b1d0bed182d0bad0b0-d181d0b0d0b9d182d0bed0b2


Просуванням сайтів особливо цікавляться в Тулі, що не дивно, враховуючи скільки там seo-компанії.

d0bfd180d0bed0b4d0b2d0b8d0b6d0b5d0bdd0b8d0b5-d181d0b0d0b9d182d0bed0b21 ... Читати далі »
Переглядів: 575 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Прийшла весна і працювати, як-то особливо не сильно хочеться. Але тим не менше життя, є життя, і незалежно від пори року їсти хочеться всегад - тому роботі бути.

Що потрібно для успішної та ефективної роботи блогера, вебмастера? Ну багато всяких варіантів кружляти в голові, але я б хотів описати один дуже інтеренсий і новий інструмент для збору та аналізу статистики відвідування сайту. Зовсім недавно Яндекс запустив новий сервіс - Метрика. І хоча і не януксоід, а навіть скоріше навпаки за своїми релігійно-інтернетних взгялядам поважаю і схиляюся до великого і могутнього Google, тим не менш думаю, що яндекс нарешті створює серйозні конкурента Google Analystic і LiveItnerner Counter. Далі по катом фотки і приклади.

Отже, зайшовши за адресою metrika.yandex.ru потрапляємо на інтуїтивно зрозумілу сторінку, де можна додати зчитувач, вказати мінімальні налаштування і отримати невеликий javascript-код для встановлення на сайт. Все це робиться, якщо вже є аккаунт на Яндексі. Якщ ... Читати далі »
Переглядів: 464 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

При переході на сайти, розташовані на хостингу Яндекса, і до яких прикріплені домени другого рівня, отримую переадресацію на hockey2010.yandex.ru

Ось заголовки від сервера:

HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Server: nginx/0.8.27
Date: Sun, 23 May 2010 21:09:51 GMT
Content-Type: text / html
Content-Length: 185
Connection: keep-alive
Location: hockey2010.yandex.ru /

і так по всіх доменах, які по DNS прикріплені на Народ.

Список доменів в зоні RU, закріплених за хостингом Народ: 1stat.ru /? Ns = narod2.ru & date1 = 01-03-2010 & date2 = 01-04-2010 & page = & sortby = & p = 1

Яндекс піднімає російський хокей;)

Цікаво, куди ще Яндекс перекачує трафік з сайтів своїх користувачів? Та чи має він право без попередження пересилати відвідувачів з сайтів своїх користувачів на свої проекти?

UPD: У коментарях хабраюзери підтверджують перенаправлення.

UPD2: Це був технічний збій.
Переглядів: 433 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Інформація з яндекс.субботнікаПостараюся без жодних емоцій розповісти що я дізнався на семінарі Яндекса 18 квітня.

Спочатку висновки, а потім докладніше про кожен доповіді.

Висновки:

Я не пошкодував, що з'їздив на семінар. Задав запитання й отримав відповіді. Через доповідей їздити не варто, але варто їздити для можливості поставити важливі питання в перервах. Люди були всі адекватні.

Фотографій не буде. На першому ж знімку в приміщенні спалах посадила акумулятори, а запасні я забув. Закон Мерфі в дії. ;-)

Кінь тут не просто так, про неї я пишу в кінці статті.

Далі: опис та висновки по кожному з доповіддю, побажання організаторам.



1. Пошук по сайту засобами Яндекса

Богдан Гаркушин

Вступний доповідь для тих, хто взагалі не з ... Читати далі »
Переглядів: 638 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Своєрідне звернення до працівників Яндекса.

Цікаво, хто-небудь з тут присутніх користується ресурсом Яндекс.Новини?
Можливо, знайдуться ті, хто час від часу клацне на цікаву посилання з головної сторінки.
Мені здається, що тут мало таких людей, для яких Яндекс.Новини асоціюється з новинним ресурсом. І я впевнений, що немає передплатників на новинну стрічку RSS, тому що сам вирішив нею скористатися.

Кількість новин RSS за вчорашній день:
Яндекс.Новости: Економіка - 122
Яндекс.Новости: Політика - 114
Яндекс.Новости: Наука - 72
Яндекс новини : Суспільство - 111



Для порівняння
Lenta.ru - 147 (загальна кількість новин на ресурсі)
РИА: Економіка - 73
РИА: Політика - 23

Можливо, Яндекс надсилає так багато новин, тому що збирає їх зі всіх ресурсів.
Заходжу в розділ «Політика»: 21 новина (з 114) про КНДР. Відкриваю посилання, кожну в новому вікні. Виявляється, в розсилці всього 6 новин, решта - повтор (заголовки у всіх різні - ... Читати далі »
Переглядів: 476 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011



Один з сайтів, яким я зараз займаюся, проіндексовані з WWW, причому до того, як я підключився до процесу. При тому, що в рекламних матеріалах і скрізь ми його пишемо без WWW.

Налаштував редірект з кодом 301. Все перевірив. Все працює коректно.
Robots.txt складений коректно, в ньому прописана директива Host, спеціально для «Яндекса».

Сайт зареєстрований в панелі «Гугла», де для нього зазначено головне дзеркало.
Через кілька днів у «Гуглі» та інших пошукових системах (там я навіть реєструватися в панелях вебмайстрів не став) все окей.

З «Яндексом», за неймовірно старої і дуже недоброю традицією (схоже, невикорінну, як якість продукції вітчизняного автопрому), все виявилося не так просто.

При спробі додати сайт в панель вебмастера, «Яндекс» написав, мовляв, я неголовне дзеркало додаю. І запропонував додати дзеркало з WWW. Обійти цю жерсть не вийшло ніяк.

При тому, що в «Яндекс.Метрика» все прописалося нормально (там були інші глюки, але, ... Читати далі »
Переглядів: 504 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Можна зняти багато фотографій свого офісу і викласти пости в блозі. Можна розфарбовувати в «осінні кольори» помаранчеву плашку під формою введення пошукового запиту. Можна вводити посади Lulz Officer я якісно облажався, це не посада, і це тут не при чому. Можна вдосконалювати алгоритми пошуку «покупних посилань» і виступати на конференціях, але при цьому багато років носити на своєму чолі друк ганьби.

