Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 17 » (100%) Щоденник або записна книжка
19:51
(100%) Щоденник або записна книжка

Кожен з нас, займаючись щоденними робочими питаннями, мріє внести порядок у свої поточні справи. Адже не всі володіють феноменальною пам'яттю і стовідсоткової дисципліною, щоб не запізнитися на заплановані зустрічі, не забути привітати партнерів зі святом, зателефонувати колезі і т.д. Добре, коли є секретар-референт, який нагадає про майбутні справах і не дасть запізнитися на важливу зустріч. А якщо його немає? Записувати на папірцях, які часто губляться - не вихід ...
Вас виручить проста, але дуже корисна річ - щоденник!

Паперовий або електронний щоденник вибрати?

Останнім часом конкуренцію паперовим щоденника складають електронні записні книжки. Незважаючи на неймовірну популярність КПК (кишенькових персональних комп'ютерів) і ноутбуків, перевагу все-таки віддається паперовим щоденника.

По-перше, записати усну інформацію на папері зручніше і швидше, ніж вносити в КПК, а постійно носити з собою ноутбук важко ... Крім цього, мінус електронних щоденників у тому, що такий міні-комп'ютер здатний спіймати різні віруси, які можуть знищити інформацію.

Паперові щоденники

Тому зупинимося докладніше на паперових блокнотах, згадавши прислів'я «Що написано пером, того не вирубаєш сокирою».

Віддаючи перевагу паперовому щоденника, потрібно визначитися, записну книжку якого розміру краще придбати? Вибір розміру не так вже й маловажен, як може здатися на перший погляд. Адже розмір записної книжки повинен бути безпосередньо пов'язаний з діяльністю її господаря. Так, кишеньковий щоденник підійде людині, часто буває в роз'їздах і на зустрічах. Середній за розміром - це універсальний варіант. Великий щоденник (формату A4), призначений для використання за робочим столом. У ньому вся тиждень розміщується на розвороті. Часто великими ежедневниками користуються, як не дивно ... жінки (уміщено їх у дамські сумочки), а також чоловіки, які носять барсетки. Великі щоденники зручні в тих випадках, коли виникають завдання, які об'єднують кілька взаємозалежних справ. Таким чином, ви зможете виписати всі дрібні деталі і, у міру виконання справ, викреслювати їх зі списку. Листи з такого щоденника при бажанні можна повісити поряд з робочим місцем, час від часу роблячи потрібні позначки.

«Внутрішній світ» щоденника

Визначившись із зовнішнім виглядом, перейдемо до «внутрішньої частини» записних книжок. Для зручності сторінки щоденників розділені на дні, тижні і місяці. Сторінки, розраховані для записів планів на місяць, заносяться в початок щоденника. Як правило, для цього є дві спеціальні сторінки, де для кожного місяця відводиться свій стовпець. Справи, заплановані на певний день, вносяться в колонку конкретної дати і певного дня тижня. При користуванні щоденником іноді корисно перевіряти попередні сторінки, щоб переконатися, чи не залишилося щось забутим з попереднього тижня. Як правило, всі щоденники, крім сторінок для записів, мають і корисні додатки: схему метрополітену, карти автодоріг, країн і міст, міри довжини і ваги, а також пізнавальну інформацію: гороскопи, корисні поради і т.д.

Історія появи

У нашій країні щоденники є одним з найпопулярніших ділових аксесуарів. За статистикою, обсяг російського ринку щоденників складає близько п'ятдесяти мільйонів євро! А початок такому успіху записників поклала не хто інша, як імператриця Катерина II, яка, будучи ділової, освіченою жінкою, не могла дозволити собі вести справи, як попало. Ведення цидулу, як тоді називалися щоденники, допомагало їй керувати нашою великою державою! Більш того, мудра Катерина II не тільки фіксувала у щоденнику свої поточні справи і плани на майбутнє, але й наказувала вести записи своїм підданим. А найперші цидулу виглядали як спеціальні записки, які прикріплялися до одягу страчених людей, і використовувалися вони ще за часів опричнини.

У радянські часи оригінальні щоденники часто дарували чиновникам у якості особливого презенту, доставлялися вони з-за кордону. Традиція дарувати ділові аксесуари, зокрема, щоденник, збереглася і сьогодні - отримати в подарунок гарну записну книжку не тільки приємно, але і дуже корисно! А так як тижневик є ефективним носієм рекламної інформації, то він підійде як корпоративний подарунок партнерам та потенційним клієнтам! Прогадати з таким подарунком складно, адже щоденник незамінний як для високопоставлених чиновників, бізнес-леді, простих службовців, так і для домогосподарок, студентів і школярів!

Щоденник в подарунок!

Сьогодні в магазинах величезний асортимент щоденників: як сувенірних, які є не стільки необхідністю ділової людини і частиною його іміджу, що предметом гордості приватних колекцій, так і звичних всім записних книжок. Отже, якщо ви вирішили піднести в подарунок щоденник, врахуйте деталі: розмір записної книжки (він повинен відповідати діяльності людини), зовнішній вигляд щоденника - зверніть увагу на обкладинку, вона може бути шкіряною, лляної, оксамитовою, пластикової, з хутряною або дерев'яною обробкою, ручної роботи і т.д.

Люди, що займаються бізнесом, оцінять щоденник зі шкіряною обкладинкою, прикрашеній пробкою, золотим тисненням, а молодим дівчатам сподобається більш «легковажний» варіант (наприклад, з барвистою обкладинкою, обробленою голографічними блискітками). Зовнішні прикраси щоденників часто грають і практичну роль, наприклад, металеві куточки продовжують термін служби щоденника, не даючи обкладинці пом'яти, а витончений ремінець і петля для його фіксації не дозволять книжечці распахнуться. Важливий критерій при виборі подарункового щоденника - його внутрішнє наповнення. Ви ж не хочете, щоб подарована вами річ виявилася дрібничкою? Тоді зверніть увагу на внутрішнє наповнення записної книжки. Як правило, більшість паперових щоденників датовані, але бувають і недатовані записні книжки. Якщо датований щоденник не вимагає додаткових пояснень про своєму використанні, то про недатованому слід сказати пару слів: дати в ньому проставляються вручну, завдяки чому обсяг інформації не обмежується однією сторінкою.

Якість понад усе!

Щоб щоденник служив вам вірою і правдою протягом усього року, купуючи його, зверніть увагу на якість. Добротний щоденник не порветься при згинанні навпіл по корінці, він повинен бути добре прошитий і проклеєний. Зверніть увагу на те, що вгорі корінця повинні бути видні нитки прошивки паперового блоку, а на самому папері не повинно бути всіляких вкраплень і смуг. Для зручності листи краще вибирати матову, а не глянсовий папір. Наявність тканинної закладку, перфорованих куточків та інформаційного блоку підтвердить високу якість виробу. Продумана структура внутрішнього блоку дозволить швидко переглядати та знаходити потрібні записи.

Практика показує, що людина, що планує свій день, встигає в житті набагато більше, ніж той, хто живе за принципом «де був, не пам'ятаю, де буду, не знаю». Щоденник дозволяє оцінити перспективи і проаналізувати вже доконаний факт. Керувати часом неможливо, а навчитися жити в ногу з часом, записуючи свої справи та плани, допоможе ця ділова записна книжка!


Дубликат статьи: (0%)
Переглядів: 846 | Додав: w1zard | Рейтинг: 0.0/0

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0