Мій сайт
Головна » 2011 » Березень » 17 » (100%) Як заробити гроші на логотипах
20:47
(100%) Як заробити гроші на логотипах
Давно (ще до створення цього блогу) планував написати це невелике керівництво-інструкцію. Вона носить назву "Як заробити на логотипах" і призначено як для новачків, так і для більш досвідчених людей, вже знайомих з темою інтернет заробітку. Поїхали:

Що таке логотип:

Логотип - це універсальний знак, мета якого виділити та ідентифікувати вашу компанію серед інших. У сучасному розумінні логотип - сукупність текстового накреслення з графічним елементом.

Приклад логотипу:



Чому на логотипах можна заробляти?

На сьогоднішній день, розробка логотипів дуже затребувані серед замовників. Що характерно, вимога вона в більшості цінових ніш: малої, середньої і високої. Тобто ви зможемо знайти клієнта і на логотип за 5 $ і на логотип за 1000 $ (якщо ваш рівень буде звичайно відповідати ціні). Впринципі, для логомейкера (творця логотипів) утворена дуже комфортне середовище: повним повно бірж віддаленої роботи (місця, де можна знайти замовлення); безліч замовників (регулярно потребують нових розробках); багато сервісів, що дозволяють розмістити на них ваше портфоліо (абсолютно безкоштовно) .

Є звичайно й негативна сторона - безліч конкурентів-дизайнерів, основний профіль роботи яких такий же - логотипи. Але це далеко не фатально.

Що робити спочатку?

Отже, ви сповнилися бажання зайнятися розробкою логотипів. Звичайно, поки що випускники факультету графічного дизайну зроблять це не в приклад краще за вас. Але бажання є, матеріал є, а результат з часом з'явиться.

Спочатку йдемо сюди і милуємося роботами професійних логомейкеров (я не жартую, ніщо так не налаштовує на креатив, як спостереження за роботами майстрів).

Софт логомейкера:

Далі, надивившись на красу (яка знаходиться за посиланням вище), нам потрібно встановити програмне забезпечення, за допомогою якого ми будемо працювати. Взагалі, для створення логотипів (на першому етапі), не потрібно нічого крім олівця і паперу (ну і голови). У програмах зазвичай просто доводять роботу до розуму, реалізують ідеї, які раніше були виконані в папері.

Отже, на знадобиться:

Corel Draw (як можна старшої версії) - векторна графіка.

Adobe Photoshop (аналогічно, як можна старшої версії + вкрай бажано встановлювати англійську версію, в уникнення різномастих непонятки в майбутньому) - растрова графіка.

Впринципі ці дві програми - мінімум, можна встановити ще купу Совт, але це ви вже самі далі індивідуально розберетеся ... Так, до речі, замість Corel Draw цілком можна ставити Adobe Illustrator.

Пам'ятайте: исходники логотипу здаються клієнту тільки в векторному форматі. Кінцевою версії в растрі не отримаєш, тому Photoshop використовуємо тільки для превью логотипу, ну або в крайньому випадку (наприклад, якщо логотип робиться тільки для сайту - там вектор не так критично потрібний)

Біржі видаленої роботи:

Після того, як софт встановлений нам необхідно почати пробувати свої сили. Для цього регестріруемся на одній з бірж віддаленої роботи (free-lance.ru ; weblancer.net; freelance.ru).

Період становлення:

Далі шлях початківця логомейкера простий: йдемо в розділ конкурсів (такий є практично на всіх біржах віддаленої роботи), знаходимо там конкурси на логотипи (їх повним-повнісінько), вибираємо сподобався конкурс, ну і власне учавтсвуем в ньому: приміром потрібен логотип для агентства нерухомості. Знаходимо десяток логотипів схожої тематики, аналізуємо вікову групу людей, яким дана тематика цікава, розробляємо кілька ідей і, нарешті, втілюємо їх на папері або відразу в Corel Draw. Далі викладаємо на конкурс і читаємо (через деякий час) рецензію замовника. Насправді він може нічого не відповісти або навіть видалити вашу роботу, але не варто турбуватися, даремно вона не пропаде. Участь у конкурсах необхідно скоріше для наповнення свого портфоліо - досьє виконаних робіт.

Важливість якісного портфоліо:

Ваші подальші дії зводяться приблизно до наступного: Наповнюєте портфоліо хоча б 5-8 роботами (учавствуете в конкурсах або можете зробити декілька робіт за відкликання), об'єктивно на них дивіться і визначаєте своїм роботам первісну ціну: для початку невелику.

Далі все просто: вдосконалюєте свій рівень, рівень робіт в портфоліо, піднімаєте ціни за роботу)
Дубликат статьи: (0%)
Переглядів: 537 | Додав: w1zard | Рейтинг: 0.0/0

Категорії розділу

Події [3]
Тільки екстренні та надзвичайні новини
Світові події [4]
Останні події, що трапились у світі.
Українські події [8]
Події, які трапились в межах нашої державии, чи стосуються України
Бізнес [3]
Новини та події із бізнес-світу
Наука і техніка [3]
Новини, що трапились у світі науки або технічних досліджень
Спорт [1]
Спортивні новини та досягнення
Культура та мистецтво [2]
Новини культурного та художнього світу
Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0