Відбиток цієї печатки виглядає так:

Переглядів: 414 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

В якій країні ми живемо? Правильно - у Росії.
Так навіщо ж прив'язувати себе до закордонним картах від Google?
Ми живемо в Росії, а для неї є свої карти. Рідні. Це Карти від Яндекса.


Тепер еСоседі дружать з Яндекс.Картами. Зайшовши на сайт, можна побачити свій будинок або дачу саме на них, і при бажанні порівняти з картами Google.

Перехід на Яндекс.Карти був зроблений не тільки з патріотичних міркувань:)
У ряді випадків покриття Гугла по Росії далеко від ідеалу. При цьому не можна сказати, що Яндекс.Карти однозначно краще. Зате на них іноді видно те, що відсутній на картах Google. Ось цікавий приклад майже дзеркального відображення якісних ділянок:
image image

Про те, як живитися Яндексом на своєму с ... Читати далі »
Переглядів: 529 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Нещодавно на Хабре пройшла дискусія, де було обговорено політику обходу сайтів і інцидент з роботом Яндекса у серверів uaprom.net і ruprom.net.
Дякую всім за наступні поради, ми постараємося їх врахувати. Що стосується випадку з uaprom / ruprom, то дані про потворне поведінці нашого робота правдиві, але не відображають реальної картини.

1. Робот Яндекса викачав 19238 сторінок з 8506 (восьми тисяч п'ятисот шести) піддоменів uaprom.net і з 6896 (шість тисяч вісімсот дев'яносто шести) піддоменів ruprom.net, а не з двох хостів, як може здатися з нотаток.

2. На кожен хост (з ~ 15000) робилося не більше одного звернення до 1,1 або 2 секунди (залежно від розміру хоста).

Зараз uaprom.net / robots.txt і ruprom.net / robots.txt встановили Crawl-Delay в 0,5, завдяки чому збільшили навантаження на своїх хости (за замовчуванням Crawl-Delay 1,1 або 2 секунди).

3. Всі піддомени ruprom.net і uaprom.net лежать на двох IP. Автоматичні алгоритми Яндекса визначили ruprom.net ... Читати далі »
Переглядів: 443 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Ура! Тільки що помітив, що тепер на Яндекс.Картах можна подивитися швидкість руху:
image

Чекаємо новини про те, що ця швидкість враховується при прокладанні маршрутів.
P.S. Буду вірити, що прочитали мій пост тиждень тому:)

UPD: Юра Бризгалов обіцяв, що скоро будуть враховувати.
Переглядів: 493 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Цей хабратопік продовження 1-ї частини поста Як повели мої гроші з гаманця Яндекса. Частина 1

Перед тим, як почати розповідати що сьогодні встиг зробити (що не встиг (з причини роботи) - буду робити завтра), я б хотів подякувати абсолютно всім за коментарі і поради, а так само людей, які всіма силами намагалися надати мені допомогу в даній ситуації! Так само не обходжу стороною Яндекс - спасибі йому, за відповіді на мій пост і коментарі користувачів!

Сьогодні видався день біганини по місту з надією з'ясувати, як, куди і що. Краще дізнався своє рідне місто + знайшов, нарешті, де знаходиться «Відділ К» у м. Казані.

Вдень я пішов до дільничного. Його там не було. Думаю, фіг з ним. Пішов до районного УВС (в даному випадку РУВС «Савінова»). Там почекав близько 5 хвилин поки мене прийме черговий, після чого розповів що сталося і сказав що хочу написати заяву про крадіжку. Черговий переглянувся з напарником, який як я вважаю грав в пасьянс на комп'ютері, обидва «по ... Читати далі »
Переглядів: 545 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Минулого тижня, команда Яндекса додала блогам соціально-демографічну інформацію. При запиті в пошуку ника або прізвища, у видачі може з'явитися блог, а в сніппети буде вказано ім'я і вік блогера, час ведення блогу і кількість читачів. Ось наприклад як виглядає в пошуковій видачі мій блог:
Яндекс додав блогам соцдем
Good work, yandex!
Переглядів: 506 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Image
Поки всі ми чекаємо СМС-ок з вірусом на айфон, Яндекс непомітно оновив свій додаток Яндекс.Пробки Лайт для iPhone, яке в числі іншого дає нам можливість відправляти інформацію про швидкість свого руху.

Особисто я поїхав робити пробки, а ви?
Переглядів: 401 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

У Новосибірську сьогодні пройшов перший Сибірський Холодець від компанії Яндекс, на який зібралося дуже багато студентів з кількох міст. Особисто я нарахував там, власне, Новосибірськ, Томськ, Барнаул і Бердськ, може був хто-то ще, вибачте, якщо забув. Москвичі вже знають що це за захід, а от у сибіру ми його побачили вперше.

З доповідачів були такі відомі Яндексоіди як Сергій Петренко (директор з маркетингу сервісів), Ілля Сегаловіч (технічний директор), Сергій Пєвцов (керівник «антіслужби»), Дмитро Бєляєв (мультимедійний пошук) і, природно, Олександр Садовський (керівник веб-пошуку), який завжди привертає найбільшу увагу шукає відповіді. З іншими поспілкуватися не встиг, тому прізвища не запам'ятав.

Повноцінний звіт напишу трохи пізніше, тільки повернувся, втомився. А поки - фотоочет з коментарями, згодні? І відразу перепрошую за якість: і руки в мене трусяться, і в залі темно, та й взагалі я програміст: 3

До речі, хеш-тег в твіттері як зазвичай був # studen, мож ... Читати далі »
Переглядів: 621 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Як усім відомо, у Яндекса і Гугла є сервіси зі схожою функціональністю. І я вважаю, що це дуже добре: конкуренція змушує рухатися вперед обох конкурентів, а це виливається у багато приємних бонусів для простих користувачів. (Якщо не згадувати про такі сумнівні випадки, як покупка Яндексом Смілінк)

Але мені здається, у керівництва або розробників Яндекса досить дивне ставлення до сторонніх розробниками. Я наведу тільки два приклади, з якими зіткнувся, і сподіваюся, що, можливо, завдяки цьому посту ситуація зміниться в кращу сторону.


