Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 14 » Що це за звір - віртуальні картки оплати
22:07
Що це за звір - віртуальні картки оплати
В даний час вже нікого не здивувати віртуальними грошима і тим, що покупки в Інтернет можна проводити, не виходячи з дому. Але зараз з'явилася і така річ, як віртуальні картки оплати. Що це, для чого призначений і як з цим поводитися я і розповім у своїй статті.

Про віртуальних картах і їх призначення


Віртуальні платіжні картки - це аналог звичних платіжних карт, але без реального фізичного носія, тобто вона існує тільки в електронному вигляді. По суті, подібна карта має ті самі реквізити, що й пластикові картки: номер картки, дані про клієнта, термін дії. За непотрібністю відсутній лише ПІН - код, який замінений кодом CVC2, необхідним для того, щоб захистити вас від шахрайства, яке настільки поширене в мережі Інтернет. Найпоширенішими картами є VISA або MasterCard та, як правило, віртуальні картки є додатковим сервісом до пластикових картах.

Віртуальні карти оплати призначені для оплати товарів і послуг в Інтернеті, будучи більш безпечним способом розрахунок, ніж пластикові карти, оскільки метод розрахунку оберігає вас того, що номер вашої основної картки стане відомим третім особам.

Термін дії віртуальних карт може бути різним від одного дня до декількох років. Зустрічаються як одноразові картки, розраховані на одну покупку, так і карти багаторазового використання.
Для того щоб сплатити в Інтернеті покупки або послуги за допомогою віртуальної карти, вам необхідно в якості способу платежу вибрати оплату за допомогою банківської карти. Далі вам буде запропоновано заповнити форму оплати, в яку ви вбиваєте всі дані з вашої віртуальної карти і проводите оплату.

Переваги і недоліки віртуальних карток


До безумовних переваг подібних карт можна віднести наступне:

  1. Знижується ризик стати жертвою шахрайства. Віртуальними картами можна проводити розрахунки лише в Інтернеті, тобто можливість того, що вона буде вкрадено або що зловмисники вступлять у змову з касиром, виключається. І навіть якщо методом підбору буде визначено номер вашої картки, то, не знаючи коду ідентифікації, ніхто не зможе нею скористатися. Також банки не радять нараховувати на рахунок суму більше, ніж ви припускаєте витратити.
  2. Економічність. Віртуальні карти набагато дешевше своїх пластикових побратимів, а так само не потребують ніякого страхового депозиту.
  3. Ви можете розділити свої реальні та віртуальні платежі, що робить більш зручним контроль всіх витрат. І самі вибирати ліміт коштів, які будуть переведені на віртуальну карту.


У використання віртуальних карток оплати є і деякі недоліки. До їх числа належить:
  1. Обмежена сфера застосування. Ви не зможете розплатитися її за заброньовані номери в готелі, оренду автомобіля, навіть якщо зробили замовлення через Інтернет. Також не можна проводити оплату в звичайних магазинах і знімати гроші через банкомати.
  2. Ліміт коштів. Якщо вам необхідно зробити платіж більше тієї суми, яку вам на місяць виділив банк, то віртуальна карта стає даремною.


Як відкрити і скільки це коштує


Завести віртуальну карти оплати ще простіше, ніж звичайну пластикову карту, оскільки немає необхідності в страховому депозиті, а з документів потрібні лише паспорт. Існує два способи відкрити віртуальну карту:
  1. Звернутися до відділення банку, де відкрита ваша пластикова карта, і написати там заяву на надання вам віртуальної карти оплати.
  2. Заповнити онлайн - заявку на надання віртуальної карти на сайті вашого банку


Середня вартість оформлення та річного обслуговування віртуальної карти оплати становить 3-10 $ - якщо ви є власником пластикової карти, 10-20 $ - якщо пластикової карти немає. Деякі організації пропонують оформлення віртуальних карток не як додатковий засіб до пластиковій картці, а в якості самостійного платіжного засобу. У цьому випадку середня вартість картки становить 2% від її номіналу, тобто відкриваючи карту на 100 $ - ви платите за це 2 $.

Способи поповнення та стягується комісія


Поповнювати кошти на віртуальній карті можна або через відділення банку, в якому відкрита ваша картка, або за допомогою перекладу. Як правило, при поповненні рахунку у відділеннях банку комісія не стягується, а при перекладі грошей вона становить 0,5-2% від суми, залежно від того, яким видом перекладу ви скористалися.

Так, наприклад, Банк Москви за відкриття карти бере 10/20 $ залежно від наявності / відсутності у вас пластикової карти банку, а за обслуговування картки на термін 6 міс стягується комісія 2 $. Вартість відкриття і річного обслуговування карти в банку «Відродження» становить 75 рублів, за кожний наступний рік доплачується ще по 75 рублів.

І на закінчення наведу список деяких банків Росії, в яких ви зможете оформити віртуальну карти оплати: Банк Москви, банк «Відродження», ВТБ, Собінбанк, Альфа-Банк, АКБ «Авангард», Дельта-банк, Банк «Північна скарбниця », АБ Оргресбанк.

За матеріалами iShop
Переглядів: 935 | Додав: w1zard | Рейтинг: 0.0/0

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0