Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 15 » Офшорні компанії: що це таке?
23:01
Офшорні компанії: що це таке?
Добре, пані та панове!

Як і обіцяли, з сьогодні ми раді вам повідомити про початок серій статей по темі зменшення податкового обкладення і офшорних компаній в цілому. Сподіваюся нами надані матеріали будуть цікавими та повчальними для всіх бажаючих дізнатися більше про таку темі.

У першій статті ми розглянемо, що таке офшори у своїй сутності. Відразу обмовлюся - ми не яким чином не плануємо претендувати на місце єдиних ідеально знають тему, а всього лише на-всього хочемо змалювати можливості даного типу компаній і постаратися відповісти на Ваші питання в міру їх появи.

І так, давайте почнемо.


Що таке офшор і як його готувати?

На одному із судових слухань в Англії в 19 столітті, було піднято питання про принципи місця розташування компаній. На цьому слухання і було прийнято, що місцем перебування (резиденцій) компаній необхідно вважати країну, в якій проводиться центр аналізу управління компаній директорами з цієї країни. Суть цього принципу полягає в тому, що компанія може бути зареєстрована в будь-якій країні і, разом з тим, у цій країні не знаходиться, якщо їй володіють і управляють не резиденти країни реєстрації, сфера діяльності компаній спрямована за межі цієї країни і ніяких доходів всередині країни компанії не отримують. Такі компанії не платять ніяких корпоративних податків пов'язаних з такими компаніями, до моменту початку роботи на "місцевому" ринку. Для позначення таких компаній і почали використовувати термін "офшор" (від англійського "offshore" - у дослівному перекладі "поза межі", "поза берегом").

Всі офшорні компанії в звичайному випадку поділяються на два типи:
Перший - це компанії у країнах, де відсутня податкове обкладання на такого роду компаній непрацюючих на місцевому (локальному) ринку. У такому випадку єдині податки, які необхідно платити - це гос.налог резиденцій за підтримку компанії в агента, який зазвичай включений вже у вартість "продовження" у будь-якого агента з реєстрації компаній.
До таких країн реєстрацій в першу чергу приписуються такі країни: Панама, Сейшельські острови, Беліз, Сент-Лючія, Маршаллові Острови, Ангілья, Домініка, Невіс, Британські Віргінські острови, Гібралтар, Багамські острови, Гонконг.
Другий - у країнах зі зниженими оподаткуванням для компаній, основна діяльність яких здійснюється не в країні реєстрації самої компанії. У разі такої країни, в звичайному випадку потрібно без оплати продовження прав уявлення, так само подавати мінімальний комплект податкових звітів в місцеві податкові органи. Такого роду компанії в звичайному випадку використовуються в агентських схемах. Такими країнами вважаються: Великобританія, Нова Зеландія, Кіпр, Ірландія, Данія, Австралія, Канада, ПАР, Сінгапур.

Використання офшорних компаній може бути використано в самих різних цілях, Ми в наступних статтях постараємося змалювати кілька найвідоміших схем використання компаній такого типу.

Сподіваюся, що в першій статті Ви одержали початкове поняття про тематику офшорних компаній і сподіваємося, що в наступних статтях ми зможемо більш детально відповісти на вами задані питання, які ми будемо раді бачити в коментарях до даної статті.

Дякуємо за Вашу увагу і вдалих вихідних!
Переглядів: 663 | Додав: w1zard | Рейтинг: 0.0/0

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0