Пошук на сайті


Одного разу мені було потрібно встановити пошук на сайт. Виявилося, що Google не дуже добре індексує наш сайт, і я захотів поставити форму Яндекса. Коли я побачив код, то злякався.
<style Type="text/css"> div.b-yandexbox * {font-size: 12px! Important; margin: 0! Important;} div.b-yandexbox a img {border: 0! important;} div.b-yandexbox input, div.b-yandexbox label {vertical-align: middle;} div.b-yandexbox ... Читати далі »
Переглядів: 546 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Продовження детективу «Як вкрали мої гроші з гаманця Яндекса». Частина 3. XSS
Попередні частини можна знайти тут:
Частина 1
Частина 2.1
Частина 2.2

Увага! Частина несподівана!


У цій частині:
  1. Freelance.ru
  2. XSS на Яндекс.Словники
  3. Flashback
  4. Відповідь Яндекс.Денег
  5. Питання до Яндексу


Увага ! Ніякого PR і АНТІPR в статті не мається на увазі!

Freelance.ru


Я, ??як і багато хабрапользователі іноді поісківаю собі робітку на різний сайтах фріланса. Так було і сьогодні з ранку - встав рано, робити було нічого, от думав пошукати собі роботу з напарником. Шукав відразу на декількох сайтах. Побачив одна з пропозицій на сайті freelance.ru: «Редизайн сайту», та й ціна, ніби не погана: 8000 ру. Дай, думаю відкрию і подивлюся. У завданні промайнуло щось знайоме, але я якось пропустив це. Почав дивитися на пропозиції до роботи: всі бажали виконати (народ, по ходу ... Читати далі »
Переглядів: 533 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс знову ввів нову цікаву можливість. Тепер за кліки на контекстну рекламу в результатах пошуку на вашому сайті - можна отримати 50% від вартості кліка. Правда для того, що б скористатися цією можливістю, все одно доведеться вступати в РМЯ, з усіма її обмеженнями. До речі, відсутність подібної можливості стало причиною встановлення на багатьох сайтах пошуку по сайту від Google.
Посилання на блог Яндекса
Переглядів: 498 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Продовження детективу «Як вкрали мої гроші з гаманця Яндекса». Частина 2.2. Попередні частини можна знайти тут:
Частина 1
Частина 2.1


Сьогодні о 9.30 був у Ново-Савиновского РУВС м. Казані. Біля вікна чергового прочекав 3 хвилини після чого пояснив жінці у вартівні де я вчора був і що мені там сказали. Жінка взяла в руки мікрофон і почала дуже голосно в нього кричати: «Співробітник такий-то, підійдіть у вартівню!» І так кілька разів. Через пару хвилин співробітник спустився, вислухав мою історію і провів мене всередину відділення РУВС. Там я віддав вже роздруковане заяву, пояснення і 4 скріншота.

-В електронному вигляді все збереглося?
-Так, звичайно!
-З собою?
-Так. На флешці.
-Дай сюди.

Він вставив флешку в комп'ютер, (увага!) перевірив її антивірусом і почав правити помилки і неточності, які він знайшов у заяві та поясненні. Після чого він все роздрукував і дав мені на підпис. Відредаговані документи на моє прохання він скинув мені на фл ... Читати далі »
Переглядів: 459 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Припустимо, ми хочемо знайти записи в блогах, що посилаються на сторінку http://www.youtube.com/watch?v=AOzkN8dHnjk

Якщо ми будемо шукати таким запитом - http://blogs.yandex.ru/search. xml? text =! link% 3D% 22http% 3A% 2F% 2Fwww.youtube.com% 2Fwatch% 3Fv% 3DAOzkN8dHnjk% 22 - то отримаємо посилання на ВСІ сторінки виду http://www.youtube.com/watch? ** *******. У цьому запиті використовується команда! Link мови запитів Яндекса.

Якщо ж ми будемо шукати так - http://blogs.yandex.ru/search.xml?text=&ft=blog% 2Ccomments% 2Cmicro & link = http% 3A% 2F% 2Fwww.youtube.com% 2Fwatch% 3Fv % 3DAOzkN8dHnjk - то отримаємо дійсно посилання тільки на вищевказану сторінку. У цьому запиті використовується поле «Пошук записів, які містять посилання» з розширеного пошуку Яндекс.Блогів.

Очевидно, що перший вид запиту не враховує GET-параметри шуканого URL-а, а другий - враховує. Однак, це зроблено надзвичайно неочівідно. Крім того, кнопка «Відгуки» Яндекс.Бара використовує ПЕРШ ... Читати далі »
Переглядів: 590 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Думаю що тут найбільш підходяще місце для отримання якісного фідбека
від тих, для кого придуманий maps API (якщо вже у вакансіях Яндекса присутній тестове питання - куди краще публікувати піар, в корп. блог або на Хабр)

Суть питання:
1. для користування JS API в картах потрібно отримати ключ на домен
2. ключ дійсний тільки для одного домену (але діє і з www, тут хід думки чіткий)
3. на іншому домені, який вказує туди ж (дзеркала com і info) цей же ключ недійсний

Так, я можу отримати ключі на обидва домену та робити перевірку, проте це милицю,
або поставити скрипт, який буде відсилати правильний Реферрер (і наразитися одного разу на фільтри від роботів)

Чи не буде більш ефективною при отриманні ключів дозволити вказувати дзеркала сайту?
Ну адже логічно ж.

Так, Гугл так не робить. Але вони ж і готові координати за адресою в інтерфейсі не видают1, на відміну від Яндекса.

UPD: частково відповідь знайшовся, без GUI, об'є ... Читати далі »
Переглядів: 509 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Спочатку невеликий вступ.

Один з моїх особистих творчих проектів представляє собою сайт з набором коротких і часто зовні безсюжетних фраз, що з'явилися як побічні ефекти розумової діяльності (буває так, коли напружено думаєш, ще що-небудь в голову приходить). Там є ще гра слів, почуті або побачені десь смішні словесні конструкції, саморобні афоризми, виплеск емоцій ну і інше. Проект явно не для широкої аудиторії, але тим, не менш, давній (більше 4-х років) і дбайливо підтримуваний. Працює на стандартному двигуні і власноруч написаної теми. Ніяких рекламних посилань там немає, не було і ніколи не буде.

