Мій сайт
Головна » 2010 » Вересень » 13 » "Бронза" для тренера
01:32
"Бронза" для тренера
У минулий день вітчизняної дамській збірної по боротьбі вдалося завоювати лише одну медаль, бронзову, яку дістала наша чемпіонка Європи Глибоке почуття Волосова

На що проходить в Москві чемпіонаті світу з боротьби в четвер російська збірна знову залишилася без "золота". У дамській боротьбі у вагових категоріях до 55, 56 і 63 кг єдину медаль - бронзову - завоювала Глибоке почуття Волосова (63 кг). Ще 2 росіянки Марія Гурова (55) і Катерина Вьюнова (59 кг) не зуміли допомогти власну співвітчизницю. Після церемонія нагородження, Волосова дала флеш-інтерв'ю журналісту агентства "Інтерфакс".

Для чемпіонки Європи Волосова поєдинок за III-е місце з кубинка Катариною видо Лопес міг виявитися геть бронзовим. Росіянка після I-го періоду поступалася власної конкурентці з рахунком 4:, і шансів завоювати для РФ медаль був на краю провалу. Проте тим і прекрасне боротьба, що одним кидком можливо переломити хід поєдинку на власну користь. Завдяки активній підтримці нечисленної публіки, нашій спортсменці вдалося покласти на лопатки конкурентку, здобувши дострокову перемогу. Глибоке почуття скинула руку вгору - "бронза" залишається в РФ.

- Після I-го періоду ви поступалися Кубинці. Чи не з'явилася у вас на ту мить думка, що перемога легко втече?

- Я й думки не допускала, що програю, тим паче у себе вдома.

- Може, була присутня паніка? Мені здалося, що Ви легко перегоріли перед початком сутички?

- Паніки ніякої не було, я не перегоріла. Легко конкурентка досить сильна. Та й пізніше перед поєдинком тренери налаштовували лише на перемогу. Тому, щиро кажучи, задуматися про паніку часу не було.

- Ви задоволені третім місцем?

- Я розраховувала більш ніж на бронзу.

- Незважаючи на нечисленну публіку, Ви відчували підтримку уболівальників?

- Так очевидно. Я чула всіх. З уболівальниками боротися простіше. Спасибі їм.

- Кому присвячуєте перемогу?

-Тренеру.

Чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 63 кг стала японка Ічо Каорі, здолавши у фіналі Олену Пирожкова з США - 1:1 (перемога за останнім результативному дії), 6:. Після перемоги в Москві японка став шестиразовим чемпіонкою світу. II-а бронзова нагорода дісталася шведці Ханне Йоханссон. Ще одно "золото" для збірної Японії і титул восьмикратною чемпіонки світу відійшли до САОР Йосіда (55 кг), впевнено перемігши у фіналі Юлію Радкевич з Азербайджану - 2:, 6:. "Бронза" в активі американки Тетяни Суарес і француженки Анни Гоміс. Росіянка Марія Гурова стала п'ятою.

У категорії до 59 кг перемогу святкувала спортсменка монгольська Батцецег Соронзонболд, перемігши у фіналі китаянку Чжан Лін - 4:, 4:. Бронзові медалі завоювали японка Аяко Шода і шведка Малин Матссон. Росіянка Катерина Вьюнова вибула з боротьби в 1 / 8 фіналу.

У п'ятницю пані розіграють медалі в категоріях до 67-72 кг, молоді люди поборються за медалі у вільній боротьбі до 55 кг.
Категорія: Спорт | Переглядів: 848 | Додав: w1zard | Рейтинг: 0.0/0