Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 14 » Покупець завжди правий.
21:20
Покупець завжди правий.


Покупець завжди правий.


Запам'ятайте перше правило paypal щодо продавців: покупець завжди правий продавець завжди неправий.
Правило номер 2. Якщо продавець прав, то покупець завжди правіше.

Не вірите мені? Тоді подивіться на PayPal Buyer Protection Policy і Seller Protection. Як то кажуть - відчуйте різницю. Залишимо осторонь покупця і подивимося яку ж захист має американський продавець в paypal (переклад умов для потрапляння під визначення «захист продавця»).

Для того, щоб мати право бути частиною програми захисту продавців - ви повинні відповідати таким критеріям:

1. Платіж повинен бути відмічений як повністю або частково відповідний програмі захисту продавців у подробицях до отриманого платежу.
2. Товар повинен бути відвантажений протягом 7 днів після отримання платежу виключно на адресу вказану в подробицях платежу і повинен відповідати правилам відвантаження (відправлення протягом 7 днів, докази відправлення, докази отримання - товар повинен бути отриманий у тому ж штаті / місті / поштовому індексі який у покупця, а при сумах більше 250 доларів, покупець обов'язково повинен розписатися в отриманні)
3. У випадках відкриття претензій з приводу платежу - у відповідні терміни виконати їхнє прохання і надати всі необхідні документи та іншу інформацію дотичного цього платежу.
4. Товар повинен бути матеріальним, тобто ви повинні його фізично відправити.
5. Ви повинні бути резидентом країни зазначеним в обліковому записі.

Покупець завжди правий.
Покупець завжди правий.



Тобто якщо у вас в деталях до платежу не буде зазначено, що воно потрапляє під захист прав продавців (а звідки цей пункт може з'явиться або не з'явиться в деталях до платежу - ніде не пояснюється), якщо ви відвантажили товар на 8 день або пізніше і не подбали про доведення отримання товару, на прохання покупця - відправили товар не в його адресу, а на адресу його мами / тата / друга / подруги, не своєчасно або не повністю надали всі докази відправлення товару, або не дай Бог продали щось віртуальне і нематеріальне або ж відкрили американський акаунт а тепер поїхали жити в іншу країну - то ви втратите свої гроші в претензії з боку покупця. Весела перспектива чи не так?

Ви думайте це все? Розмріялися.



Взагалі умови надання послуг компанії paypal (paypal terms of service) настільки заплутана, що повністю розібратися в ній і тим більше на одній сторінці знайти всю необхідну інформацію практично нереально.
Покупець завжди правий.


Ось що ще мені вдалося ще знайти на їхньому сайті. Виявляється, що до користувачів Австралії, Канади, Франції, Німеччини, Гонконгу, Великобританії застосовуються більш урізані правила захисту продавців (для кожної країни свої умови). А захист продавців інших країн які можуть прийняти платіж - взагалі немає (Seller Protection is not yet available to sellers outside the countries mentioned above).

Ви думаєте і це все? Фантазери.



Читаємо далі, що не покриває захист продавця.
1. Товари які ви особисто віддали покупаетлю або передали з ким те.
2. Гроші отримані за послуги, нематеріальні та цифрові товари.
3. Претензії, коли покупець говорить, що отриманий товар в корені відрізняється від описаного при покупці.

Думаю, другий пункт дуже «сподобається» тим, хто планував продавати софт, отримати у paypal гроші за послуги. Тобто фактично покупець відправник грошей може подати скаргу про неотримання товару, а вам як продавцю одержувачу нічим буде доводити, що ви зробили послугу або продали який-небудь віртуальний товар (наприклад продали програму, зробили дизайн, надали послуги з SEO, продали домен і т.д. ). Прям «мрія всього життя» фрілансера.

І навіть не це, все.



Ще кілька негласних факторів відповідно до яких ви не захищені як продавець. Ці умови мені вдалося з'ясувати спілкуючись з деякими співробітниками paypal (у правилах про це ні слова, або вони не зазначені як причини для прийняття рішення в якості захисту продавця, але ці умови теж застосовуються).

1. Раніше paypal відшкодовував лише $ 5000 в року на одного продавця, зараз цей ліміт знято, але неофіційно цей ліміт все ще діє, або якщо якимось дивом на захисті ви зможете відшкодувати більше 5000 на рік, то понад цю суму отримати гроші буде складніше (будуть чіплятися ).
2. Адреса покупця повинен бути підтверджений (confirmed). Якщо я деталях платежу статус адреси покупця значиться як не підтверджений, то з вірогідністю 99% навіть маючи всі докази отримання товару за цією адресою, ви програєте суперечку.
3. Ваш обліковий запис повинен бути підтвердженим (verified). Неверіфіціровнанний рахунок у якості відповідача має невеликий шанс на позитивне рішення на свою користь.
4. Якщо у вас персональний аккаунт, а не прем'єр або бізнес, то знову ж таки вам можуть відмовити у захисті прав продавця з формулюванням, що згідно з їхніми правилами персональний аккаунт призначений тільки для використання в особистих цілях. Персональний аккаунт має на увазі те, що ви таким обліковим записом будете робити тільки покупки (Personal Account Ideal if you shop online. Make secure payments on eBay and merchant websites using your credit card, debit card, or bank account).
5. Якщо в ході розгляду з'ясується, що вам менше 18 років. Згідно з їхніми правилами, тільки користувачі старше 18 мають права відкривати рахунок.
6. І ще купа дрібних правил які дозволять їм не повернути вам гроші і закрити ваш обліковий запис, умови яких розкидані по всьому їх сайту включають себе такі пункти як - продаж нелегальних товарів, продаж заборонених товарів неповнолітнім (алкоголь, тютюн, товари для дорослих), невірна інформація про себе у своєму обліковому записі, використання анонімного проксі, якщо з'ясується, що ви живете в країні який відсутній у списку країн яким дозволено відкриття акаунтів в paypal, якщо ви раніше мали негативні досвід при роботі з ними т.д. і т.п.

Переглядів: 1165 | Додав: w1zard | Рейтинг: 0.0/0

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0