І ось, днями зовсім випадково з'ясувалося, що сайт перестав індексуватися Яндексом.

Не можна сказати, що у цього проекту був, є або передбачається якийсь відчутний приплив відвідувачів з пошукових систем, але пропажа з індексу здивувала.

У ході листування зі службою підтримки я одержала два листи за стандартними шаблонами, якими вони, судячи з усього, відповіда ... Читати далі »
Переглядів: 442 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Ідею хабрасообщества про створення «повільного Яндекса» (пруфлінк) реалізували на практиці естонські програмісти. В інтернеті виявлено і функціонує сайт Yandex.ee, правда, вантажиться він дійсно дуже повільно (та ще великовагова фонова картинка прямо на першій сторінці). Для порівняння, китайський портал Yandex.cn вантажиться дуже швидко. А взагалі, кіберсквотери не дрімають, так.

Yandex.ee: естонський клон «яндекса»

Як пише «Комерсант», цей пошукач по естонському інтернету створений без будь-якого узгодження з російською компанією , та ще й на движку Google.

Зрозуміло, «Яндекс» буде домагатися його закриття. За даними естонського реєстратора сайтів, домен зареєстрований на якогось Михайла Вільченко. До речі, в 2008 році «Яндекс» вже закрив сайт-клон на тому ж домені yandex.ee.
Переглядів: 556 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Все в курсі про події з Радником президента РФ паном Шевченком, ролик на ютюбе набрав вже майже 20 тис переглядів, найближчим часом думаю і перевалить.

У новинах і блогах, ця тема сьогодні була в топі, але вже з пів години - жодної згадки. Мабуть хтось комусь зателефонував і все ...



У Володимира Шевченка BMW c номером A039.MP 97
Переглядів: 451 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Напевно багатьох користувачів дратує факт наявності має місце бути повільне завантаження рекламних блоків РМЯ і Яндекс.Маркет, що призводить до неможливості завантаження основного контенту сторінки до повного завантаження блоку.
Такою проблемою страждає в т.ч. і Хабр - часто, зайшовши в топік, досить довго не відображаються коментарі (а браузер показиват щось на кшталт «очікування відповіді від bs.yandex.ru»).
Тим не менше, якщо вебмайстра піклуються про користувачів, такої проблеми можна уникнути, використовуючи старий новий, хоча і давно введений спосіб розміщення рекламних блоків.Реклама: боремося з зависаннями при завантаженні сторінки

Цитата з оф. FAQ-а РМЯ:

«У партнерів Рекламної мережі Яндекса з'явилася можливість розміщувати HTML-код рекламного блоку в тому місці стор ... Читати далі »
Переглядів: 474 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Ми - не роботи, а люди. А людям властиво помилятися, ось ми і помиляємося (опечтиваемся) при написанні статей, в тому числі і на Хабрієв.
Звичайно ж, писати статті з друкарськими помилками - право, дане нам конституцією. Так само як і право не встановлювати в свій браузер перевірку орфографії.
Але мені особисто і думаю багатьом, ріже око серйозна стаття з прикрими помилками. І на кожну таку друкарську помилку проявляється мінімум два коментарі - того хто помітив і автора (якщо автор сподобився). Як раптово виявляється, є рішення:

Досить опубліковану статтю «прогнати» через сервіс Яндекса. Можна скопіюйте URL, особливо просунуті можуть написати букмарклет.
Дєлов-то на дві секунди, впечаленіе від статті поліпшується.

P.S. Я ніяк не пов'язаний з компанією Яндекс і буду радий, якщо в коментарях додадуть ще сервіси з перевірки правопису. Особливо якщо знайдеться такий сервіс, який перевіряє не тільки граматичні помилки, але і по сполученням ПАР слів (не можу зараз зга ... Читати далі »
Переглядів: 439 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Псков і раніше був присутній на карті Яндекса, але не було розмітки будинків і вулиць, та й супутниковий знімок самого міста залишав бажати кращого. Приблизно півроку тому знімок став якісніше, а тепер і зовсім прийшла благодать.
Цікаво, що Яндекс знайшов у Пскові навіть такі місця, про які жоден псковичі зроду не чув. Наприклад, виявився парк-дендрарій. Такого топоніма жоден городянин вам не пояснить. Ну і деякі назви вулиць неправильно написані. Наприклад, вулиця Печорська написана як Печерська.
Але це дрібниці насправді. Головне, що тепер воно є! Спасибі, Яндекс!
Переглядів: 416 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Продовження детективу «Як вкрали мої гроші з гаманця Яндекса». Частина 5. Відмова
Попередні частини можна знайти тут:
Частина 1
Частина 2.1
Частина 2.2
Частина 3
Частина 4


Як ви вже зрозуміли з заголовка топіка, з РУВД мені прийшла відмова. Відмова в порушенні кримінальної справи на підставі п.1 ч.1 ст.24 КПК України (за відсутністю події злочину).


Минуло більше місяця і лише сьогодні я отримую це повідомлення з постановою ...

Повідомлення
Постанова

Що думаєш з цього приводу,% username%?
Переглядів: 511 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Із перевіреного джерела стало відомо, що міський портал Сочі sochi.com, колишній sochi.ru, придумав, як зберегти поштові адреси віда@sochi.com.

Нагадаю: після того, як домен sochi.ru перейшов у власність Олімпійського комітету, над поштою «від Сочі.ру» нависла загроза. Надається раніше за домовленістю з Google Russia послуга Google Apps For your Domain (близько 2000 акаунтів) перестала бути безкоштовною для власників доменів. Відтепер мінімальна сума, яку доведеться викласти за один поштовий акаунт - 50 доларів США.

Оскільки такі витрати проект sochi.com нести не хоче, довелося шукати нове рішення. Як то кажуть, «знайдеться все», і було знайдено у Яндекса. Яндекс запропонував Сочі.ком послугу Яндекс.Пошта для домену - це 100 поштових акаунтів безкоштовно. Різниця між цифрами 2000 і 100, звичайно, відчутна. І все ж це краще, ніж нічого. Принаймні, «золота сотня» почтовладельцев не піде по світу в пошуках нових адрес.

UPD: Буквально вчора власник Sochi.com Максим С ... Читати далі »
Переглядів: 860 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Навіяно вчорашнім топиком Як повели мої гроші з гаманця Яндекса. Частина 3. XSS

Маленьке передмову тим, хто не читав той пост. У людини вкрали гроші з його гаманця на Яндекс.Деньги. Розбираючись у всій цій неприємній історії, користувач переконується, що Яндекс не всесильний і у них на сайті є чудова XSS.
Прочитавши про це, я, скажімо м'яко, трохи здивувався, але не від того, що раптом активна XSS і раптом у такої великої компанії, як яндекс ... ні, не від цього. Здивувався я тому, що особисто повідомляв у компанію про цю дірку 20 днів назад і мені сказали, що заходи застосуємо ASAP.

Читати далі ...

Лінк на ворожий скрипт був 100% той же самий.

Мій лист в яндекс йшлося:

SUBJ: Схоже на дірку XSS на вашому сайті

Добрий вечір.
Тільки що мені прийшов спам і при переході за посиланням всередині листа, я виявив
код такого виду:

src = 'http://passport.yandex.ru/passport?mode=mycookie&submode = choice & retpath = http://slovari ... Читати далі »
Переглядів: 486 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Нова панель веб-майстри від Яндекса
Сьогодні був оновлений сервіс для веб-майстрів від Яндекса. Перше, що стає помітно оку - користувальницький інтерфейс став більш дружелюбним. Взаємодіяти з сервісом стало приємніше і простіше.

Панель сайтів
Першим ділом дуже зрадів появі favicon-ів у списку сайтів. Сам же інтерфейс, на мій погляд, сприймається більш «по-домашньому» ніж попередній, швидше за все через закруглених куточків таблиць і нової колірної гами.
Стуктура
Навігація стала більш простою і продуманою. Поряд з поточним сайтом присутній дроп-меню, яке дозволяє переключитися інші сайти.
... Читати далі »
Переглядів: 430 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Снежинск

Дивно що на Хабре ще не було цієї новини. Яндекс кілька днів тому запустив тестування свого нового пошукового алгоритму під назвою «Снежинск». Новий аглорітм Яндекса включає в себе більш ніж 1000 пошукових параметрів для одного документа. Ознайомитися з презентацією (PDF на англійській). Потестувати сам алгоритм можна на buki.yandex.ru.

Назви алгоритмів Яндекс дає за принципом гри «Міста», коли кожен наступний місто починається з останньої букви попереднього: Магадан - Находка - Арзамас - Снежинск.

P.S. Для мене це вдвічі цікава новина, тому що я виріс у Снєжинську.
Переглядів: 446 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Власне, про цю проблему я вже писав в їх саппорт.
Я ставлюся до того нещасливого 10% безлічі чоловіків, які не відрізняють відтінки червоних і зелених кольорів.
На великому екрані за комп'ютером я можу ще якось відрізнити червоні та зелені лінії пробок і вільних доріг, але на комунікаторі на екрані 3 "для мене це перетворюється на тортури.
Я розумію, що дана забарвлення пов'язана з сигналами світлофора, які я, між іншим, відмінно розрізняю на дорозі. Вона інтуїтивно зрозуміла іншим 90%, але все-таки я вважаю, що 10% це ринок, за який можна боротися.

Отже, моя пропозиція - внести у функціонал налаштування для людей з обмеженим колірним сприйняттям, і за наявності зеленої лінії не виводити її зовсім. Тобто якщо дорога вільна, то нічого не малюється. При пробках виводиться червона лінія, при утрудненні руху жовта.
Сподіваюся, спільнота підтримає мене в цьому нелегкому починанні. Нас багато. Давайте відстоювати свої права.:)
Переглядів: 470 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Я думаю, у Яндекса накопичилося багато інформації про статистики пробок в залежності від дня тижня, місяця, погоди і т.д. Чому б не почати робити прогнози пробок? Для багатьох це було б дуже корисно, тим більше що ситуація на дорогах під час поїздки може кілька разів змінитися, а дізнатися можна тільки поточну ситуацію, але не можливу.

Переглядів: 426 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Продовження детективу «Як вкрали мої гроші з гаманця Яндекса». Частина 4. Так що там із заявою?!
Попередні частини можна знайти тут:
Частина 1
Частина 2.1
Частина 2.2
Частина 3


На цьому тижні намагався додзвонитися до співробітника нашого РУВС, який займається моєю справою. Чесно кажучи, на це пішло кілька днів - дзвонив багато разів на день, в різний час, але ніхто не брав трубку. Зміг додзвонитися лише у п'ятницю вдень.

-Здравствуйте, я ось телефоную дізнатися з приводу моєї справи номер КУСП [номер].
-Добрий день. Провадження у вашій справі поки призупинено ...

-Як так?! - Перебиваю його я
-Ну, як сказати. Всі документи, які були вами надані були відправлені до відділу «К», тому на даному етапі розгляд вашої справи нашим відділенням РУВС призупинено. Як тільки прийдуть які-небудь дані з відділу «К», ми вам обов'язково повідомимо, а так само викличемо вас для особистої бесіди.

-Значить, справа прийнята начальник ... Читати далі »
Переглядів: 455 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

У мене давно виникла таке бажання - щоб був такий новинний сайт, на якому була б функція показу в єдиній стрічці всіх новин за обраною темою.

Сьогодні я зрозумів, що ідеальним майданчиком для такої функції став би новинний агрегатор - тобто Яндекс.

Наприклад, зараз мене цікавить майор Димовський. Вчора я заходив на Яндекс, на головній була новина про нього. Сьогодні - ні, хоча деякі події з ним відбулися. Я засмутився. А якщо б у мене була можливість виводити всі новини про Димовського в окремому блоці, інформаційна цінність Яндекса для мене перейшла б усі допустимі межі, я б ломився на Яндекс і оновлював його кожні п'ять хвилин.

Наприклад, так:
image

Як-то так.

Або я чогось не знаю, і така функція вже десь є?)
Переглядів: 473 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

ImageКілька днів тому Альфа-Банк потішив усіх тим, що тепер пройти ідентифікацію в Яндекс.Грошах можна через Альфа-Клік.

Увага! Пропозиція доступна лише до 1 березня і для гаманців, прив'язаних до рахунку в Альфа-Банку до 25 січня 2011

Ідентифікований користувач має більше можливостей для роботи в Яндекс.Грошах, ніж анонімний. Після ідентифікації Ви зможете:
  • виводити на прив'язаний рахунок в Альфа-Банку до 300 000 рублів на місяць з кожного рахунку в Яндекс.Грошах;
  • оплачувати Яндекс.Грошима товари та послуги на суму понад 15 000 рублів;
  • використовувати рахунок в Яндекс.Грошах для збору пожертвувань;
  • у випадку втрати доступу до рахунку легко і швидко його відновити.
Ідентифікація в Яндекс.Грошах через альфа-банк ... Читати далі »
Переглядів: 463 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Три дні намагаюся оплатити свої рахунки, використовуючи «Яндекс.Деньги» і нічого не виходить. Переконавшись, що проблема не в компі, софт і т.п., написав листа в службу підтримки з питанням «А чому?». Отримав відповідь, курсив мій. «Витратні операції по Віртуальному рахунку припинені відповідно до п.4.6.2.5 Угоди про використання Системи" Яндекс.Деньги "c метою ідентифікації власника Гаманця».

Мені запропонували три варіанти вирішення проблеми: Особисто прийти в офіс у Москві або Санкт-Петербурзі; Засвідчити заяву у нотаріуса та надіслати поштою; Пройти ідентифікацію через систему CONTACT.

Ну, з першим варіантом все ясно, заради задоволення поговорити з безпечники Яндекса я в столиці не поїду. Термін розгляду заяви складає 20 робочих днів з моменту його отримання. І ось головний маркетинговий хід: «Якщо у Вас немає можливості приїхати особисто і Вам незручно йти до нотаріуса, Ви можете пройти ідентифікацію через систему CONTACT. Це найшвидший спосіб, така ідентифікація за ... Читати далі »
Переглядів: 459 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

У четвер, 3 грудня, на семінарі ВМиК МГУ «Інформаційний пошук та соціальну взаємодію в мережі Інтернет» відбудеться доповідь керівника сервісу ППБ Яндекса antonа Волнухіна «Як влаштований Яндекс.Пошук по блогах», в якому будуть розглянуті особливості пошуку по соціальним сервісам. У кінці ви зможете задати доповідачу, які вас цікавлять, у тому числі і про закриття рейтингу популярних записів.

Семінар відбудеться о 16.30 в аудиторії П-5 2 навчального корпусу (факультет ВМиК). Якщо у вас немає пропуску МДУ, то необхідно відправити свої дані (прізвище, ім'я, по батькові, організація, посада) за адресою електронної пошти leozub@cs.msu.su до 11.00 3 грудня. Вам буде замовлений разовий пропуск, який буде можна виписати в бюро перепусток (знаходиться в далекому від метро вході). Прохання приходити заздалегідь, так як ця процедура може зайняти деякий час.

Мотоцикл не мій, автор не має еккаунта на Хабре, просив перепис. Оригінал тут: leozub.livejournal.com/240457.html
Переглядів: 451 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Image
Випадково, блукаючи по Яндексу, наткнувся на їх розробку - Screensaver для Gnome середовища Linux, базований на їхньому проекті Яндекс.Фотки.
Заставка довантажує сьогоднішні топ-фотографії і відображає їх, змінюючи їх з різними ефектами. Фон нудно сірий, заповнення теж не дуже, але сам факт розробки скрінсейвер під linux радує.
Доступні пакети під Ubuntu і ArchLinux. Найближчим часом автор заставки Сергій Свистунов обіцяв викласти вихідні коди під ліцензією GPL.
Screensaver Яндекс.Фотки для gnome Screensaver Яндекс.Фотки для gnome ... Читати далі »
Переглядів: 485 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Семінар Яндекс.Карт 12 грудня (ми в центрі)

Ура! Ми (piumosso і prophet) побували на семінарі Яндекс.Карт. І хоча минуло вже майже два тижні, ми вирішили написати про те, що нам запам'яталося і сподобалося. Тим більше, що недавно в мережу виклали всі відеозаписи лекцій з семінару. Зустріч розробників проходила в «старому» офісі Яндекса на Самокатна в дуже затишній обстановці, за що велике спасибі організаторам. Публіка була двох пологів - власне, розробники, а також менеджери проектів. Самі доповіді були також частиною технічні, а частиною інформаційні. Було задано велику кількість питань і багато з них отримали відповіді.


Переглядів: 515 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Всі ми давно і багато чуємо від Яндекса про постійне поліпшення якості пошуку. Алгоритми АГС-17 і АГС-30, боротьба з дорвеями і так далі. Багато радіють «хорошою видачу», багато хто плаче про вилетіли сітках своїх говносайт, приносили в світле минуле хороший прибуток. Але так чи ці алгоритми гарні? Не допускають вони помилок? Як Яндекс «чистить» Рунет?

Я займаюся розвитком сервісу «Квартирка» - мережі сайтів, що пропонують каталог квартир подобово в 24 містах Росії. Мета проекту - спростити взаємодію власників квартир подобово зі своїми потенційними клієнтами. Власники квартир розміщують свої пропозиції про здачу квартир з цінами, фотографіями і так далі. Відвідувачі сайту можуть вибрати відповідне їм житло з безлічі варіантів і зв'язатися безпосередньо з власниками. Такий проект дозволяє зробити цей хаотичний ринок цивілізованим, власники знаходять своїх клієнтів, а бажаючі зняти квартиру позбавляються від необхідності платити комісії незліченною агентствам і купувати «кота в м ... Читати далі »
Переглядів: 406 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Два дні листування з Яндексом:

1 лютого.

Яндекс:

На жаль, ми не можемо прийняти Ваш сайт до Рекламної мережі.
Причини:
Відвідуваність сайту не відповідає Правилам участі в Рекламної мережі

Я:

Здравствуйте. Можна уточнити причину відхилення заявки? Останній раз відвідуваність менше 300 чоловік у мене була 17 січня, після цього вона завжди була вищою. Це видно і по LiveInternet, і по Google Analytics. Або це недостатній період? Який період часу потрібно підтримувати відвідуваність?

Яндекс:

Будь ласка, надішліть посилання на статистику відвідуваності сайту. Якщо необхідно вкажіть логін і пароль.

Я:

Я ж вказував посилання в заявці: # # #.

Яндекс:

Ваша майданчик відправлена ??на повторну модерацію.

3 лютого.

Яндекс:

На жаль, ми не можемо прийняти Ваш сайт до Рекламної мережі.
Причини:
Відвідуваність сайту не відповідає Правилам участі в Рекламної мережі

Я:

Здравствуйте ... Читати далі »
Переглядів: 422 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

На beta.ya.ru епідемія, з кожною секундою прибуває і прибуває населення.
У мене з 225 інвайтів, залишилося 200.

Віддам даром:)

PS: вже більше 100 осіб скористалися інвайт. Спасибі! Значить я розсилав їх не дарма:)

PSS: більше, на жаль, інвайтів немає: (
Переглядів: 466 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Команда з «ненульовий сумою», свіжа стаття в журналі «Експерт». Автор розмірковує, куди, по якому шляху рухатися героєві нашого поточного опитування, яндексоіду Воложа: перетворити «Яндекс» в строгу і нудне, але масштабовану структуру з регулярним менеджментом, або продовжувати рух у креативному хаосі?

Переглядів: 431 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

На сьогоднішній день в системах контекстної реклами існує досить жорстка конкуренція по великій кількості комерційно привабливих запитів. Дана ситуація змушує творців оголошень шукати нестандартні ходи. Дуже сподобався варіант самого «Яндекс.Директ».
Не відстаємо ...



Переглядів: 492 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

У Яндекса тепер теж є кнопка рейтингу блогів рунету. Як і радили ... ;)

Виглядає це, наприклад, так: Рейтинг блогів.
Переглядів: 456 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Є у Яндекса можливість - "розширений пошук". Де можна, задавши різні параметри, сфокусувати свій запит, щоб підвищити свої шанси на успіх знайти те, що потрібно. Але!

Покористуватися, покрутив налаштування, знайшов чого треба, пішов - і! все заново треба робити, якщо повернешся. Ні самому не покористуватися ще раз, ні людям показати. Плюс проте істотний: вся база Яндекса.

З іншого боку, є такий сервіс "персональний пошукач від Новотекі". Де можна ручками задати сайти, серед яких тільки й буде здійснено пошук. Фішка: цим особистим пошукачем можна дати покористуватися будь-якому охочому, він є якесь самостійне явище. Труднощі: по-перше, це поки бета, а по-друге, необхідні сайти ВЖЕ повинні бути відомі.

Виникає закономірне мрійливе бажання: от би Яндекс дозволяв, мною налаштовану сторінку "розширений пошук", представити у вигляді мого персонального пошукача для спільного вживання. А, якщо піти ще далі, то гарна б була можливість додавати свої поля ранжирування і кори ... Читати далі »
Переглядів: 636 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Вообщем, пошукав я з цієї проблеми в яндекс блозі на Хабре, і не знайшов схожої теми.
Сьогодні зайшов у свою яндекс стрічку і був приємно здивований коли хотів переміститися на пред'ідущіе запису. Чому то на стрічці посилання "Вперед" праворуч, а "Назад" зліва:) Хоча звичніше як то навпаки. Та й на Хабре дивлюся по нормі все зроблено, теж так і на інших сайтах багатьох, нове зліва а далі старі повідомлення розбиті по сторінках і йдуть по зростаючій вправо.

От як у Яндекс.Лента:


а от як на Хабре:


Стрічка глючить?
Переглядів: 434 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Напередодні новорічних свят, компанія Яндекс, пропонує пограти всім, у кого зареєстрований електронну скриньку в системі Яндекс.Пошта.

Для початку гри необхідно отримати віртуальну іграшку у своєму обліковому записі, яку можна буде подарувати іншим користувачам Яндекс.Пошти, або збирати свою колекцію.

Важливо не забути, що новорічне чарівництво закінчується і віртуальні іграшки перетворяться на гарбуза в ніч з 13 на 14 січня. Щоб цього не допустити - ви можете обміняти іграшки на цілком реальні Яндекс.Денгі, втім, для цього вам доведеться зібрати певний набір з декількох іграшок.

Усі на пошуки іграшок, а за докладними правилами - до Яндексу.
Переглядів: 460 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

З'явилася думка, як можна було б улучішіть мобільне Я. Метро, ??з'явилася не сьогодні, але ідея як мені здається цікава.

Передмову


imageЄ чудова програма для телефону Яндекс.Метро, ??в цілому вона більш ніж корисна коли ти тільки (вперше може) приїжджаєш до Москви, особливо допомагаючи прогнозувати час не розуміючи скільки їхати від станції до станції і більш менш вона коректно визначає маршрути, але чого в ній мені не вистачало, коли приїхав.

Коли їдеш, то часто буває, що ти не розумієш яку станцію ти зараз проїжджаєш, враховуючи, те, що поїзди в Московському метро: по-перше порядно гримлять, по-друге динаміки працюють так, що з урахуванням того, що не зупинившись ще йде оголошення станції і ти просто не почуєш що зараз (а ще бувають випадки коли лічильник станцій збивається:) і ти вже на тій станції, яка буде наступною). Зви ... Читати далі »
Переглядів: 508 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Дозвольте процитувати шматочок спічу Антона Волнухіна, опублікований в корпоративному блозі Яндекса.

... Як і у великому пошуку Яндекса, крім зовнішніх посилальних факторів, враховують і внутрішні - характеристики самого блогу. Їх теж багато, і у них теж різні ваги. Ось найбільш важливі: час існування блога, середня активність його автора, поточна активність автора, кількість читачів блогу (читачів як через friend-стрічку, так і через RSS-агрегатор: Яндекс.Лента; синдикацію в Livejournal; для автономних блогів також враховуються дані FeedBurner . com, якщо блог транслюється через нього і статистика читачів не закрита). Але, повторимося, ці фактори не є основними, вони лише доповнюють основну формулу, роблячи її більш стабільною.
Переглядів: 450 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Олексій Тутубалін опублікував огляд змін ТІЦ з жовтня по січень за ~ 200 тисяч сайтів.
Основні висновки:

* ТІЦ серйозно впав, приблизно на чверть (якщо брати середні значення);
* Найбільшою мірою це торкнулося сайтів з відносно високими ТІЦ, якщо ТІЦ був більше 100, то з ймовірністю 85% він упав;
* Листи з підтримки Яндекса "тиц впав у деяких сайтів" - це явне применшення розмірів проблеми.
Переглядів: 383 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Антон Волнухін, керівник служби Пошук по блогах, анонсував запуск лічильника відвідувань для блогерів. За його твердженням, на рейтинг цей лічильник впливати не буде. Як мотив створення лічильника наводиться те, що "... такі лічильники дозволять нам краще і швидше помічати популярних блогерів і цікаві пости, і, сподіваємося, зроблять рейтинги краще і цікавіше ...".

Відвідувачі вважаються на всіх сторінках блогу, де відображається будь-яка з кнопок рейтингу пошуку по блогах Яндекса, а дані на кнопках оновлюються раз на п'ять хвилин. Отримати лічильник можна там же, де й інші кнопки блогорейтінга.
Переглядів: 450 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Яндекс.Бар для Firefox навчився шукати відгуки про сторінку в блогах, а також показувати рівень заторів на дорогах Москви за шкалою Яндекса.

Крім того, до списку пошукових механізмів Бара тепер можна додавати будь-які пошуковики, підтримують OpenSearch. Також розширилися можливості по роботі із закладками, розміщеними на сервісі Яндекс.Закладки - будь-яку з них тепер можна перенести на панель браузера, відредагувати або ж взагалі видалити. Налаштування програми стали більш гнучкими - можна вибирати, які саме інструменти Бара вам необхідні, і налаштовувати їх поведінку.

Повну версію прес-релізу можна прочитати тут.
Переглядів: 468 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

$ 72 млн - такий розмір неаудованої виручки «Яндекса» в 2006 році, повідомляє компанія, підбиваючи попередні фінансові підсумки. У порівнянні з торішнім показником, це більш ніж овдовіле більший результат. Нагадаємо, в 2005 році виручка «Яндекса» склала $ 35,6 млн при чистого прибутку $ 13,6 млн.

Вказана структура наведених доходів, понад 80% яких склали продажу контекстної реклами - пошукової (включаючи Яндекс.Маркет) та тематичної ( включаючи «Рекламної мережі Яндекса»). Останнє принесла медійна (банерна) реклама - її продажу компанія за рік подвоїла.

Але особливу увагу «Яндекс» приділяє своєму головному джерелу доходу, вказуючи, що число рекламодавців в системі Яндекс.Директ зросла у півтора рази за минулий рік. Таким чином, «контекстні» кампанії в цей період провели понад 30 тисяч клієнтів. Всього у 2006 році Яндекс.Директ показав більше 11 млрд оголошень.

«У 2006 році« Яндекс »запропонував замовникам контекстної реклами цілий ряд нових інструментів, покликаних ... Читати далі »
Переглядів: 430 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Зв'язатися ЗМІ в blogs.yandex.ru сьогодні вночі встиг у собі щось поміняти. Багато ЗМІ просто обвалилися, як сталося із зазвичай топовим Поглядом або Компьютерра (вона була на першій сторінці рейтингу).

WTF? Зміна алгоритмів?)

PS Хабр піднявся на 1 позицію.
Переглядів: 458 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Компанія «Яндекс» оголосила про відкриття офісу розробки в Єкатеринбурзі. Керівником філії став співробітник відділу веб-пошуку Павло Браславський. Це вже третій філія компанії - у вересні 2006 року був відкритий офіс у Санкт-Петербурзі, а за рік до цього - українське представництво.

Завдання уральського офісу розробки - розвиток існуючих та розробка нових технологій пошуку та комунікаційних сервісів "Яндекса". На сьогоднішній день в єкатеринбурзькому офісі - 10 співробітників. «Яндекс» планує розширити офіс вже найближчим часом і шукає в Єкатеринбурзі фахівців у галузі інформаційного пошуку, а також досвідчених програмістів на C + + і Python.

Цікаво, як виглядає «Яндекс» по-уральських? Будемо сподіватися, що не гірше, ніж московський «Яндекс».
Переглядів: 438 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

У Яндекс.Стрічці є баг, який я помітив вже давним-давно.

А полягає він ось у чому: при оновленні сторінки прочитані запису не завжди пропадають зі сторінки непрочитаних, а висять там до посиніння.

Причому посилання «позначити всі як прочитане» при цьому не працює.

Плюс у стрічці непрочитаного немає лісталкі сторінок, тому не можна читати тільки свіжі повідомлення, доводиться йти в загальну стрічку і читати все підряд.

Причому в один прекрасний момент все починає працювати, але коли-небудь, воно знову ламається.

Причому такий баг не тільки в мене зустрічається, судячи з опитувань населення.

Хто-небудь ще стикався?
Переглядів: 526 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

«Яндекс» обновив Яндекс.Города, додавши до проекту нових учасників. Рівно 50 міст країни значаться тепер в рейтингу проекту, складеному з урахуванням рівня інтернетизації цих міст. У першій трійці рейтингу, який оновлюється кожен місяць, нині - Єкатеринбург, Новосибірськ і Самара.

Інше нововведення стосується розрахунку індексу інтернетизації - у неї закладено облік активності місцевих блогерів.

«Інтернет в регіонах Росії та Україні постійно зростає, і зміни на проекті наочно це відображають, - говорить Сергій Петренко, директор за спеціальними проектами« Яндекса ». - Кожен новий учасник проекту - це місто, в якому є не тільки багато активних користувачів, але і свої авторитетні сайти, там працюють місцеві онлайнові ЗМІ ».

Нагадаємо, Яндекс.Города відкрилися навесні 2004 року для потреб «Яндекса» у пошуку партнерів по Росії. Зараз на сторінках п'ятдесяти учасників проекту перераховані 520 регіональних партнерів компанії.
Переглядів: 450 | Додав: w1zard | Дата: 13.03.2011

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0